Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT:

MYŚLIWY Słubiczanin strzelił byka i twierdził, że to łania 2011/01/04 20:48 #7505

  • kw
  • kw Avatar Autor
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 4
  • Otrzymane podziękowania: 0

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez kw.

O:MYŚLIWY Słubiczanin strzelił byka i twierdził, że to łania. 2011/01/05 19:27 #7509

  • bannan123
  • bannan123 Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 10
  • Otrzymane podziękowania: 0
Tym myśliwym tzw. etycznym jest Wiesław B. :) Strzelał z broni prezesa KŁ "Bór" Pana Krzysztofa Mencla, takie mnie słuchy doszły. Przyszła kryska na Matyska - w końcu. Rzecznik dyscyplinarny będzie miał co robić . . . Szczere podziękowania dla osoby, która zgłosiła taki niechlubny wyczyn etycznego pseudomyśliwego :) Myślę, że już niedługo zakończy karierę w PZŁ.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

o 2011/01/05 19:56 #7510

  • kw
  • kw Avatar Autor
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 4
  • Otrzymane podziękowania: 0

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez kw.

O:MYŚLIWY Słubiczanin strzelił byka i twierdził, że to łania. 2011/01/05 20:29 #7511

  • bannan123
  • bannan123 Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 10
  • Otrzymane podziękowania: 0
Obaj panowie są kuci na cztery kopyta, ale może sprawiedliwości stanie się zadość i odpowiedzą za taki uczynek. Miałem z Nimi styczność, ponieważ byłem stażystą, ale nie dali mi szansy tylko wywalili za moją " niekoleżeńskość" ze stażu. Będę uważnie przyglądał się tej sprawie, bo właśnie Oni wpajali mi etykę i zasady jakimi powinien wykazywać się prawdziwy myśliwy. Na moje szczęście mam już swoje koło i nikt mnie nie utożsami z tymi ludźmi. Teraz to śmiać mi się chce jak sobie przypomnę ich inteligentne wypowiedzi na temat łowiectwa. Wyszło jedno to nie myślistwo, tylko zwyczajne, bezczelne MIĘSIARSTWO ! ! !

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

o 2011/01/05 21:04 #7512

  • kw
  • kw Avatar Autor
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 4
  • Otrzymane podziękowania: 0

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez kw.

O:MYŚLIWY Słubiczanin strzelił byka i twierdził, że to łania. 2011/01/05 23:23 #7513

  • kaczka
  • kaczka Avatar
  • Wylogowany
  • Elite Member
  • Elite Member
  • Posty: 292
  • Otrzymane podziękowania: 8
Mi już możecie skoczyć. Sezon na kaczki już się skończył :)
Ten jeleń był podobno hemafrodytą. Bez specjalistycznych badań nie da sie tego wykluczyć. Czy ktos wie gdzie są zwłoki jelenia ?
Dla niezorientowanych, łania to też jeleń.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez kaczka.

O:MYŚLIWY Słubiczanin strzelił byka i twierdził, że to łania. 2011/01/06 12:52 #7515

  • Sezam
  • Sezam Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 2
  • Otrzymane podziękowania: 0
Podziękować możesz jego własnej zonie.Dzielna kobieta miała więcej odwagi niż wszyscy myśliwi razem wzięci. Zadzwoniła na policje, potem przyjechała straż leśna a następnie kryminalna, aby zabezpieczyć ślady. Znaleźli tusze byka wieniec albo dwa i super wyposażony warsztat masarski. A ja myślałem ze on szklarz a nie rzeźnik. Kulka z byka podobno Menclowa . Ale napiszą oświadczenie o użyczeniu broni i Bedzie cacy. A na koniec B dostanie medal za odstrzał męczącego się jelenia

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:MYŚLIWY Słubiczanin strzelił byka i twierdził, że to łania. 2011/01/07 21:03 #7527

  • Beton
  • Beton Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 6
  • Otrzymane podziękowania: 0
KW ty jesteś trochę naiwny. Popatrz na fakty od czasu jak został prezesem robił w tym kole, co chciał jeździli z Wiesiem nie trzymając sie obszaru gdzie byli wpisani, jeździli bez świateł z noktowizorami strzelali z samochodu, co chcieli- czuli się i byli bezkarni. Zastraszyli resztę krytycznie do nich nastawionych myśliwych, bo zarząd patrzył w niego jak w obraz Ci, co prawda pisali po rzecznikach, ale kończyło się to zawieszeniem za niekoleżeńskość drugi za niedopatrzenia przy wpisie zwierzyny w odstrzał. Bilans 2 zawieszonych jeden przez rzecznika drugi przez zarząd a dwóch następnych w kolejce. Popatrz na osobę prezesa Mencla trzydzieści kilka lat biznesmen pieniędzy jak lodu jedno grillowanie wóda płynęła strumieniami druga libacja i już gumo filce krzyczały prezes prezes.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:MYŚLIWY Słubiczanin strzelił byka i twierdził, że to łania. 2011/01/07 21:04 #7528

  • Beton
  • Beton Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 6
  • Otrzymane podziękowania: 0
2Miał 80 % poparcia i mógł robić, co chce a filce na walnym przyklepali. Klucz do poparcia minimalne składki prezenty dla ludzi ubrania, latarki, czego więcej trzeba a że jest z 5 lat myśliwym a selekcjonerem od 2 lat i guwno wie, kogo to interesuje płaci za wszystko. I tak sobie urzędowali u Wiesia zrobili sobie masarnie wyposażona tak że niejedna firma o takiej marzy i jazda, co 4 dni na safari po obwodzie czy był ktoś wpisany czy nie. Słyszałeś, co C powiedział przyjechał prezes powiedział że my tu polujemy i ma jechać gdzie indziej no i C poszedł mimo że był pierwszy wpisany. Łowczy zadowolony że może podprowadzać dewizowców na gęsi według swojego uznania bo mu z każdego z 50 euro skapnie reszte zamugluje z iloscią i czasami rzuci jakiś ochłlap, komu innemu i jest cacy. Tak wygląda prywatne koło.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:MYŚLIWY Słubiczanin strzelił byka i twierdził, że to łania. 2011/01/07 21:22 #7529

  • Beton
  • Beton Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 6
  • Otrzymane podziękowania: 0
Popatrz na Gockiego 8 lat temu, chodził w dziurawych gumiakach i zdania nie umial zbudowac a co dziciaj prawie szlachcic ( ale prawie )Funkcjonowało i do dzisiaj by tak dalej było, żeby się nie potknęli niechcący a rozwaliła to jedna biedna bita kobieta, która miała większe jaja niż wy wszyscy. Jak skończyli stała przed garażem aż policja nie przyjechała i pokazała, co należało. A że policja nie musi się znać a byk z odbitym łbem to tusza jak zaczął tłumaczyć ze to łania i było prawie po sprawie, to też się spytała policjanta czy widział już łanie z jajami, dopiero wtedy zadzwonili po straż Łowiecką i wtedy zaczęła się jazda.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.