Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2
  • 3

TEMAT:

O:STOMATOLOG w Słubicach- kogo polecacie?? 2010/11/12 17:32 #7066

  • kaja10
  • kaja10 Avatar
  • Wylogowany
  • Senior Member
  • Senior Member
  • Posty: 78
  • Otrzymane podziękowania: 1
Ja polecam dr Anusewicza, przyjmuje w swoim domu na ul. Mieszka I. Szybko, dobrze i tanio!!! :)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:STOMATOLOG w Słubicach- kogo polecacie?? 2010/11/12 17:53 #7067

  • kusy0s9
  • kusy0s9 Avatar
  • Wylogowany
  • Senior Member
  • Senior Member
  • Posty: 71
  • Otrzymane podziękowania: 2
diver napisał:

Ja polecam stomatologię na piskiej. Dokładnie ,fachowo.leczę od roku. Wcześniej leczyłam u wielu innych stomatologów, więc mam porównanie. Ceny jak wszędzie. B)

przecież ten zakład stomatologiczny nie ma roku...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:STOMATOLOG w Słubicach- kogo polecacie?? 2010/11/12 18:30 #7068

  • kopciuszek
  • kopciuszek Avatar
  • Wylogowany
  • Senior Member
  • Senior Member
  • Posty: 44
  • Otrzymane podziękowania: 0
A ta Pani Andrusiewicz posiada jakis nr tel?i jakie sa ceny za wyrwanie?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:STOMATOLOG w Słubicach- kogo polecacie?? 2010/11/12 18:31 #7069

  • kopciuszek
  • kopciuszek Avatar
  • Wylogowany
  • Senior Member
  • Senior Member
  • Posty: 44
  • Otrzymane podziękowania: 0
Sorki Pan..:)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:STOMATOLOG w Słubicach- kogo polecacie?? 2010/11/12 19:30 #7073

  • kaja10
  • kaja10 Avatar
  • Wylogowany
  • Senior Member
  • Senior Member
  • Posty: 78
  • Otrzymane podziękowania: 1
Proszę to numer do Dr Anusewicza tel: 95 758 30 23

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:STOMATOLOG w Słubicach- kogo polecacie?? 2010/11/12 20:12 #7074

  • kopciuszek
  • kopciuszek Avatar
  • Wylogowany
  • Senior Member
  • Senior Member
  • Posty: 44
  • Otrzymane podziękowania: 0
Wielkie dzieki

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:STOMATOLOG w Słubicach- kogo polecacie?? 2010/11/13 11:08 #7082

  • kaja10
  • kaja10 Avatar
  • Wylogowany
  • Senior Member
  • Senior Member
  • Posty: 78
  • Otrzymane podziękowania: 1
Za wyrwanie rok temu zapłaciłam 30zł, plomba 50-70zł.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:STOMATOLOG w Słubicach- kogo polecacie?? 2010/11/13 13:06 #7083

  • kopciuszek
  • kopciuszek Avatar
  • Wylogowany
  • Senior Member
  • Senior Member
  • Posty: 44
  • Otrzymane podziękowania: 0
oo no to faktycznie przystepne ceny:)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: O:STOMATOLOG w Słubicach- kogo polecacie?? 2012/03/26 10:36 #12181

  • bohusz
  • bohusz Avatar
  • Wylogowany
  • Junior Member
  • Junior Member
  • Posty: 37
  • Otrzymane podziękowania: 3

kusy0s9 napisał: diver napisał:

Ja polecam stomatologię na piskiej. Dokładnie ,fachowo.leczę od roku. Wcześniej leczyłam u wielu innych stomatologów, więc mam porównanie. Ceny jak wszędzie. B)

przecież ten zakład stomatologiczny nie ma roku...




Przepraszam ale pracujemy od stycznia 2007 roku ))
Stomatologia-Slubice

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: O:STOMATOLOG w Słubicach- kogo polecacie?? 2012/09/28 16:35 #14187

  • Stomatologia-Słubice
  • Stomatologia-Słubice Avatar
  • Wylogowany
  • Senior Member
  • Senior Member
  • Posty: 59
  • Otrzymane podziękowania: 3
Dziękujemy i będziemy dalej się starać.

Zapraszamy serdecznie,

Stomatologia-Słubice
Bohdan Starzyński
ul. Piska 13
69-100 Słubice
tel. +48 95 718 3000
www.stomatologia-slubice.pl
Pozdrawiam,

Stomatologia-Słubice
Bohdan...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: O:STOMATOLOG w Słubicach- kogo polecacie?? 2012/10/01 08:06 #14206

  • matkapolka2
  • matkapolka2 Avatar
  • Wylogowany
  • Senior Member
  • Senior Member
  • Posty: 59
  • Otrzymane podziękowania: 5
Tam byłam i mnie się nie podoba. Jak trafisz na panią Agatę to jest ok - jest miła usmiechnięta i fachowiec. Jak na te co dopiero się uczą to tak średnio :sick:

Nie podoba mi się że wszystko jest w otwartej przestrzeni. Jest to mało komfortowe, każdy przechodzi jak chce i prawie zagląda ci w paszcze. Chodze teraz do Jabłońskiej i tam pod tym względem jest lepiej. Intymnie i komfotowo.

Bardzo denerwujący jest ten pan zza lady, co potrafi wleźć w trakcie wizyty i zagadywać lekarki o różne pierdoły. Lubi się też mądrować i ogólnie jest nieprzyjemny w obejściu.

To oczywiście moje odczucia, może komuś to nie przeszkadza, mi przeszkadzało i teraz lecze sie gdzie indziej i jestem zadowolona. A ceny to są chyba podobne.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: O:STOMATOLOG w Słubicach- kogo polecacie?? 2012/10/01 11:32 #14208

  • Stomatologia-Słubice
  • Stomatologia-Słubice Avatar
  • Wylogowany
  • Senior Member
  • Senior Member
  • Posty: 59
  • Otrzymane podziękowania: 3
Otwarta przestrzeń to kwestia przyzwyczajenia dla pacjenta a dla nas kwestia organizacji. Lekarz czasem przyjmuje na kilku fotelach jednocześnie i taki układ mu ułatwia pracę. Także łatwiejsza jest konsultacja między lekarzami, więc w trudniejszych przypadkach lekarz może na bieżąco zasięgnąć opinii innego lekarza. Dzięki temu decyzja jest lepsza. Wielu pacjentów wchodząc mówi: "o jak tu ładnie, taka przestrzeń, nie jak w gabinecie".

Ma Pani porównanie cenowe, które rzeczywiście zgadza się z naszym.

Natomiast ja ze swojej strony obiecuję się poprawić.

Zapraszamy serdecznie,

Stomatologia-Słubice
Bohdan Starzyński
ul. Piska 13
69-100 Słubice
tel. +48 95 718 3000
www.stomatologia-slubice.pl
Pozdrawiam,

Stomatologia-Słubice
Bohdan...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez Stomatologia-Słubice.

Odp: O:STOMATOLOG w Słubicach- kogo polecacie?? 2012/10/01 18:02 #14214

  • ilona2486
  • ilona2486 Avatar
  • Wylogowany
  • Premium Member
  • Premium Member
  • Posty: 93
  • Otrzymane podziękowania: 5
Mi ta przestrzen sie rowniez nie podoba a pan ze Stomatologi widze zachwala co swoje i za wszelka cene probuje przekonac ludzi do korzystania ze swoich uslog,Co pacjenta interesuje ile pan zalpacil za wyposazenie gabinetu i utrzymanie go.inni tez placa i nie maja takich cen a jakosc materialow o niebo lepsza.A jak stomatolog moze sie zajmowac kilkoma pacjentami na raz?To bez sensu,lekarz nie skupia sie wogole na swojej pracy i pozniej efekty sa jakie sa.,najpierw sie dokladnie leczy jednego a pozniej nastepnych.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: O:STOMATOLOG w Słubicach- kogo polecacie?? 2012/10/01 19:00 #14215

  • Stomatologia-Słubice
  • Stomatologia-Słubice Avatar
  • Wylogowany
  • Senior Member
  • Senior Member
  • Posty: 59
  • Otrzymane podziękowania: 3
Staram się nie zachwalać a wyjaśniać. Dlaczego ważny jest sprzęt i co on daje i co dzięki niemu można zrobić lepiej. Staramy się rozwiać wszystkie wątpliwości i poszerzać wiedzę. A także pokazać Państwu, że słuchamy co Państwo mówicie. Naprawdę wziąłem do siebie informacje, któregoś z internautów, że często podchodzę do lekarzy z nieistotnymi rzeczami. Będę starał się to zmienić (co prawda będzie to trudne, ponieważ jestem człowiekiem niecierpliwym z natury, ale naprawdę się postaram). Uważam tę uwagę za bardzo ważną i coś co ta dyskusja dała mi bardzo ważnego. W JAKI SPOSÓB MOGĘ COŚ POPRAWIĆ. Takie dyskusje pozwalają nam właśnie na to. Jeżeli mam taką możliwość i mogę odpowiedzieć na pytania pacjenta to to robię (czy osobiście, przez telefon, na maila, czy na forum), inne postępowanie uważam za niegrzeczne.
Proszę przyjść i spojrzeć na materiały. Zapraszam. Używamy tylko materiałów dobrej klasy m.in. 3M Espe (z tą firmą nawet przeprowadziliśmy dużą akcję pro publico bono w Słubicach:
) GC Fuji. Zawsze możemy pacjentowi powiedzieć jakim materiałem co zostało zrobione.
Natomiast lekarz nie musi robić wszystkiego, tak jak umawiać i kasować pacjentów może za lekarza recepcjonista tak i inne rzeczy może robić za lekarza ktoś inny. Przede wszystkim ortodonta zajmuje się kilkoma pacjentami jednocześnie i jest to standard. Dużo rzeczy robi wykwalifikowany personel pomocniczy (a taki mamy, każda asystentka i higienistka jest po szkole a nie z przyuczenia i ma zdany Egzamin Państwowy). Np. asystentka piaskuje zęby, zdejmuje łuki, dowiązuje łuki. Lekarz dobiera łuki, przykleja elementy zaczepowe, dogina aktywne elementy aparatu czyli wykonuje czynności, które może zrobić tylko on, a w czasie kiedy pracuje asystentka, lekarz może na drugim fotelu przyjąć pacjenta np. z aparatem ruchomym. Rzeczywiście taka praca nie jest możliwa bez dobrze wyszkolonego personelu pomocniczego. Tak jak w szpitalu to pielęgniarka podaje zastrzyk a nie lekarz. My na szczęście mamy dobre asystentki i higienistki. Higienistka ma nawet UPRAWNIENIA do prowadzenia SAMODZIELNIE GABINETU profilaktycznego. Warunek: musi mieć zdany Egzamin Państwowy. Nasze dziewczyny mają zdany Egzamin Państwowy. Ich dyplomy wiszą na ścianie w gabinecie. Inne zalety to jak pisałem m.in.: łatwiejsza jest konsultacja między lekarzami, więc w trudniejszych przypadkach lekarz może na bieżąco zasięgnąć opinii innego lekarza. Dzięki temu decyzja jest lepsza. A żeby utrzymać intymność są ściany między stanowiskami. Także pacjenci nie widzą się. Także recepcja jest oddzielona od gabinetu drzwiami. Na naszej stronie są filmy, na których można zobaczyć gabinet.
Zapraszam do nas, oprowadzę Panią po gabinecie, pokażę sprzęt, wyjaśnię do czego służy, postaram się naświetlić wszystkie interesujące Panią rzeczy. A jeżeli by Pani chciała podjąć leczenie to mamy pierwsze wolne terminy np. do dr Agaty za 3 tygodnie. Natomiast jeżeli jest to coś pilnego, postaram się znaleźć coś szybciej.


Zapraszamy serdecznie,

Stomatologia-Słubice
Bohdan Starzyński
ul. Piska 13
69-100 Słubice
tel. +48 95 718 3000
www.stomatologia-slubice.pl
Pozdrawiam,

Stomatologia-Słubice
Bohdan...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez Stomatologia-Słubice.

Odp: STOMATOLOG w Słubicach- kogo polecacie?? 2012/12/10 17:31 #14973

  • Pajak
  • Pajak Avatar
  • Gość
  • Gość
Reklama reklamą.... ale ta stomatologia na Piskiej jest strasznie droga ...ceny jak z kosmosu.. Obsługa bardzo miła ale ten Pan co tam pracuje to masakra !!! Psuje opinie tylko tego gabinetu. Jest nieuprzejmy i współczuje Panią co z nim muszą pracować. Do wszystkiego się wtrąca i w buzie zagląda!!! Słyszałem jak wydzierał się na jedną z pracownic..ja to takiemu w pysk bym dał i do sądu podał za mobbing!!!! Chyba mysli ze jest BOGIEM i wszystko mu mozna. Idąc do gabinetu nie muszę być świadkiem złego traktowania pracownic..a tak na marginesie to chyba powinien odpowiedni urząd zająć się tym Panem albo niech sobie przeczyta co to jest mobbing. Ja na miejscu tych Pan nie pozwoliłbym sobie na takie traktowanie. Na marginesie we Frankfurcie takie Panie wykształcone i fajne przyjmą z otwartymi rekami ;))) Ja juz nigdy nie odwiedzę ten gabinet i odradzam!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
  • 2
  • 3