Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2
  • 3

TEMAT:

Jaka firma remontowo-budowlana? 2009/06/30 21:15 #2698

  • Łygi
  • Łygi Avatar Autor
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 4
  • Otrzymane podziękowania: 0
witam

Tak wiem że był już temat: budowa domu - jaka firme polecacie, ale remont mieszkania to nie to samo co budowa domu. Wiele firm remontuje mieszkania, ale nie wzieło by się za budowe domu lub na odwrót. Zatem prosze podzielcie się swoimi doświadczeniami w tym temacie . Jaka firme polecacie, a jaką odradzacie do remontu mieszkania .

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez Łygi.

Jaka firma remontowo-budowlana? 2009/07/08 23:32 #2821

  • be
  • be Avatar
  • Gość
  • Gość
jak hydraulika to wal-jan

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Jaka firma remontowo-budowlana? 2009/07/10 09:50 #2824

  • Łygi
  • Łygi Avatar
  • Gość
  • Gość
Wg mnie dobra firma remontowa powinna:

- miec wiecej niż jednego pracownika (zeby nie było zeby szef firmy był tez jedynym pracownikiem a potem nie ma kto mu cos tam przytrzymać i co chwile ci głowe zawraca)
- załatwiać wszysko od A do Z czyli od zakupu materiałów i dowozu ich aż do posprzątania po remoncie i wywiezieniu gruzu itp.
- zrobić rzetelny i dokładny kosztorys i się go trzymać by na koniec nie było niespodzianek z płatnością
- być uniwersalna to znaczy oprócz na szpachlowaniu znać się na hydraulice czy elektryce
- miec kotakt z podwykonacami typu elektryk czy hydraulik jesli sami tego nie robią

ktoś zna taką firme? czy ktoś miał już przyjemność taką zatrudniac?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Jaka firma remontowo-budowlana? 2009/07/23 21:10 #2985

  • Łygi
  • Łygi Avatar Autor
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 4
  • Otrzymane podziękowania: 0
widze że nie doczekam się pomocy na tym forum, szkoda :(

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Jaka firma remontowo-budowlana? 2009/07/29 14:39 #3066

  • jacek
  • jacek Avatar
  • Gość
  • Gość
na witosa jest dobra firma.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Jaka firma remontowo-budowlana? 2009/10/07 15:24 #4029

  • bogdan
  • bogdan Avatar
  • Gość
  • Gość
604480083 Zadzwoń umówimy się zobaczysz to co już zrobiliśmy żebyś widział i w ciemno nie brał,

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Jaka firma remontowo-budowlana? 2009/10/16 19:44 #4142

  • Elżbieta
  • Elżbieta Avatar
  • Gość
  • Gość
Łygi napisał:

Wg mnie dobra firma remontowa powinna:

- miec wiecej niż jednego pracownika (zeby nie było zeby szef firmy był tez jedynym pracownikiem a potem nie ma kto mu cos tam przytrzymać i co chwile ci głowe zawraca)
- załatwiać wszysko od A do Z czyli od zakupu materiałów i dowozu ich aż do posprzątania po remoncie i wywiezieniu gruzu itp.
- zrobić rzetelny i dokładny kosztorys i się go trzymać by na koniec nie było niespodzianek z płatnością
- być uniwersalna to znaczy oprócz na szpachlowaniu znać się na hydraulice czy elektryce
- miec kotakt z podwykonacami typu elektryk czy hydraulik jesli sami tego nie robią

ktoś zna taką firme? czy ktoś miał już przyjemność taką zatrudniac?


Firmy jednoosobowe też istnieją i właśnie takie w szczególności polecam. Znam takiego pana co mi wykonywał renowację podłogi, raczej zawsze był na czas i nie trzeba gościa pilnować. Co najbardziej mi sie podobało, to to, że sprząta po sobie,słowny i uczciwy. Widać, że zna się na swojej pracy. Nie będę reklamować , bo nie pamietam nazwiska.
Jest też pan który ślicznie układa kafle, ale ma bardzo odległe terminy nijaki pan Kulikowski o ile dobrze napisałam ,na którego warto poczekać. (też prowadzi firmę samodzielnie), choć skondensował siły z innymi fachowcami. Wykonują malowanie szpachlowanie itp.
Prawda jest taka, ze jak zamówiłam dobrego malarza, to się też znalazł dobry kafelkarz i pan od podłóg. Jeden polecał drugiego.
Drugą sprawą jest fakt, że taki"od wszystkiego, to do niczego". Jeśli trafisz na dobrego fachowca, to taki poleci Ci drugiego dobrego fachowca. Partacz zawsze poleci partacza.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Jaka firma remontowo-budowlana? 2009/11/04 15:51 #4399

  • gosc
  • gosc Avatar
  • Gość
  • Gość
Polecam pana Artura Kamińskiego. Dobry fachowiec od wswzystkiego.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Jaka firma remontowo-budowlana? 2009/11/05 22:01 #4425

  • clasic
  • clasic Avatar
  • Gość
  • Gość
Zlecę położenie i cyklinowanie parkietu . Kontakt na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Jaka firma remontowo-budowlana? 2010/07/23 17:53 #6369

  • Megan
  • Megan Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 3
  • Otrzymane podziękowania: 0
Witam,
wracam do wątku, bo potrzebuje więcej informacji, może polecicie mi kogoś dobrego i uczciwego. Planuje remont mieszkania w starej kamienicy, m.in.: założenie ogrzewania (likwidacja pieców, ew. kominek w zamian), wydzielenie łazienki z kuchni i przedpokoju (czyli mała przebudowa), wymiana okien, odnowienie pomieszczeń itd. Kogo doradzacie? Będę bardzo wdzięczna za informacje, dobre rady itp.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Jaka firma remontowo-budowlana? 2010/07/23 20:59 #6371

  • onyx
  • onyx Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 11
  • Otrzymane podziękowania: 0
Miałam już doczynienia z wieloma "FACHOWCAMI" i bezapelacyjnie polecam P.H.U.JAWER. Pan Adam Jaworski ,tel.511089762. Myślę,że na termin będzie trzeba poczekać,ale naprawdę warto. Takiego zespołu w pracy to ja jeszcze nie widziałam. Powiem krótko-satysfakcja gwarantowana.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Jaka firma remontowo-budowlana? 2010/07/25 15:08 #6382

  • JANKO
  • JANKO Avatar
  • Wylogowany
  • Junior Member
  • Junior Member
  • Posty: 23
  • Otrzymane podziękowania: 1
JESLI CHODZI O OKNA I DRZWI POLECAM FIRME,,RADMAZ,,Z KOPERNIKA ,SOLIDNIE FACHOWO

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Jaka firma remontowo-budowlana? 2013/05/24 15:56 #16433

  • ilmarab
  • ilmarab Avatar
  • Wylogowany
  • Senior Member
  • Senior Member
  • Posty: 45
  • Otrzymane podziękowania: 4
No i po dwóch latach powracam do wątku. Jak w temacie - jaka firme polecacie lub pana, który wykona kapitalny remont łazienki. Łazienka w stanie katastrofalnym, nie remontowana od 20 lat.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Jaka firma remontowo-budowlana? 2013/05/25 07:55 #16436

  • krzysztofk
  • krzysztofk Avatar
  • Wylogowany
  • Junior Member
  • Junior Member
  • Posty: 35
  • Otrzymane podziękowania: 2
jeśli szukasz naprawdę uczciwego i dobrego fachowca polecam Pana Leszka - nr telefonu - 508-724-983 tzw. "złota rączka" ....................zadzwoń umów się - na pewno się zdecydujesz................ja polecam bo skorzystałem i jestem zadowolony..............

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Jaka firma remontowo-budowlana? 2013/05/25 12:12 #16438

  • misia123
  • misia123 Avatar
  • Wylogowany
  • Senior Member
  • Senior Member
  • Posty: 75
  • Otrzymane podziękowania: 4
uczciwego i dobrego fachowca polecam - MACIEJ NR TEL 693-593-319 , NA TERMIN TRZEBA POCZEKAC ALE WARTO !!!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
  • 2
  • 3