Słubice: 12 grudnia 2018   |   Imieniny: Joanna, Aleksandra, Dagmara
reklama
reklama

Athletic Team Rzepin z medalami mistrzostw Europy

Walczyli jak zawsze do końca - i jak zwykle wrócili do domu z wieloma medalami. Zawodnicy Athletic Team Rzepin przywieźli 6 krążków z mistrzostw Europy w trójboju siłowym federacji WUAP, w tym aż 4 złota! Brawo panowie!

medale athletic

Kolejne sukcesy siłaczy z Athletic Team Rzepin. Przyjechali do Pabianic w bojowych nastrojach – walczyć o jak najlepsze wyniki mistrzostw Europy, na które szykowali się już od dawna. Na imprezie, która odbyła się w dniach 12-17 czerwca, zameldowali się w silnym, sześcioosobowym składzie.

Niestety, już po przyjeździe do Pabianic okazało się, że nie jest tak różowo jak miało być. - U kilku naszych zawodników odnowiły się stare i zaleczone kontuzje. Było to o tyle niepokojące, że była realna szansa na nowe rekordy poszczególnych zawodników, a jeden z naszych reprezentantów planował podjąć próbę ustanowienia rekordu świata – opowiada Przemysław Komarski, jeden z członków teamu.

Ale jak prawdziwych twardzieli przystało, siłacze z Rzepina łatwo się nie poddali. Skorzystali z fachowej pomocy Michała Mikołajczyka, specjalisty od masażu sportowego, i ta pomoc przyniosła owoce!

Aż 4 zawodników Athletic Team Rzepin stanęło na najwyższym stopniu podium, zdobywając złote medale mistrzostw Europy: Krzysztof Wolszczak, Dawid Deptuch, Rafał Żarnowski i Krzysztof Zakrzewski. Kolejny, czyli Krzysztof Wieczorek, zdobył srebrny krążek. A Dawid Urbanowicz przywiózł medale w obu tych kolorach: srebro w kat. nastolatków RAW i złoty w kat. EQ.

Zawodnicy pamiętali o kibicach, którzy mocno trzymali za nich kciuki. - Ogromne podziękowania za wszystkie słowa wsparcia, było ich mnóstwo i bardzo nam pomagały – mówi P. Komarski.

Szczególne podziękowania przedstawiciele teamu kierują również w stronę sponsorów, którymi są: Bartosz Wojsznis z firmy Eco-Trans, Wanda Damm i Marek Damm z firmy A-Z Personalservice GmbH, Edward Kozłowicz z firmy W-K Auto-Import oraz gmina Rzepin. – Bez nich nie byłoby możliwe zorganizowanie całej drużyny na takim poziomie. Mamy to szczęście, że rozumiecie wielki wysiłek jaki wkładamy w sport – podsumowuje P. Komarski.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy artystyczne graffiti to dobry sposób na upiększenie miasta?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama