Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

akt artystyczny 2014/09/18 09:39 #20136

  • marcspoon
  • marcspoon Avatar Autor
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 3
  • Otrzymane podziękowania: 0
Witam serdecznie tworze ten temat jako zwykłe pogaduchy bo i formuła ma być luźną w swoim założeniu! Szukam dziewczyn do aktu artystycznego (prywatne portfolio nigdzie nie publikowane możliwa umowa tą kwestię regulująca). Słyszałem że to zbyt małe miasto i żadnej dziewczyny nie znajdę ale ja się tak łatwo nie poddaje więc próbuję. Jestem ciekaw opinii na ten temat a dziewczyny które kochają sztukę jaką jest fotografia zapraszam kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. kom. 510646112 (nie zawsze jestem osiagalny więc mile widziany sms a ja zadzwonie). Pozdrawiam i już nie mogę doczekać się opinii 0:)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: akt artystyczny 2014/10/04 19:36 #20277

  • marcspoon
  • marcspoon Avatar Autor
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 3
  • Otrzymane podziękowania: 0
:blink: No i przegrałem zakład z kolegą i muszę przyznać na forum że jednak tak małe miasto rządzi się własnymi prawami i o ile nie umieści się czysto komercyjnego ogłoszenia to nie osiągnie się wcześniej określonego celu no i tak też było w tym przypadku (a kumpel już zaciera ręce na samą myśl wygranej :woohoo: ) pozdrawiam wszystkich a dane kontaktowe zostawiam jako aktualne tak bym wiedział że to moje małe Słubice

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: akt artystyczny 2014/10/07 19:39 #20294

  • STEFIX
  • STEFIX Avatar
  • Wylogowany
  • Senior Member
  • Senior Member
  • Posty: 54
  • Otrzymane podziękowania: 3
Chyba koleżko na łeb upadłeś że sie znajdzie naiwna co sie zgodzi na prywatke u nie wiadomo kogo.
Szukasz laski do burdelu czy jak? :blink:
Daj link do portfolio, fejsbuka, podpisz sie, zobaczymy co potrafisz. Bedzie konkret a nie takie pitu pitu.

Dziewczyny w Slubicach kochają sztuke, niekoniecznie anonimowych zboków w internecie. Focą się w necie aż milo :lol:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: akt artystyczny 2014/10/08 06:24 #20298

  • marks
  • marks Avatar
  • Gość
  • Gość

STEFIX napisał: Dziewczyny w Slubicach kochają sztuke, niekoniecznie anonimowych zboków w internecie. Focą się w necie aż milo :lol:

Dawaj linki!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: akt artystyczny 2014/10/12 08:35 #20331

  • marcspoon
  • marcspoon Avatar Autor
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 3
  • Otrzymane podziękowania: 0
Po pierwsze nikogo nie obrażam.

Po drugie chodziło głownie o zakład czy takowa dziewczyna znajdzie się w małym mieście gdzie o anonimowości raczej można zapomnieć i strach przed ewentualnym trafieniem zdjęć do sieci jest na tyle duży że nawet gdyby chęć była duża to rozum i czysty rozsądek podpowiada co innego (inaczej w dużym mieście gdzie anonimowość jest zdecydowanie inaczej zdefiniowana).

Po trzecie zbokiem raczej nie jestem no ale zależy kto co lubi pisać nie prawda STEFIX a może się podpiszesz? :whistle:

Linku do prywatnego portfolio nie podam bo nie był by już prywatny a jeżeli chodzi o prace zawodową to należę do fotografów agencji modelek z berlina proszę ten link mogę podać a czy ty lub twoje koleżanki (Słubiczanki) co tak Focą w internecie że aż miło czują się na siłach to proszę każdy może poszukać swojego szczęścia i drzwi do tego świata stoją otwarte (pytanie czy każdy potrafi je otworzyć) a to wcześniej wspominany link: www.model-fabrik.com

Życzę wszystkim miłej zabawy na forum gdzie nawet jak ktoś chce potraktować to jako zabawę to i tak natknie się na kogoś komu to przeszkadza no ale taki już jest dziwny ten świat jak śpiewał Niemen i jest to wciąż aktualne!

Kończę temat i pozdrawiam wszystkich ( wam koledzy pozostawiam tylko wyobraźnię jak może wyglądać portfolio i anonimowo rozstaje się z forum i nie żałuje bo w głowie mam słowa kolegi Słubiczanina że można takie małe miasto traktować jako swego rodzaju "zaścianek" nie obrażając nikogo

Tak że panowie powodzenia na forum jeszcze nie raz dacie pewnie o sobie znać (no chyba że to były panie ale kto wie każdy z nas postawił na anonimowość i niech tak zostanie)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: akt artystyczny 2014/10/13 17:17 #20337

  • marks
  • marks Avatar
  • Gość
  • Gość

marcspoon napisał: Po pierwsze nikogo nie obrażam.

Po drugie chodziło głownie o zakład czy takowa dziewczyna znajdzie się w małym mieście gdzie o anonimowości raczej można zapomnieć i strach przed ewentualnym trafieniem zdjęć do sieci jest na tyle duży że nawet gdyby chęć była duża to rozum i czysty rozsądek podpowiada co innego (inaczej w dużym mieście gdzie anonimowość jest zdecydowanie inaczej zdefiniowana).

Po trzecie zbokiem raczej nie jestem no ale zależy kto co lubi pisać nie prawda STEFIX a może się podpiszesz? :whistle:

Linku do prywatnego portfolio nie podam bo nie był by już prywatny a jeżeli chodzi o prace zawodową to należę do fotografów agencji modelek z berlina proszę ten link mogę podać a czy ty lub twoje koleżanki (Słubiczanki) co tak Focą w internecie że aż miło czują się na siłach to proszę każdy może poszukać swojego szczęścia i drzwi do tego świata stoją otwarte (pytanie czy każdy potrafi je otworzyć) a to wcześniej wspominany link: www.model-fabrik.com

Życzę wszystkim miłej zabawy na forum gdzie nawet jak ktoś chce potraktować to jako zabawę to i tak natknie się na kogoś komu to przeszkadza no ale taki już jest dziwny ten świat jak śpiewał Niemen i jest to wciąż aktualne!

Kończę temat i pozdrawiam wszystkich ( wam koledzy pozostawiam tylko wyobraźnię jak może wyglądać portfolio i anonimowo rozstaje się z forum i nie żałuje bo w głowie mam słowa kolegi Słubiczanina że można takie małe miasto traktować jako swego rodzaju "zaścianek" nie obrażając nikogo

Tak że panowie powodzenia na forum jeszcze nie raz dacie pewnie o sobie znać (no chyba że to były panie ale kto wie każdy z nas postawił na anonimowość i niech tak zostanie)


A bo widzisz, my wsioki jedne nie wiedzieli, że Ty panisko z berlina(sic) jesteś.
Teraz, skoro się ujawniłeś, to dziewuchy będą walić do Ciebie mailami i sms-ami.
Aha podaj jeszcze fejsbuka.
Nie poddawaj się!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1