Słubice: 22 listopada 2017   |   Imieniny: Cecylia, Jonatan, Stefan
reklama
reklama
Witamy, Gościu
Nazwa użytkownika Hasło: Zapamiętaj mnie

Parkowanie w Słubicach!!!
(1 przeglądających) (1) Gość

TEMAT: Parkowanie w Słubicach!!!

Parkowanie w Słubicach!!! 09/08/2012 09:33 #13897

Parkowanie w Słubicach to dla nie których dowolność.!Moze czas aby szanowac żieleń,a pojazd zostawić w miejscu do tego przeznaczonym.
Załączniki:
Bożena.
Ostatnio zmieniany: 09/08/2012 09:39 przez polachowska.
Za tę wiadomość podziękował(a): ciekawski georg

Parkowanie w Słubicach!!! 09/08/2012 10:12 #13898

zwłaszcza, że tam w okolicy jest naprawdę mnóstwo miejsc. wiem bo bywam i nigdy nie zdarzyło mi się parkować poza parkingiem ani nawet jakoś specjalnie daleko od bloku. głupota. mam duże, czarne auto (i pewnie małego), więc mogę.
Głupota nie zwalnia od myślenia.

-Stanisław Jerzy Lec

Parkowanie w Słubicach!!! 09/09/2012 12:39 #13909

• zajączek
  • Forumowy mądrala
  • kawopij
a ja mam jedno "ale" - jeśli właściciel auta to zobaczy to nie zdziwię się jak poda do sądu choć mandat zapłaci...

nie zamazałaś tablic
Ostatnio zmieniany: 09/09/2012 12:40 przez zajączek.

Parkowanie w Słubicach!!! 09/09/2012 13:36 #13910

• kreplas
  • Forumowy mądrala
Problem polega nie tylko na parkowaniu byle gdzie. Dzisiaj chcialem zaparkować przed sklepem wędkarskim, były dwa miejsca. Włączyłem lewy kierunkowskaz, z naprzeciwka jechał VW polo na FSL. Zatrzymałem się, żeby go przepuścić, a on bezceremonialnie, bez kierunkowskazu wjechał sobie na parking i zaparkował w poprzek. Taka chyba kultura w Słubicach nastała "byle mój samochód stał"...

Parkowanie w Słubicach!!! 09/09/2012 17:58 #13913

• qqłka
  • Wszystko wiedzący
zajączek napisał:
a ja mam jedno "ale" - jeśli właściciel auta to zobaczy to nie zdziwię się jak poda do sądu choć mandat zapłaci...

nie zamazałaś tablic

Właściciel auta to może naskoczyć.
Tablice rejestracyjne nie podlegają pod żadną ochronę typu dane osobowe.
Dziwię się w ogóle tej mani zmazywania wszędzie tablic rejestracyjnych.

Parkowanie w Słubicach!!! 09/10/2012 09:14 #13915

• Pigwa
  • Stały użytkownik
Parkowanie w Slubicach to koszmar.Chodniki, zieleń,osiedlowe podwórka ,stawanie na dwóch miejuscach parkigowych to tylko namiastka braku kultury.Ale każdy powinien zacząć od siebie i odpowiedzieć sobie na pytanie :czy ja zawsze parkuję tak jak należy?:
:

Parkowanie w Słubicach!!! 09/10/2012 09:27 #13916

• kreplas
  • Forumowy mądrala
Tak, z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że zawsze parkuję tak jak należy. Kierowcy ignorujących przepisy i innych użytkowników ruchu to margines, ale bardzo widoczny...

Parkowanie w Słubicach!!! 09/10/2012 09:50 #13918

w słubicach zawsze parkuję jak nalezy, bo w słubicach nie ma problemu z parkowaniem, chyba, że ma się potrzebe parkować nie dalej niż metr od wejścia do miejsca przeznaczenia, ale ja takiej konieczności nie widzę i mogę przejśc dwa kroki.
Głupota nie zwalnia od myślenia.

-Stanisław Jerzy Lec

Parkowanie w Słubicach!!! 09/10/2012 13:38 #13921

• Pigwa
  • Stały użytkownik
Ja też staram się parkować prawidlowo ale zdarzyło mi sie raz lub dwa zaparkować tak na chwilkę i nie obeszło się bez nieprzyjemności .Od tej pory pilnuję sie.

Parkowanie w Słubicach!!! 09/11/2012 06:16 #13925

• yon
  • Jest tu od zawsze
No to jeszcze ja parkuję prawidłowo i baaaaardzo dbam, żeby jak najmniej przeszkadzać innym - i to już chyba jesteśmy wszyscy
Wygenerowano w 0.25 sekundy
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama