Słubice: 18 lipca 2018   |   Imieniny: Kamil, Robert, Szymon
reklama
reklama
Witamy, Gościu
Nazwa użytkownika Hasło: Zapamiętaj mnie

Czym jest autoryzowany montaż oraz autoryzowane grupy montażowe
(1 przeglądających) (1) Gość
  • Strona:
  • 1

TEMAT: Czym jest autoryzowany montaż oraz autoryzowane grupy montażowe

Czym jest autoryzowany montaż oraz autoryzowane grupy montażowe 08/05/2017 10:51 #29556

  • Styl-DOM
  • Offline
  • Początkujący
  • Posty: 12
Montaż okien i drzwi – Tylko przez Autoryzowane grupy montażowe.

W tym artykule przedstawię Państwu czym jest autoryzowany montaż i autoryzowane grupy montażowe.

Kupno okien, drzwi wewnątrzlokalowych, czy drzwi wejściowych, to kluczowy moment, jeżeli chodzi o prace wykończeniowe w nowym domu czy mieszkaniu. Nie warto eksperymentować i zlecać montaż Panu „ złota rączka„ który przechwala się, że zamontował tysiące drzwi. Niejednokrotnie otrzymuje od takich „fachowców” telefon z pytaniem jaki otwór ma przygotować i czego użyć do montażu. Nie można takich prac powierzać laikom.

Warto wspomnieć, iż samodzielny montaż może spowodować utratę jakże ważnej gwarancji oraz prawa do zniżki w towarzystwie ubezpieczeniowym w przypadku kiedy montujemy drzwi antywłamaniowe. Natomiast jeżeli montaż przeprowadzony jest przez autoryzowana grupę montażową, zyskujecie Państwo wydłużony okres gwarancji. Okna i drzwi są przeważnie dużym obciążeniem dla budżetu domowego, wiec długość gwarancji jest tu ważnym aspektem.
Tu dla przykładu wspomnę, że jedna z polskich firm cenionych na świecie, która zajmuje się produkcją drzwi, pozwala przyznać klientowi aż 5 lat gwarancji bez dopłaty za skorzystanie z autoryzowanej grupy montażowej.

Na rynku w tym momencie mamy bardzo duży wybór profili okiennych i drzwi. Jednak bardzo ważnym aspektem jest też, aby montaż okien czy drzwi przebiegał profesjonalnie. Tu właśnie na przeciw Państwa potrzebom wychodzą producenci, którzy szkolą swoich pracowników oraz firmy partnerskie w profesjonalnym montażu. Autoryzacja grup montażowych to egzamin, który sprawdza wiedzę oraz umiejętności montażystów w praktyce. Szkolenie poparte jest zazwyczaj certyfikatami.

STYL-DOM1.pngSTYL-DOM2.jpgCo ważne, autoryzowany punkt sprzedaży oraz grupa montażowa nie uzyskują swojego tytułu na podstawie jednego szkolenia. Swoją wiedzę muszą cały czas aktualizować, uzupełnić i poszerzać, tak aby sprostać zmieniającym się normom, trendom oraz rosnącym oczekiwaniom klientów. Autoryzowany montaż to nie tylko gwarancja dobrze wykonanego montażu, ale również wsparcie techniczne oraz indywidualne doradztwo dla każdego klienta. Dla przykładu autoryzowane grupy montażowe drzwi można znaleźć na stronie www.dobrymontazysta.pl , aby upewnić się, że punkt sprzedaży jest certyfikowany

Kolejną korzyścią płynącą z wyboru autoryzowanego montażu jest zakup towaru z podatkiem VAT 8%. To już na starcie 15% taniej niż kupno bez montażu, czyli z VAT 23%.
Co prawda, montaż jest zawsze dodatkowym wydatkiem, jednak przeprowadzony poprawnie, wpływa na funkcjonowanie i żywotność produktu.
Kwoty w przypadku zakupu z montażem lub bez, są wiec zbliżone, jednak ogromną wartością dodatnią jest montaż wykonany przez profesjonalistów.

Mam nadzieje, że przekonałem chociaż cześć z Państwa jak ważne jest korzystanie z autoryzowanych punktów sprzedaży jak i grup montażowych i ułatwiłem Państwu przyszłe decyzje. Kolor ścian możemy odświeżać co roku, jednak okna i drzwi kupujemy na lata. Warto więc zadbać o ich poprawny montaż, aby mogły służyć nam przez długie lata.

Jeśli macie pytania lub są istotne sprawy o których chcielibyście przeczytać w następnych artykułach, piszcie na adres  Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .


Mieszko Skwarczyński
Doradca Techniczno-Handlowy
STYL-DOM
Styl – DOM
ul. Asnyka 9, 69-100 Słubice
tel / fax (95) 758 0131

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
www.styldom.com.pl

---

Doradzamy i montujemy - okna, drzwi, rolety, parapety, bramy garażowe
Ostatnio zmieniany: 08/08/2017 09:59 przez Redakcja Słubice24.pl.
  • Strona:
  • 1
Wygenerowano w 0.14 sekundy
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama