Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2
  • 3

TEMAT:

Odp: Straż miejska a potrącenia psa słubickie KURIOZUM !!!! 2013/02/14 14:32 #15525

  • samira
  • samira Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 4
  • Otrzymane podziękowania: 0
Pani, która potrąciła psa powinna odwieźć psa do lek. weterynarii i zapłacić za leczenie. Straż Miejska wykonała za nią wszystkie czynności z tym związane właściwie i w krótkim czasie......pies został odwieziony do weterynarza za państwowe pieniążki a baba narzeka i krytykuje..... wstyd kobieto - trochę kultury. -skoro jesteś taka prawa to zapłać i zajmij się swoją rodzinką. ZAPŁAĆ

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Straż miejska a potrącenia psa słubickie KURIOZUM !!!! 2013/02/14 14:48 #15528

  • samira
  • samira Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 4
  • Otrzymane podziękowania: 0
Pani, która potrąciła psa powinna odwieźć psa do lek. weterynarii i zapłacić za leczenie. Straż Miejska wykonała za nią wszystkie czynności z tym związane właściwie i w krótkim czasie......pies został odwieziony do weterynarza za państwowe pieniążki a baba narzeka i krytykuje..... wstyd kobieto - trochę kultury. -skoro jesteś taka prawa to zapłać i zajmij się swoją rodzinką. ZAPŁAĆ

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Straż miejska a potrącenia psa słubickie KURIOZUM !!!! 2013/02/14 14:54 #15530

  • Rob
  • Rob Avatar
  • Wylogowany
  • Elite Member
  • Elite Member
  • Posty: 186
  • Otrzymane podziękowania: 17

samira napisał: Pani, która potrąciła psa powinna odwieźć psa do lek. weterynarii i zapłacić za leczenie. Straż Miejska wykonała za nią wszystkie czynności z tym związane właściwie i w krótkim czasie......pies został odwieziony do weterynarza za państwowe pieniążki a baba narzeka i krytykuje..... wstyd kobieto - trochę kultury. -skoro jesteś taka prawa to zapłać i zajmij się swoją rodzinką. ZAPŁAĆ

kobieto sama nie wiesz o czym piszesz, sama jesteś babą :evil:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Straż miejska a potrącenia psa słubickie KURIOZUM !!!! 2013/02/14 15:12 #15531

  • gorden
  • gorden Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Junior Member
  • Junior Member
  • Posty: 28
  • Otrzymane podziękowania: 0

Rob napisał:

samira napisał: Pani, która potrąciła psa powinna odwieźć psa do lek. weterynarii i zapłacić za leczenie. Straż Miejska wykonała za nią wszystkie czynności z tym związane właściwie i w krótkim czasie......pies został odwieziony do weterynarza za państwowe pieniążki a baba narzeka i krytykuje..... wstyd kobieto - trochę kultury. -skoro jesteś taka prawa to zapłać i zajmij się swoją rodzinką. ZAPŁAĆ

kobieto sama nie wiesz o czym piszesz, sama jesteś babą :evil:


Dziękuję Rob :)
Myślę, że samira ma kłopoty z logicznym myśleniem :P Nie pozostaje mi nic innego jak współczuć :P :evil: I jeszcze jedno droga samiro nie ma "pieniążków", są tylko PIENIĄDZE ;) A kultury, to niestety Ty nie posiadasz :P

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Straż miejska a potrącenia psa słubickie KURIOZUM !!!! 2013/02/14 15:19 #15532

  • gorden
  • gorden Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Junior Member
  • Junior Member
  • Posty: 28
  • Otrzymane podziękowania: 0

samira napisał: Pani, która potrąciła psa powinna odwieźć psa do lek. weterynarii i zapłacić za leczenie. Straż Miejska wykonała za nią wszystkie czynności z tym związane właściwie i w krótkim czasie......pies został odwieziony do weterynarza za państwowe pieniążki a baba narzeka i krytykuje..... wstyd kobieto - trochę kultury. -skoro jesteś taka prawa to zapłać i zajmij się swoją rodzinką. ZAPŁAĆ


I jeszcze to kretyńskie "zajmij się swoją rodzinką" bleeeeeeeeeee
Jakieś problemy z osobowością, co samira? Przyznaj się! Może potraktujmy forum jako formę terapii? B) Opowiedz nam o swoich kłopotach :laugh: :sick:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Straż miejska a potrącenia psa słubickie KURIOZUM !!!! 2013/02/14 22:24 #15539

  • mistgras
  • mistgras Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 1
  • Otrzymane podziękowania: 0
To też pokazuje, że SM nie zna przepisów. Bo idą tam ludzie bezm.....e....

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Straż miejska a potrącenia psa słubickie KURIOZUM !!!! 2013/02/15 06:19 #15542

  • yon
  • yon Avatar
  • Wylogowany
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Posty: 537
  • Otrzymane podziękowania: 26
Moim skromnym zdaniem winowajcą zasadniczo jest właściciel psa, wiadomo dlaczego. Z drugiej strony- jeśli potrąca się psa, jadąc z prędkością 30-40 km/ godz , to trzeba się po prostu douczyć jeździć, bo to jest coś, co się zdarzyć NIE POWINNO - no, chyba, że trzeba jeszcze szybko odłożyć szminkę do torebki :-( ( albo, że ten pies po prostu wskoczył pod samochod w celu np. wyłudzenia odszkodowania :-) ) . Po trzecie - jeśli zrobiło się jakąś szkodę - to, do jasnej cholery - nie oglądając się na innych ( w tym na tę , skądinąd niedorobioną straż miejską) , należy chyba próbować we własnym zakresie podjąć działania mające na celu przywrócenie stanu sprzed wydarzenia?. Wiem, że najłatwiej się na wszystkich obrazić i od wszystkich żądać , aby zajęli się takimi rzeczami , ale w końcu , jak się spowoduje ( a ty spowodowałaś to zdarzenie niewystarczająco uważną jazdą) jakąś szkodę - to JEST SIĘ ZA TO ODPOWIEDZIALNYM! Wydaje mi się więc, że strażnicy mieli tu trochę racji a twoje biadolenie na niesprawiedliwości świata są jednak przesadzone. I pomyśl - co miałby do powiedzenia na twój temat ten pies?... :whistle:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Straż miejska a potrącenia psa słubickie KURIOZUM !!!! 2013/02/15 08:27 #15546

  • hazet
  • hazet Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 10
  • Otrzymane podziękowania: 0
yon, nie odwracaj kota(psa)ogonem. O tym po czyjej stronie jest wina decydują fakty. Tu chodzi tylko i wyłącznie o opieszałość i brak kompetencji naszej straży miejskiej. Trzeba to całe towarzystwo przepędzić na cztery wiatry, a sprzęt, obowiązki i środki przekazać instytucji do tego powołanej, czyli policji. Jeżeli ci panowie okażą się kompetentni to znajdą pracę w policji, ale z pewnością już na innych warunkach.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Straż miejska a potrącenia psa słubickie KURIOZUM !!!! 2013/02/15 10:04 #15548

  • kreplas
  • kreplas Avatar
  • Wylogowany
  • Premium Member
  • Premium Member
  • Posty: 152
  • Otrzymane podziękowania: 4
Yon, zgadzam się z hazet. Nie odwracaj psa ogonem. Nawet jak jadę 40km/hto jak mi pies z żywopłotu wyskoczy, to nie zdążysz nawet pomyśleć, a co dopiero zahamować. Jeśli SM nie pojawiła by się na miejscu zdarzenia, to pani mogła podjąc jakieś kroki w kierunku pomocy temu psu. Jeśli jednak panowie się pojawili i do tego "strugali pawiana", to jednak przyłączę się do głosów krytyki.
Załóżmy, że byłby to np. jeż albo lis, również kazałbyś go zapakować do SWOJEGO samochodu i zawieźć do weterynarza?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Straż miejska a potrącenia psa słubickie KURIOZUM !!!! 2013/02/15 10:07 #15549

  • kreplas
  • kreplas Avatar
  • Wylogowany
  • Premium Member
  • Premium Member
  • Posty: 152
  • Otrzymane podziękowania: 4

samira napisał: :woohoo: Pani, która potrąciła psa powinna odwieźć psa do lek. weterynarii i zapłacić za leczenie. Straż Miejska wykonała za nią wszystkie czynności z tym związane właściwie i w krótkim czasie......pies został odwieziony do weterynarza za państwowe pieniążki a baba narzeka i krytykuje..... wstyd kobieto - trochę kultury. -skoro jesteś taka prawa to zapłać i zajmij się swoją rodzinką. ZAPŁAĆ


Skąd bierzesz taki towar? Zmień dilera, bo obecny coś Ci chyba dosypuje. To kto tu gdzie wtargnął: pies na ulicę, czy ulica na psa??? Przecież pies nie został potrącony na chodniku, tylko biegał luzem i wbiegł pod koła.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Straż miejska a potrącenia psa słubickie KURIOZUM !!!! 2013/02/15 13:04 #15551

  • Rob
  • Rob Avatar
  • Wylogowany
  • Elite Member
  • Elite Member
  • Posty: 186
  • Otrzymane podziękowania: 17
Poza tym, uważam, że Gorden zachwała się po ludzku. Zatrzymała samochód i robiła wszystko, aby temu psu pomóc. Jestem pewien, że wiele osób pojechałoby dalej zostawjając psa własnemu losowi.
Przy okazji wyszło ( i dobrze ) jaką mamy straż miejską i dzieki tym postom część osób dowie się, jak postepować w takich sytuacjach.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Straż miejska a potrącenia psa słubickie KURIOZUM !!!! 2013/02/15 15:17 #15552

  • gorden
  • gorden Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Junior Member
  • Junior Member
  • Posty: 28
  • Otrzymane podziękowania: 0

kreplas napisał:

samira napisał: :woohoo: Pani, która potrąciła psa powinna odwieźć psa do lek. weterynarii i zapłacić za leczenie. Straż Miejska wykonała za nią wszystkie czynności z tym związane właściwie i w krótkim czasie......pies został odwieziony do weterynarza za państwowe pieniążki a baba narzeka i krytykuje..... wstyd kobieto - trochę kultury. -skoro jesteś taka prawa to zapłać i zajmij się swoją rodzinką. ZAPŁAĆ


Skąd bierzesz taki towar? Zmień dilera, bo obecny coś Ci chyba dosypuje. To kto tu gdzie wtargnął: pies na ulicę, czy ulica na psa??? Przecież pies nie został potrącony na chodniku, tylko biegał luzem i wbiegł pod koła.


O to właśnie chodzi. Gdybym podczas odkładania szminki do torebki jak tendencyjnie napisał yon, wjechała na chodnik, to w ogóle nie robiłabym rabanu i zawiozła psa do weterynarza. Potrąciłam na chodniku, zagapiłam się mea culpa i po sprawie, ale tak jak już pisałam i jak większość umiejących czytać ze zrozumieniem użytkowników forum ten fakt przyswoiło, pies znienacka wskoczył na ulicę.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Straż miejska a potrącenia psa słubickie KURIOZUM !!!! 2013/02/15 15:25 #15554

  • gorden
  • gorden Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Junior Member
  • Junior Member
  • Posty: 28
  • Otrzymane podziękowania: 0

yon napisał: Moim skromnym zdaniem winowajcą zasadniczo jest właściciel psa, wiadomo dlaczego. Z drugiej strony- jeśli potrąca się psa, jadąc z prędkością 30-40 km/ godz , to trzeba się po prostu douczyć jeździć, bo to jest coś, co się zdarzyć NIE POWINNO - no, chyba, że trzeba jeszcze szybko odłożyć szminkę do torebki :-( ( albo, że ten pies po prostu wskoczył pod samochod w celu np. wyłudzenia odszkodowania :-) ) . Po trzecie - jeśli zrobiło się jakąś szkodę - to, do jasnej cholery - nie oglądając się na innych ( w tym na tę , skądinąd niedorobioną straż miejską) , należy chyba próbować we własnym zakresie podjąć działania mające na celu przywrócenie stanu sprzed wydarzenia?. Wiem, że najłatwiej się na wszystkich obrazić i od wszystkich żądać , aby zajęli się takimi rzeczami , ale w końcu , jak się spowoduje ( a ty spowodowałaś to zdarzenie niewystarczająco uważną jazdą) jakąś szkodę - to JEST SIĘ ZA TO ODPOWIEDZIALNYM! Wydaje mi się więc, że strażnicy mieli tu trochę racji a twoje biadolenie na niesprawiedliwości świata są jednak przesadzone. I pomyśl - co miałby do powiedzenia na twój temat ten pies?... :whistle:


Jaki ty yon jesteś mądry. Naprawdę! Mądrość spływa z każdego słowa. Nie chciałbyś się zatrudnić w SM? Tam jak widać potrzebny jest ktoś z tak bystrym umysłem jak twój. I jeszcze umiesz liczyć, po pierwsze, po drugie i nawet po trzecie. To ja powiem po czwarte SM jest również od tego, to jest ich praca i łaski żadnej mi nie zrobili. Powinnam zadzwonić, zgłosić zdarzenie i udać się do domu, a nie sterczeć tam, marznąć przez godzinę i głupio się wykłócać z panami z SM
I yon pomyśl, co ma do powiedzenia na twój temat kot, który mieszka w twojej głowie? :whistle:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez gorden.

Odp: Straż miejska a potrącenia psa słubickie KURIOZUM !!!! 2013/02/15 15:29 #15555

  • gorden
  • gorden Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Junior Member
  • Junior Member
  • Posty: 28
  • Otrzymane podziękowania: 0

Rob napisał: Poza tym, uważam, że Gorden zachwała się po ludzku. Zatrzymała samochód i robiła wszystko, aby temu psu pomóc. Jestem pewien, że wiele osób pojechałoby dalej zostawjając psa własnemu losowi.
Przy okazji wyszło ( i dobrze ) jaką mamy straż miejską i dzieki tym postom część osób dowie się, jak postepować w takich sytuacjach.


Właśnie w tym celu, to wszystko opisałam, żeby wiadomo było kto powinien nam pomóc w takich przypadkach. I po to jeszcze, żeby przeczytali to funkcjonariusze SM i zastanowili się nad tym, że zamiast pomóc, chcieli zrobić mnie w balona, bo było dwadzieścia po 15 i śpieszyli się już do domów na rosół z makaronem.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Straż miejska a potrącenia psa słubickie KURIOZUM !!!! 2013/02/15 15:34 #15556

  • gorden
  • gorden Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Junior Member
  • Junior Member
  • Posty: 28
  • Otrzymane podziękowania: 0

kreplas napisał: Yon, zgadzam się z hazet. Nie odwracaj psa ogonem. Nawet jak jadę 40km/hto jak mi pies z żywopłotu wyskoczy, to nie zdążysz nawet pomyśleć, a co dopiero zahamować. Jeśli SM nie pojawiła by się na miejscu zdarzenia, to pani mogła podjąc jakieś kroki w kierunku pomocy temu psu. Jeśli jednak panowie się pojawili i do tego "strugali pawiana", to jednak przyłączę się do głosów krytyki.
Załóżmy, że byłby to np. jeż albo lis, również kazałbyś go zapakować do SWOJEGO samochodu i zawieźć do weterynarza?


Kreplas to samo powiedziałam strażnikom, że jak ludzie potrącają faunę leśną, to nikt nie każe im wozić tych zwierząt do weterynarza, zabierać na noc do domu i rano odwozić do lasu.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
  • 2
  • 3