Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

Wycinka drzew w pobliżu planowanej inwestycji wieży Kleista 2017/06/12 10:34 #28874

  • Pirlo
  • Pirlo Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Elite Member
  • Elite Member
  • Posty: 258
  • Otrzymane podziękowania: 37
Dziś w parku za stadionem, w niezwykle bliskim sąsiedztwie planowanej inwestycji wieży Kleista są wycinane drzewa (od rana praca wre w najlepsze). Ale nie jest to byle jaka wycinka, ponieważ wycina się sporo zieleni, w tym również wielkie i wysokie drzewa. Gmina zapewnia, że chodzi o wycinkę drzew „chorych i suchych, które mogą zagrażać bezpieczeństwu”.
I teraz w związku z tym moje pytanie do forumowiczów, którzy w temacie mają być może lepsze pojęcie ode mnie- czy tak wyglądają wg Was „chore i suche” drzewa ?

PS- proszę nie traktować pytania jako retorycznego i zawierającego insynuacje.Zależy mi jedynie na tym, by określić czy fotografowane drzewa(jeśli na podstawie zdjęć można to w ogóle określić) rzeczywiście mogły się bezwględnie kwalifikować do wycinki.

Żródło- Nowe Słubice na facebooku- www.facebook.com/groups/553978098073580/









Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Wycinka drzew w pobliżu planowanej inwestycji wieży Kleista 2017/06/12 12:27 #28876

  • Rob
  • Rob Avatar
  • Wylogowany
  • Elite Member
  • Elite Member
  • Posty: 186
  • Otrzymane podziękowania: 17
Według mnie wycięte drzewa są chore i suche.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Wycinka drzew w pobliżu planowanej inwestycji wieży Kleista 2017/06/12 14:08 #28879

  • marks
  • marks Avatar
  • Gość
  • Gość
Teraz na pewno.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Wycinka drzew w pobliżu planowanej inwestycji wieży Kleista 2017/07/14 06:29 #29183

  • yon
  • yon Avatar
  • Wylogowany
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Posty: 527
  • Otrzymane podziękowania: 26
Niemiec kaze, Polak musi... Obrzydliwe demonstracje podleglosci i przy najblizszych wyborach zrobie to, co bede mogl, aby pozbyc sie naszych tych tzw. przedstawicieli.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1