Słubice: 21 listopada 2018   |   Imieniny: Albert, Janusz, Konrad
reklama
reklama
Witamy, Gościu
Nazwa użytkownika Hasło: Zapamiętaj mnie

Wszystko o ubezpieczeniach OC.
(1 przeglądających) (1) Gość
  • Strona:
  • 1

TEMAT: Wszystko o ubezpieczeniach OC.

Wszystko o ubezpieczeniach OC. 01/16/2018 11:51 #31725

odpowiedzialnocywilna.pngCzym jest tak naprawdę ubezpieczenie oc?

To polisa, która ma na celu chronić odpowiedzialność cywilną ubezpieczonego od konsekwencji, które może on ponieść w wyniku wyrządzenia szkody osobie trzeciej. Zalicza się tu również szkody, które mogą zostać wyrządzone względem mienia.

Generalnie tego typu ubezpieczenie znane pod pojęciem odpowiedzialności cywilnej ma zapewniać ochronę, która dotyczyć może różnego rodzaju aspektów życiowych.

Wyróżnić można polisy, który chronią nas:

* z racji wykonywanego zawodu(np. OC pośrednika nieruchomości, OC radcy prawnego), *prowadzenie działalności gospodarczej(np. OC restauracji, OC salonu fryzjerskiego)
* Chroniące ponadto odpowiedzialność związaną z ruchem pojazdem mechanicznym-, którego jesteśmy właścicielami
* a także w życiu prywatnym.

Generalnie ubezpieczenia od odpowiedzialności cywilnej można podzielić na obowiązkowe i dobrowolne.

Zarówno jedne i drugie znajdziemy do wykupienia w dowolnie wybranym towarzystwie ubezpieczeniowym. Warto porównać chociażby kilka ofert, żeby wybrać tę jedną najbardziej odpowiadającą naszym wymaganiom i oczekiwaniom, która będzie korzystna dla nas w razie zaistniałej sytuacji wymagającej skorzystania z niej.

Obowiązkowe polisy to na przykład te zawodowe i komunikacyjne. Ich zakres regulowany jest przez nasze prawo, więc zakres ubezpieczenia w każdym Towarzystwie Ubezpieczeniowym będzie taki sam.

Z kolei dobrowolne dotyczyć mogą życia prywatnego.

Wielu z nas pragnie posiadać ubezpieczenie, które chroni domowy budżet w razie nieoczekiwanych sytuacji, które mogą skutkować koniecznością finansowej rekompensaty za wyrządzone krzywdy i szkody.

Powstaje jednak pytanie, czy poza obowiązkowym ubezpieczeniem OC pojazdów mechanicznych inwestujemy w dodatkowe formy zabezpieczenia naszych porfeli ( bo do tego służą polisy OC;) , czy wolimy zdać się na ślepy los?

Chcesz sprawdzić ile wyniesie Cię ubezpieczenie samochodu, lub mieszkania? Pisz do mnie, a ja szczegółowo odpowiem na Twoje pytanie
Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
Mateusz Bukowski
Doradca ubezpieczeniowy PZU SA
ul. Kopernika 13, 69-100 Słubice
tel: 609 592 016
www.ubezpieczeniaslubice.pl
Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
  • Strona:
  • 1
Wygenerowano w 0.11 sekundy
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama