Słubice: 18 lutego 2019   |   Imieniny: Konstancja, Maksym, Bernadeta
reklama
reklama

Słubickie liceum zaprasza na Dzień Otwarty

Co kryją licealne gabinety? Dla tych gimnazjalistów, którzy nie mogą już powstrzymać ciekawości, słubicki ogólniak organizuje Dzień Otwarty, szeroko otwiera drzwi i zachęca do zwiedzania. A ich rodziców zaprasza na spotkanie informacyjne.

liceum-big

Przed gimnazjalistami kolejny, ważny etap – wybór szkoły średniej. Do wstąpienia w swoje progi zachęca ich Zespół Szkół Licealnych im. Zbigniewa Herberta. 15 maja o godz. 11 będą mogli dowiedzieć się więcej o szkole i o zasadach rekrutacji. Ogólniak proponuje 4 kierunki kształcenia: politechniczny, ekonomiczny, humanistyczny i medyczny.

Teoria to jednak nie wszystko. Będzie też i praktyka. Uczniowie gimnazjów będą mogli przekonać się „na własnej skórze” jak to jest uczyć się w licem - i wziąć udział w pokazowych lekcjach. Nauczyciele zapowiadają, że nie będzie kartkówek ani sprawdzianów, a niekonwencjonalne i ciekawe zajęcia w szkolnych gabinetach.

Z ciekawostek można dodać, że słubickie liceum obiecuje każdemu uczniowi dofinansowanie na dojazd do szkoły w wysokości do 50% kosztu biletu miesięcznego.

Jeśli rodzice gimnazjalistów mają więcej pytań dotyczących rekrutacji i nauki w szkole, to liceum zaprasza ich na spotkanie informacyjne. Odbędzie się ono tego samego dnia o godz. 17.30 w auli szkoły na parterze.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy w Słubicach powinien powstać komercyjny cmentarz dla zwierząt?
 
Jaka kwota za pochówek byłaby dla Ciebie akceptowalna?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama