Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT:

Odp.:Mechanik w Słubicach 2008/07/22 23:57 #607

  • temek
  • temek Avatar
  • Wylogowany
  • Premium Member
  • Premium Member
  • Posty: 118
  • Otrzymane podziękowania: 2
a co z nowym warsztatem na wojska polskiego? jakies opinie?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp.:Mechanik w Słubicach 2008/07/23 01:32 #616

  • auto kupiec
  • auto kupiec Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
ktuś napisał:

W necie nie wiesz co kupujesz, nie masz reklamacji. Ja jednak wolę używki kupować na miejscu. Widzę od kogo i co kupuję. Mogę potargować i takie tam.
Nie polecam warsztatu obok polmozbytu. Polecam Pana Witka na Drzymały jako dobrego elektryka. To w warsztacie Marka Walczaka. Samego Walczaka nie polecam.
Kiedyś dobrze robili u Wilusia ale ceny zalezały od humoru właściciela.
Ja mercem jeżdżę tylko do Renka w garażach przy Strzeleckiej. Renek jest OK.


gratuluję rozeznania w zakresie handlu i dokonywania transakcji w internecie. masz tam taką samą gwarancję jak wszędzie i przed zakupem możesz się wyraźnie dowiedzieć (zadzwonić, napisać email) jak z nią wygląda. podam przykład, w internecie z hurtowni autoryzowanej (nie jakieś zamienniki) kupilem oryginalną szybę przednią za równe 200zł, w slubicach w promocyjnej cenie oferowali mi nową za 450zł, lub używaną za 300 - żenada...
możesz sobie policzyć ile zaoszczędziłem

i oczywiście normalnie na zakupiony towar w necie dostalem gwarancję, fakturę itd.

obojętnie czy część jest używana czy nowa, każdy hadlujący ma obowiązek dać ci z towarem dowód sprzedaży (paragon, fakture)

polecam ci zmiane nastawienia na zakupy w necie, naprawde mozesz sporo zaoszczedzic

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp.:Mechanik w Słubicach 2008/07/23 01:36 #617

  • mirek
  • mirek Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
auto kupiec napisał:

ktuś napisał:

W necie nie wiesz co kupujesz, nie masz reklamacji. Ja jednak wolę używki kupować na miejscu. Widzę od kogo i co kupuję. Mogę potargować i takie tam.
Nie polecam warsztatu obok polmozbytu. Polecam Pana Witka na Drzymały jako dobrego elektryka. To w warsztacie Marka Walczaka. Samego Walczaka nie polecam.
Kiedyś dobrze robili u Wilusia ale ceny zalezały od humoru właściciela.
Ja mercem jeżdżę tylko do Renka w garażach przy Strzeleckiej. Renek jest OK.


gratuluję rozeznania w zakresie handlu i dokonywania transakcji w internecie. masz tam taką samą gwarancję jak wszędzie i przed zakupem możesz się wyraźnie dowiedzieć (zadzwonić, napisać email) jak z nią wygląda. podam przykład, w internecie z hurtowni autoryzowanej (nie jakieś zamienniki) kupilem oryginalną szybę przednią za równe 200zł, w slubicach w promocyjnej cenie oferowali mi nową za 450zł, lub używaną za 300 - żenada...
możesz sobie policzyć ile zaoszczędziłem

i oczywiście normalnie na zakupiony towar w necie dostalem gwarancję, fakturę itd.

obojętnie czy część jest używana czy nowa, każdy hadlujący ma obowiązek dać ci z towarem dowód sprzedaży (paragon, fakture)

polecam ci zmiane nastawienia na zakupy w necie, naprawde mozesz sporo zaoszczedzic


Nic dodać, nic ująć !

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp.:Mechanik w Słubicach 2008/07/23 20:58 #628

  • Dorota
  • Dorota Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
witam ja polecam Sebastiana ma mały warsztat na Narutowicza, to jest koło starostwa. Młody ,doświadczony i robi chyba wszystko motory też. Ceny ok:)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp.:Mechanik w Słubicach 2008/07/24 13:16 #642

  • błażej
  • błażej Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
Serwisował ktoś auto w selonie renault?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp:Mechanik w Słubicach 2008/10/30 13:49 #898

  • open
  • open Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
ja byłem w warsztacie na wojska polskiego i nikomu go nie polecam nic mi nie zrobili a zapłaciłem 400 zdzierstwo

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp:Mechanik w Słubicach 2008/10/31 18:32 #920

  • SZATAN
  • SZATAN Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
POLECAM WARSZTAT NA WOJSKA POLSKIEGO RAZEM Z WULKAZNIZAJCA WULMAR !!! ROBIA DOBRZE I SOLIDNIE . PROSTOWANIE FELG WYMIANA OPON ... najlepszy mechanik

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp:Odp.:Mechanik w Słubicach 2008/10/31 19:18 #922

  • anomiowy
  • anomiowy Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
O JAKI WARSZTAT CI CHODZIŁO PATRYK ??

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp:Odp.:Mechanik w Słubicach 2008/10/31 19:36 #923

  • ANONIM
  • ANONIM Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
Jezeli chodzi ci o ten warsztat kolo dawnego komesu,to SIE grubo mylsisz bylem u nich kilka razy i jestem zadowolony,ceny sa bardzo dobre,a to ze dlugie terminy to znaczy ze maja duzo pracy.A jak jest drogo to zmieniaj sobie czesci sam,albo do bodzia ktory splajtowal.Pozdrawiam wszytskich klijentow Wulmaru.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp:Mechanik w Słubicach 2008/10/31 19:53 #924

  • heeee?
  • heeee? Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
jak to bodzio splajtował?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.