Pracownik Magazynowy ds. Reklamacji i Zwrotów

Kontakt praca@spe.torun.pl
Dodane 2024-04-26
Autor

Opis

Firma Schoenberger Polska Enterprises Sp. z o.o. działa w Polsce od 2013 roku. Jesteśmy liderem na rynku osłon okiennych. Specjalizujemy się w produkcji wysokojakościowych rolet zewnętrznych i plisowanych, markiz, żaluzji i moskitier. Nasze produkty docierają do ludzi w całej Europie, dbając o ich prywatność oraz ochronę przed słońcem.

Aktualnie do naszego zespołu w Centrum Logistycznym w Świecku poszukujemy 2 osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Świecko

Opis stanowiska:

  • weryfikacja reklamacji i zwrotów
  • przyjęcie systemowe zwrotów i reklamacji
  • odbiór, opisywanie i dzielenie paczek na kategorie
  • tworzenie etykiet, pakowanie paczek reklamacyjnych
  • ewidencjonowanie ilości przesyłek

Wymagania:

  • podstawowa znajomość MS Excel
  • zainteresowania techniczne i zdolności manualne
  • nastawienie na efektywność i terminowość
  • samodzielność w realizacji zadań

Oferujemy:

  • umowy o pracę na pełen etat
  • pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00-15:00
  • naukę i wdrożenie do pracy
  • przyjazną atmosferę
  • dodatkowe benefity, m.in.: prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do karty MultiSport
  • zniżki na produkty firmowe

Klikając w przycisk „Wyślij” zgadzasz się na przetwarzanie przez Schoenberger Polska Enterprises Sp. z o.o. (ul. Mazowiecka 70A, 87-100 Toruń, KRS 480754, NIP 8792671693) Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a RODO, na podstawie Twojej zgody, a także celu dochodzenia lub obrony przed roszczeniami związanymi z rekrutacją, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f RODO.