Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT:

O:MYŚLIWY Słubiczanin strzelił byka i twierdził, że to łania. 2011/01/07 21:22 #7530

  • Beton
  • Beton Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 6
  • Otrzymane podziękowania: 0
Następnie przyjechała policja kryminalna 4 godziny zabezpieczali teren i zbierali dowody, skonfiskowali karabin oczywiście Wiesio powiedział ze był sam. Dzisiaj jest ekspertyza kuli wyjętej z Byka i okazuje się ze pochodzi z karabinu Mencla broń pojechała do depozytu, jest jeszcze wpis w książce ewidencji myśliwych jest wpisana łania, po piśmie można też dojść, kto się wypisał a wypisał Mencel. Protokoł wzietej łani też jest. Myślę ze kariera tych myśliwych skończyła się w łowiectwie raz na zawsze- mimo wielkich aspiracji. Ale w tym kole jest jeszcze dużo brudu i teraz idąc przykładem Danusi powinniście przejąć i działać dalej. Od kiedy to strażnik łowiecki (Pawłowicz) wyznaczony przez zarząd jest zawieszony w polowaniu na jelenie za czerwone punkty podprowadza dalej dewizowców. Mało tego przeciw niemu toczy się postępowanie karne (proces) za łapówkarstwo, jako celnik ma broń i poluje dalej.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:MYŚLIWY Słubiczanin strzelił byka i twierdził, że to łania. 2011/01/07 21:23 #7531

  • Beton
  • Beton Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 6
  • Otrzymane podziękowania: 0
Następny w kolejce Gocki czy ktoś w tym kole dostał odyńca? Łowczy strzelił w zeszłym sezonie, co najmniej 4 a hołota warchlaki przelatki. Przykład zbiorówka przywitanie strzelamy dziki do 30 kilo . 1 Pędzenie myśliwy strzela dzika przelatka kolo 40 kg loszkę po zakończeniu zbiórka i delikwent jedzie za kare do domu. Ostatnie pędzenie łowczy strzela odyńca 90 kilo i oczywiście zostaje królem polowania gratulacje och i ach. Komentarz prowadzącego nie mogłem się powstrzymać ( z idiotycznym uśmieszkiem). Myślę że też położy głowę w tej aferze, bo ja mu nie wierze, że nie wiedział o tym byku. Jego obowiązkiem jest wyegzekwować od myśliwego dojazd ze strzelonym zwierzakiem do niego albo samemu sprawdzić takie sa uchwały walnego. Nie mógł dojechać ze względów pogodowych zaraz pęknę ze śmiechu, policja dojechała busikiem po 10 minutach a on jeździ samochodem terenowym i to dobrym a w najgorszym wypadku, od czego jest podłowczy.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:MYŚLIWY Słubiczanin strzelił byka i twierdził, że to łania. 2011/01/07 21:24 #7532

  • Beton
  • Beton Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 6
  • Otrzymane podziękowania: 0
W przyszłość patrzę jednak optymistycznie może będzie cosik jeszcze z tego koła jak prokurator i rzecznik skończą robotę, bo na walnym szaraczki będą siedzieć cicho jak zwykle i robić w portki, życze wam koledzy normalnego zarządu w tym kole.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:MYŚLIWY Słubiczanin strzelił byka i twierdził, że to łania. 2011/01/07 21:26 #7533

  • Lea
  • Lea Avatar
  • Wylogowany
  • Senior Member
  • Senior Member
  • Posty: 41
  • Otrzymane podziękowania: 3
Ktoś tu w ogóle jeszcze jakichś dewizowców przysyła???? :laugh: Kiedyś to wiem, że sporo przyjeżdżało za starych dobrych czasów śp. Ignaca nieodżałowanego...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

o 2011/01/08 18:23 #7535

  • kw
  • kw Avatar Autor
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 4
  • Otrzymane podziękowania: 0

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez kw.

O:MYŚLIWY Słubiczanin strzelił byka i twierdził, że to łania. 2011/01/08 18:59 #7536

  • bannan123
  • bannan123 Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 10
  • Otrzymane podziękowania: 0
Nie czepiajcie się łowczego Gockiego, to człowiek prawy, zasłużony dla łowiectwa w szerokim znaczeniu tego słowa. Szkoła skończona, na rolnictwie zna się jak mało kto :):):):):) szczególnie na szacowaniu szkód- kukurydza u p. Bakana to jego pasja :)
Nie żałujcie chłopu 50 euro za dewizowców, jego pseudojeep ma duże spalanie. Poznałem Go w chwili kiedy odbywałem staż, zresztą chyba dzięki niemu nie przeszedłem go, bo niby ambony były niebezpieczne :)
A mam pytanie może ktoś wie dlaczego mówią na pana łowczego "ryba" ? ? ? Podpowiem z lekka, chodzi o Gorzów :)
Serdeczne pozdrowienia dla tych, którzy wykazali maksimum zaangażowania w tej sprawie. A sprawę trzeba nagłaśniać, ponieważ niektórzy chcą ją przytuszować. A pana Krzysia polecam na łowczego okręgowego i jestem pewny, że nie będzie trzeba jeździć na safari do Afryki, będzie również w Polsce :):):)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:MYŚLIWY Słubiczanin strzelił byka i twierdził, że to łania. 2011/01/08 21:42 #7539

  • sisters4
  • sisters4 Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 1
  • Otrzymane podziękowania: 0
Pan Gocki to jest tak dobrze wyszkolony z zakresu szacownia szkód łowieckich , że potrafi odróżnić kolby kukurydzy obgryzione przez zwierzynę łowną , od tych obgryzionych przez myszy polne.A więc biorąc pod uwagę skalę szkód łowieckich na plantacjach kukurydzy w minionym sezonie stwierdzam iż te myszy musiały być rozmiarów , co najmniej tegoż ustrzelonego byka.A może to nie był byk tylko mysza wypasiona.Reasumując KŁ w Słubicach to nie myśliwi tylko banda KŁÓSOWNIKÓW.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:MYŚLIWY Słubiczanin strzelił byka i twierdził, że to łania. 2011/01/08 22:27 #7541

  • bannan123
  • bannan123 Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 10
  • Otrzymane podziękowania: 0
O takich fachowych umiejętnościach p. Łowczego :) to chyba nikt nie wiedział, ale po to jest forum, żeby wynosić na piedestał ludzi mądrych. Jako były stażysta, łącząc wszystkie sytuacje w jedność jestem za tym, żeby p. Gockiego Henryka zgłosić do jakiegoś programu typu 'MAM TALENT". Burmistrz Słubic wręczy mu klucze do miasta i mianuje wielkim mistrzem szacowania szkód :)
Patologia to za mało, żeby określić to co się działo i dzieje w kole "Bór". Dlatego 70 % obywateli uznaje myśliwych za margines społeczny składający się z morderców, mięsiarzy i pijaków, a broń którą się posługują jako przedłużenie męskości :) Najgorsze jest to, że nic z takimi przypadkami się nie robi.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:MYŚLIWY Słubiczanin strzelił byka i twierdził, że to łania. 2011/01/11 17:09 #7577

  • Wosiu
  • Wosiu Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 1
  • Otrzymane podziękowania: 0
Witam wszystkich myśliwych, bo po postach mam takie wrażenie, że większość piszących to właśnie mysliwi. Witam także osoby niezrzeszone. Moze najpierw sie przestawię. Jestem osobą która przez ostatnie dwa lata organizowała forumowe polowanie na gęsi dla mysliwych z całej Polski. W ciągu tych dwóch lat gościnne strony słubickie odwiedziło i polowało ponad 150 myśliwych z Polski. Wszyscy byli pod wrażeniem gościnności, fachowej obsługi jaką zgotował nam Zarząd Koła Łowieckiego "Bór" Słubice a zwłaszcza łowczy tego koła Kolega Henryk Gocki, którego tak na tym furum bardzo krzywdzicie, poniewieracie. Ja osobiście w swoim życiu Kolegę Henryka, tego samego którego tu tak poniewieracie, spotkałem może z pięć razy. Moje wrażenia. Super człowiek, kolega mysliwy, fachowiec jakich mało a do tego przesympatyczny. Wiem że internet ma to do siebie że można człowieka opisać, poniżyć, choć nie do końca jest on anonimowy i radziłbym o tym pamietać. Może na koniec zacytuję znanego wszystkim Stanisława Lema

" Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów"

Jeżeli kogoś Stanisław Lem uraził, to ja w jego imieniu tą osobę przepraszam.

Pozdrawiam zarząd i członków Koła Łowieckiego "Bór" SŁubice

Włodzimierz Strzeliński
Mogilno

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez Wosiu.

O:MYŚLIWY Słubiczanin strzelił byka i twierdził, że to łania. 2011/01/11 18:31 #7578

  • Piterson
  • Piterson Avatar
  • Gość
  • Gość
...Zabiłem byka, cóż to dla mnie byk
Krew z byka sika, siku, siku, sik .... :)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.