Słubice: 10 grudnia 2018   |   Imieniny: Julia, Judyta, Daniel
reklama
reklama

Słubickie liceum zaprasza na Dzień Otwarty

Co kryją licealne gabinety? Dla tych gimnazjalistów, którzy nie mogą już powstrzymać ciekawości, słubicki ogólniak organizuje Dzień Otwarty, szeroko otwiera drzwi i zachęca do zwiedzania. A ich rodziców zaprasza na spotkanie informacyjne.

liceum-big

Przed gimnazjalistami kolejny, ważny etap – wybór szkoły średniej. Do wstąpienia w swoje progi zachęca ich Zespół Szkół Licealnych im. Zbigniewa Herberta. 15 maja o godz. 11 będą mogli dowiedzieć się więcej o szkole i o zasadach rekrutacji. Ogólniak proponuje 4 kierunki kształcenia: politechniczny, ekonomiczny, humanistyczny i medyczny.

Teoria to jednak nie wszystko. Będzie też i praktyka. Uczniowie gimnazjów będą mogli przekonać się „na własnej skórze” jak to jest uczyć się w licem - i wziąć udział w pokazowych lekcjach. Nauczyciele zapowiadają, że nie będzie kartkówek ani sprawdzianów, a niekonwencjonalne i ciekawe zajęcia w szkolnych gabinetach.

Z ciekawostek można dodać, że słubickie liceum obiecuje każdemu uczniowi dofinansowanie na dojazd do szkoły w wysokości do 50% kosztu biletu miesięcznego.

Jeśli rodzice gimnazjalistów mają więcej pytań dotyczących rekrutacji i nauki w szkole, to liceum zaprasza ich na spotkanie informacyjne. Odbędzie się ono tego samego dnia o godz. 17.30 w auli szkoły na parterze.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy artystyczne graffiti to dobry sposób na upiększenie miasta?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama