Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT:

Odp.:Psy w Słubicach 2008/09/01 21:37 #756

  • kass
  • kass Avatar
  • Wylogowany
  • Premium Member
  • Premium Member
  • Posty: 89
  • Otrzymane podziękowania: 0
Rozsądnym rozwiązaniem jest wprowadzenie pojemników wraz z ekologicznymi, czarnymi workami na odchody psów. Podatki od psów są tak wysokie, że coraz mniej osób uiszcza opłaty, natomiast paradoksalnie psów przybywa. W wielu miastach postawiono takie pojemniki tam, gdzie najczęsciej się chodzi na spacery z psami (czyli parki, podwórka itd.). Myślę, że koszt postawienia takich pojemnikow jest równy postawieniu kilku koszy na śmieci, worki ekologiczne nie są drogie przy zamówieniach hurtowych. Warto się nad tym zastanowic, miasto będzie czystsze i wiadomo będzie, na co idą tak wysokie opłaty za nasze psiaki. 5 papierowych worków na odchody - przy opłacie za psa - to co najmniej smieszne. Bierzmy przykład z innych.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp.:Psy w Słubicach 2008/09/14 12:24 #776

  • RTD
  • RTD Avatar
  • Wylogowany
  • Junior Member
  • Junior Member
  • Posty: 31
  • Otrzymane podziękowania: 0
\"Kass\" dobrze mówisz jeżeli postawia takie kosze zaczne placic znowu ten podatek :)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp.:Psy w Słubicach 2008/09/27 23:46 #817

  • kass
  • kass Avatar
  • Wylogowany
  • Premium Member
  • Premium Member
  • Posty: 89
  • Otrzymane podziękowania: 0
RTD napisał:

\"Kass\" dobrze mówisz jeżeli postawia takie kosze zaczne placic znowu ten podatek :)


Cieszę się, że choć jedna osoba tak sądzi :)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp:Psy w Słubicach 2008/10/22 22:26 #874

  • Magda
  • Magda Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
Przygarne szczeniaczka, suczke... chodzi mi o szczenię 1-2 misieczne,dużej rasy(oczywiscie jak podrosnie) Prpsze o info-jesli ktos bedzie wiedział cos na ten temat i namiary na własciela.Z góry dziekuje .

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp:Psy w Słubicach 2008/10/30 23:28 #915

  • haha
  • haha Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
nasza straż miejska to boi się podchodzic do psów na ulicy a co do straz to tylko by mandaty nakładali i jeżdżą tylko po mieście ściemniająć i paliwo tracąc polewa

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp:Psy w Słubicach 2008/11/01 20:22 #929

  • kosi
  • kosi Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
No więc właśnie przy tych podatkach pojawia się paradoks bo powinny one iść na pojemniki na psie odchody a nie wiadomo gdzie one tak naprawde idą.
Mało tego rzeczą jasną jest że jeśli piesek napaskudzi tam gdzie mu nie wolno to należy po nim sprzątnąć ale tu też jest niejasność bo do zwyczajnego kosza nie wolno podobno odchodów od pupili wyrzucać ??Więc gdzie je należy wyrzucać??Mandaty za to że piesek nabrudził to łatwo wlepiać albo za to że gdy sprzątniemy to wyrzucimy do śmietnika(bo niby gdzie indziej??) ale by zrobić coś z problemem to już nikt się nie wymądrza.
Potrzebne są pojemniki na zwierzęce nieczystości i wcale mnie nie dziwi fakt braku dostępności foliowych woreczków na takie odchody np w sklepie zoo bo po co te woreczki skoro nie ma gdzie ich wraz z zawartością wyrzucać?
Pozdrawiam

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Sam sprzątam kupy za pomoca Fedog 2008/11/05 22:02 #942

  • Marcin Jaworski
  • Marcin Jaworski Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
Są to papierowe torebki z łopatką, które można kupić na allegro lub www.fedog.pl.
Kilka groszy i po kłopocie, a do tego bez wstydu.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp:Sam sprzątam kupy za pomoca Fedog 2008/11/06 12:11 #943

  • filip
  • filip Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
Szanowny Panie! Nie ma co reklamować konkretnej firmy - chodzi o rozwiązanie innego problemu - w innych miastach są DARMOWE torebki, wkładane 2 x w tygodniu do specjalnych pojemników. Z tego co wiem podatek od psa wynosi 80 zl, wiec na co to idzie???

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp:Psy w Słubicach 2008/11/06 21:15 #944

  • Paweł
  • Paweł Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
mam do oddania dwie suczki z 15.09.2008 r., bedą to duże psy z tzw. wielorasowych, tel. 781-188-495

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp:Sam sprzątam kupy za pomoca Fedog 2008/11/11 19:28 #952

  • RTD
  • RTD Avatar
  • Wylogowany
  • Junior Member
  • Junior Member
  • Posty: 31
  • Otrzymane podziękowania: 0
No to dobrze ze mozna kupic takie cos ale placac podatek (85zl) nie mam zamiaru jeszcze na wlasny koszt kupowac torebek i lopatek bez przesady!!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.