Słubice: 23 czerwca 2017   |   Imieniny: Wanda, Józef, Albin
reklama
reklama
Witamy, Gościu
Nazwa użytkownika Hasło: Zapamiętaj mnie

NIK w ZUWŚ Sp. z o.o., a trzecia kadencja burmistrza Ciszewicza
(1 przeglądających) (1) Gość

TEMAT: NIK w ZUWŚ Sp. z o.o., a trzecia kadencja burmistrza Ciszewicza

Odp: NIK w ZUWŚ Sp. z o.o., a trzecia kadencja burmistrza Ciszewicza 06/01/2017 21:31 #28801

• HMR
  • Forumowy mądrala
Czas na ciąg dalszy pewnej historii o "Krótkiej rozprawie między trzema osobami, Panem, Wójtem a Plebanem".

Polecam przesłuchać całość nagrania z "dyscyplinującej" rozmowy pomiędzy obecnie Jaś.nie pan.ującym burmistrzem, a członkiem Rady nadzorczej ZUWŚ Sp. z o.o. Arkadiuszem Rojna sygnalizującym pewne nieścisłości w spółce.

Odp: NIK w ZUWŚ Sp. z o.o., a trzecia kadencja burmistrza Ciszewicza 06/02/2017 00:58 #28804

• marks
  • Jest tu od zawsze
Przesłuchałem całego nagrania i w zasadzie najważniejsze fragmenty już wcześniej opublikowałeś. Natomiast mnie najbardziej zainteresował ten fragment:
"Żaden problem dzisiaj kogoś zwolnić. Kodeks Pracy? ...tie tam. Proszę bardzo, nawet tam koszty...możemy zapłacić, stać nas na to!"
Nas, to znaczy kogo stać, mieszkańców Gminy? Jak się płaci nie swoimi pieniędzmi, to faktycznie Kodeks Pracy można mieć w dupie.
Tak to właśnie za publiczne pieniądze obecny burmistrz okupał się w urzędzie i buduje sobie elektorat na przyszłą kadencję.
Za tę wiadomość podziękował(a): HMR

Odp: NIK w ZUWŚ Sp. z o.o., a trzecia kadencja burmistrza Ciszewicza 06/12/2017 13:19 #28875

• HMR
  • Forumowy mądrala

Czy już kasztelan Ciszewicz i studzienny prezes Góra ujawnią rąbka tajemnicy szerszej gawiedzi, ile to przeciętny mieszkaniec zapłaci za 1 m3 wody i ścieków?
Wygenerowano w 0.12 sekundy
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama