Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT:

Odp: Osiedle Świerkowe 2016/04/15 08:03 #25612

  • vera
  • vera Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 19
  • Otrzymane podziękowania: 1
hmm w sumie to nie wiadomo co z tym świerkowym,z deweloperem kontaktu nie ma budowa stanęła mieszkania nie dokończone.B5 miał być do oddania w grudniu więc sam widzisz będąc na budowie jak to teraz wygląda,Ty się zastanawiasz nad kupnem ja już kupiłam i nie wiem co z tego wyjdzie. :(

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Osiedle Świerkowe 2016/04/15 08:24 #25613

  • wichus88
  • wichus88 Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 13
  • Otrzymane podziękowania: 0
Niby mamy podpisana umowe rezerwacyjna i kwote rezerwacyjna tez uiscilismy. A teraz czemay an decyzje z banku w sprawie kredytu i nie wiemy co mamy robic. Skoro wszystko stoi i nie wiadomo co i jak

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Osiedle Świerkowe 2016/04/15 12:41 #25616

  • grudzień
  • grudzień Avatar
  • Gość
  • Gość

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Osiedle Świerkowe 2016/04/15 13:01 #25617

  • vera
  • vera Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 19
  • Otrzymane podziękowania: 1
nie wiem czy ktoś kupował mieszkanie przez p.Jasiewicza większość szła bezpośrednio do dewelopera.A ten nie odbiera telefonu a jak już komuś uda się go jakoś dorwać to ściemnia.Także
wichus88 solidnie się zastanów i wybadaj sprawę (od Ciebie jako zainteresowanego kupnem na pewno odbierze telefon )

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Osiedle Świerkowe 2016/04/15 15:19 #25619

  • wichus88
  • wichus88 Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 13
  • Otrzymane podziękowania: 0
My zalatwiamy przez "expandera" i z tego co wiem to budowa ma ruszyc na dniach. Deweloper dostal kredyt i ma to ruszyc tyle uslyszalem a takze ze nie ma obaw finansowych jednym problemem moga byc terminy.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Osiedle Świerkowe 2016/04/15 15:36 #25620

  • marks
  • marks Avatar
  • Gość
  • Gość
Zadziwia mnie ludzka naiwność a czasem wręcz głupota. Potem jest lament podobnie jak dziś z frankowiczami.
Jak myślisz z czego wynikają problemy z terminami?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Osiedle Świerkowe 2016/04/15 15:53 #25624

  • wichus88
  • wichus88 Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 13
  • Otrzymane podziękowania: 0
Piszmy na temat a nie o frankowiczach. Nie wiem co ma ludzka naiwnosc tutaj do rzeczy. Nabijac posty mozna gdzie indziej... prosze o konkrety. A nie wiem czemu sa winni ludzie, ktorzy zainwestowali swoje pieniadze. Bynajmniej jestem zapewniany ze wszystko ma wrocic na wlasciwe tory. I napewno bede to sledzil. Z Zona mamy niby ten "komfort", iz nie podpisalismy jeszcze umow deweloperskich i dlatego sledzimy na bierząco i pytamy

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez wichus88.

Odp: Osiedle Świerkowe 2016/04/15 18:24 #25625

  • grudzień
  • grudzień Avatar
  • Gość
  • Gość

wichus88 napisał: Piszmy na temat a nie o frankowiczach. Nie wiem co ma ludzka naiwnosc tutaj do rzeczy. Nabijac posty mozna gdzie indziej... prosze o konkrety. A nie wiem czemu sa winni ludzie, ktorzy zainwestowali swoje pieniadze. Bynajmniej jestem zapewniany ze wszystko ma wrocic na wlasciwe tory. I napewno bede to sledzil. Z Zona mamy niby ten "komfort", iz nie podpisalismy jeszcze umow deweloperskich i dlatego sledzimy na bierząco i pytamy


Wpłacaj ! Ci na górze listy czekają na to.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Osiedle Świerkowe 2016/04/16 07:43 #25626

  • marks
  • marks Avatar
  • Gość
  • Gość

wichus88 napisał: Piszmy na temat a nie o frankowiczach.

Tematem jest Osiedle Świerkowie a z nim związane są takie sprawy jak: kredyty, nierzetelny deweloper, hipoteki, a nawet plac zabaw czy Ci się to podoba czy nie.

Nie wiem co ma ludzka naiwnosc tutaj do rzeczy.

Bo naiwnością jest sądzić, że opóźnienia na tym osiedlu nie są związane z problemami finansowymi dewelopera. Z pierwszej ręki wiem, że na przykład są problemy z płatnościami dla podwykonawców. A samo osiedle, miało być już dawno ukończone.

Nabijac posty mozna gdzie indziej... prosze o konkrety.

No to przestań nabijać i napisz jakiś konkret. Masz zamiar kupić istniejące mieszkanie w ukończonym budynku czy obietnicę, że jak się zrzucie z innymi chętnymi, to roboty budowlane ruszą? Widziałeś już księgę wieczystą i co tam jest wpisane?

A nie wiem czemu sa winni ludzie, ktorzy zainwestowali swoje pieniadze.

Nie wiem, spytaj tych co bawili się Amber Gold albo mają niespłacone kredyty, właśnie we frankach.

Bynajmniej jestem zapewniany ze wszystko ma wrocic na wlasciwe tory.

No to jak Ci te zapewnienia wystarczają, to co TU robisz?

I napewno bede to sledzil. Z Zona mamy niby ten "komfort", iz nie podpisalismy jeszcze umow deweloperskich i dlatego sledzimy na bierząco i pytamy

No to jak śledzisz, to powinieneś widzieć, że tam są jakieś jaja z hipotekami, że jest kupa niedoróbek i kolosalne opóźnienia. A przede wszystkim, to jest jeden wielki plac budowy a nie osiedle i deweloper szuka sponsorów na dalsze roboty budowlane.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Osiedle Świerkowe 2016/04/16 08:10 #25627

  • grudzień
  • grudzień Avatar
  • Gość
  • Gość
Kiedyś na forum lubuska była burzliwa dyskusja na temat tego osiedla i pieniędzy jakie do miasta miały wpłynąć za sprzedaż tej działki. Niektórzy ostrzegali, że ryzyko jest ogromnie. Cena jaką zobowiązał zapłacić za ten teren deweloper zbyt wysoka, aby nie miało to wpłynąć na duży wzrost cen mieszkań. Wyśmiewano się z tych wyliczeń. Zapewniano, że wszystko jest super. Pożyjemy, zobaczymy. Tak nawiasem. Kasa za sprzedaż tego terenu wpłynęła już do miasta (spółki) ?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.