Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT:

Odp:Psy w Słubicach 2008/11/01 20:22 #929

  • kosi
  • kosi Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
No więc właśnie przy tych podatkach pojawia się paradoks bo powinny one iść na pojemniki na psie odchody a nie wiadomo gdzie one tak naprawde idą.
Mało tego rzeczą jasną jest że jeśli piesek napaskudzi tam gdzie mu nie wolno to należy po nim sprzątnąć ale tu też jest niejasność bo do zwyczajnego kosza nie wolno podobno odchodów od pupili wyrzucać ??Więc gdzie je należy wyrzucać??Mandaty za to że piesek nabrudził to łatwo wlepiać albo za to że gdy sprzątniemy to wyrzucimy do śmietnika(bo niby gdzie indziej??) ale by zrobić coś z problemem to już nikt się nie wymądrza.
Potrzebne są pojemniki na zwierzęce nieczystości i wcale mnie nie dziwi fakt braku dostępności foliowych woreczków na takie odchody np w sklepie zoo bo po co te woreczki skoro nie ma gdzie ich wraz z zawartością wyrzucać?
Pozdrawiam

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Sam sprzątam kupy za pomoca Fedog 2008/11/05 22:02 #942

  • Marcin Jaworski
  • Marcin Jaworski Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
Są to papierowe torebki z łopatką, które można kupić na allegro lub www.fedog.pl.
Kilka groszy i po kłopocie, a do tego bez wstydu.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp:Sam sprzątam kupy za pomoca Fedog 2008/11/06 12:11 #943

  • filip
  • filip Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
Szanowny Panie! Nie ma co reklamować konkretnej firmy - chodzi o rozwiązanie innego problemu - w innych miastach są DARMOWE torebki, wkładane 2 x w tygodniu do specjalnych pojemników. Z tego co wiem podatek od psa wynosi 80 zl, wiec na co to idzie???

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp:Psy w Słubicach 2008/11/06 21:15 #944

  • Paweł
  • Paweł Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
mam do oddania dwie suczki z 15.09.2008 r., bedą to duże psy z tzw. wielorasowych, tel. 781-188-495

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp:Sam sprzątam kupy za pomoca Fedog 2008/11/11 19:28 #952

  • RTD
  • RTD Avatar
  • Wylogowany
  • Junior Member
  • Junior Member
  • Posty: 31
  • Otrzymane podziękowania: 0
No to dobrze ze mozna kupic takie cos ale placac podatek (85zl) nie mam zamiaru jeszcze na wlasny koszt kupowac torebek i lopatek bez przesady!!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Odp:Sam sprzątam kupy za pomoca Fedog 2008/11/27 18:08 #1060

  • malutka
  • malutka Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
witam!!
fajnie wiedzieć że ktoś w słubicach sprzata po swoich pupilach, mieszkam tu już kilka ładnych lat i z tego co zauważyłam to o zgrozo na psią kupke mozna sie natknać nawet na środku chodnika, że o trawnikach nie wspomnę. Właściciel trzyma pieska na smyczy ten robi swoje a pan patrzy w niebo że niby nic nie widzi. Rozumię że brak tych pojemników, ale chyba można pójść w jakieś ustronniejsze miejsce???

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Odp:Sam sprzątam kupy za pomoca Fedog 2008/11/27 20:03 #1062

  • maly odchodek
  • maly odchodek Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
wczoraj sama mialam przyjemnosc wdepnac w g...no ,nic dziwnego jak to swinstwo znajdowalo sie na srodku chodnika .nie wiedzialam ze nie mozna wyrzucac psich odchodow do smietnika ,mam malucha ktory wali w pampersy i tak sobie pomyslalam co za roznica kupa w pampersie czy maly odchodek w plastiku.a ten podatek to rowna sciema .

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Słubicka psia KUPA!!!! 2008/12/16 18:25 #1126

  • Jan Osik
  • Jan Osik Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 5
  • Otrzymane podziękowania: 0
czy w tym mieście może ktoś w końcu zająć się problemem PSICH KUP !!!! szlak mnie trafia - właśnie wróciłem ze spaceru no i centralnie na chodniku zaliczyłem psią kupę , wlazło to cholerstwo w protektor buta i za cholerę nie idzie się pozbyć prezentu zafundowanego mi przez jakiegoś kundelka; niedługo nasze miasto będzie stolicą psich kup, przecież to cholerstwo jest wszędzie : na trawniku, w piaskownicy, na chodniku, w windzie , na klatce i pewnie w niejednym mieszkaniu , a szanowna straż miejska jeździ sobie cieplutkimi samochodami przyglądając się jak kundelek u boku właściciela załatwia potrzebę pod niedawno posadzonym na trawniku krzaczkiem; ludzie!!!! ja rozumiem , że miłość do zwierząt i takie tam... ale niedługo psie kupy zakryją to miasto gdzie przypada pewnie 10 kundelków na 1m/2 czyli 10 kup dziennie na ten sam metr; może szanowni włodarze zajmą się tym problemem w końcu w jakiś sensowny sposób- zmieńmy oblicze tego miasta!!!!!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Słubicka psia KUPA!!!! 2008/12/17 08:22 #1131

  • bass
  • bass Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
No coś ! Z choinki się urwałeś ?? Już ?? Władza nie chodzi tylko jeżdzi im- kupa nie straszna a że jest zimno i kupa śmiedzi nie będzie dla twojego widzimisię otwierać jeszcze okien. !! Właścisielom piesków tez nie daj Boże zwróć uwagę - bo widząc w ich oczach kompletnego kretyna odechce ci się widzieć cokolwiek :-(((( Zapomniałemś gdzie mieszkasz ???

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Słubicka psia KUPA!!!! 2008/12/17 20:55 #1132

  • kass
  • kass Avatar
  • Wylogowany
  • Premium Member
  • Premium Member
  • Posty: 89
  • Otrzymane podziękowania: 0
Witam, dał Pan upust swoim emocjom w nowym wątku. Ten temat był już niejednokrotnie poruszany przez forumowiczów w wątku "Psy w Słubicach". Tam są zawarte liczne odpowiedzi na powyższy temat oraz problemy z brakiem pojemników na odchody.
W sumie też tego nie rozumiem - jak właściciel psa "uczy" go robić "to i owo" na chodniku... chyba z czystego lenistwa ... Ale szczytem wszystkiego jest puszczanie luzem średniej wielkości psa, który wchodzi do klatek schodowych i tam załatwia swoje potrzeby fizjologiczne...

Admin, przenieś proszę posty do wątku "PSY W SŁUBICACH"

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Słubicka psia KUPA!!!! 2008/12/18 10:17 #1139

  • Grzesiek
  • Grzesiek Avatar
  • Wylogowany
  • Moderator
  • Moderator
  • Posty: 36
  • Otrzymane podziękowania: 0
Gotowe.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Odp:Psy w Słubicach 2008/12/21 15:03 #1147

  • Jolka
  • Jolka Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
Może Fedog jest rozwiązaniem, które jest u nas w Świdnicy. Super się sprasprawdza.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Słubicka psia KUPA!!!! 2009/01/03 14:27 #1195

  • sasiad
  • sasiad Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
Kupa to nic w porownaniu do ciaglego szczekania w dzien ,w nocy,,w soboty, niedziele i swieta oraz od poniedzialku do piatku od rana do poznych godzin wieczornych ..Wlasciciele maja w d... wszystkich sasiadow najwazniejsze ,ze mu zrobili bude w mieszkaniu spoldzielczym i wszystkich sasiadow odsylaja do psychologow a sami sie psem nie zajmuja i on nap..... na cale osiedle .A pies zyje okolo 14 - 17 lat i tak nam umilaja zycie .Zeby nie bylo ,ze sie czepiam to sa inne pieski w bloku do ktorych nikt nic nie ma .
Prosze o porade co z tym fantem zrobic bo paniusia pokochala psa .

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Słubicka psia KUPA!!!! 2009/01/03 15:21 #1196

  • Lukas
  • Lukas Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
moze mozna to podpiac pod zakłócanie spokoju? bo co innego z tym zrobić? ;|

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Słubicka psia KUPA!!!! 2009/01/03 22:20 #1200

  • onyx
  • onyx Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
Wierzę,że się nie czepiasz,bo to samo przeżywałam aż do mrozów od samej wiosny.Mieszkam po sąsiedzku z właścicielami pieska,którego od samego rana przywiązują do trzepaka ,a on do wieczora szczeka,wyje,skowycze i wydaje najróżniejsze dźwięki,których nie potrafię nazwać.Zwykle mam otwarte okno,ale nie sposób wytrzymać tego co ten pies wyczynia,więc często jestem zmuszona zamykać.Kiedy moja mama próbowała poprosić,żeby coś z tym zrobic,bo aż serce się kraje,to reakcji chyba nie muszę relacjonować,a pieska przewiązano pod jej okno i tak naprawdę nic się nie zmieniło. Zamiast się cieszyć nadejścia wiosny,to aż się boję tego co znów będzie.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.