Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT:

O:Prawo jazdy 2009/07/21 06:54 #2962

  • k
  • k Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
w ciagu 7 lat wiele sie zmienilo ;)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Prawo jazdy 2009/08/10 12:59 #3190

  • Mati
  • Mati Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
Bolek i Lolek sam u nich robie prawko :) dobrze tłumaczą

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Prawo jazdy 2009/08/10 15:04 #3194

  • xyz
  • xyz Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
do mati: napisz co takiego mądrego się dowiedziałeś to skorzystamy wszyscy B) , i skąd wiesz jak tłumaczą inni? Miałeś choć styczność z innymi instruktorami? Nie odpowiadaj bo to tylko pytanie retoryczne ....:P

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Prawo Jazdy Ranking 2009/08/23 11:50 #3376

  • zainteresowany
  • zainteresowany Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
Tutaj macie Ranking zdawalności za pierwsze półrocze 2009r, powinien on ułatwić zainteresowanym wybór szkoły:) Mniej więcej oddaje gdzie warto iść się szkolić:)

POWIAT SŁUBICKI

nazwa szkoły miejscowość ilość egzam. zdali za pierwszym
razem (w proc.)

1. Agent Słubice 54 50,0
2. Junior Wiłkojć Słubice 242 48,2
3. LOK Słubice 52 42,3
4. Bolek i Lolek Słubice 147 36,4
5. Sebastian Ośno 215 32,6
6. Alf Słubice 256 29,6
7. Pablo Subice 31 26,7
8. Dobra szkoła Słubice 82 23,2
9. OSK Zasada Słubice 91 22,0
10. Flinston Rzepin 147 19,3

więcej na:
www.gazetalubuska.pl/apps/pbcs.dll/artic...KIEROWNICA/153249252

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Prawo Jazdy Ranking 2009/08/23 13:28 #3377

  • temat zamkniety
  • temat zamkniety Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
tak tak,kolejny frajer bawi się w pisanie o rankingach, szkoda że nie podają po ilu godzinach szkolenia te osoby podchodziły do egzaminu. Guzik wiesz na temat szkolenia wiec ciesz sie ze masz plastik i idź na ryby bo nas to już nie iteresuje.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Prawo jazdy ranking 2009/08/23 13:48 #3378

  • onyx
  • onyx Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
Nie nas to nie interesuje tylko Ciebie. I jak Ciebie to nie interesuje to po co tu zagladasz??? Dla mnie to przydatna informacja:)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Prawo jazdy ranking 2009/08/23 14:53 #3379

  • temat zamkniety
  • temat zamkniety Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
Interesuje Cibie tylko życie Policjantów, Lekarzy, Instruktorów, Nauczycieli itd...Przeczytaj sobie artykuł w którym dyrektor WORD w Gorzowie słabą zdawalność tłumaczy nowymi szkołami....a sam w roku wypuszcza ponad 100 nowych instruktorów to jakby właściciel szkoły narzekał na swoich kursantów że jest ich za dużo i mu statystyke psują. Pan Zasada już opisywał na tym forum jak te cyferki potrafią mamić i każdy w nich widzi co chce zobaczyć...ja akurat nie jestem instruktorem, ani lekarzem ani policjantem tylko stwierdzam fakty że bez takich postów ten portal trochę podupadnie

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Prawo jazdy ranking 2009/08/23 19:10 #3381

  • onyx
  • onyx Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
Czyli wychodzisz z założenia, że ten ranking nic nie znaczy??? A mi się wydaje, że daje do zrozumienia, że są gorsze i lepsze szkoły:) I w jakimś stopniu odzwierciedla poziom nauczania w wymienionych szkołach;) I zamknąć to możesz sobie drzwi bo z tematem to może być tobie ciężko:woohoo:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Prawo jazdy ranking 2009/08/23 19:56 #3383

  • pati
  • pati Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
Dla mnie,niech oni się szarpią.Ja stawiam na LOK.Szkoła z tradycją!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Prawo jazdy ranking 2009/08/24 07:39 #3384

  • dragon
  • dragon Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
z tego śmiesznego rankingu według onyxa i zainteresowanego wynika że mamy omijac Jurka Zasade wielkim łukiem, co wy macie po 13 lat ? I chyba nie wiecie kto wpływał na podnoszenie poziomu słubickich szkół w latach poprzednich, kiedy o agencie nikt nie słyszał.
A połowe godzin szkolenia wyjeżdzało sie po uliczkach w słubicach, pozniej 4 gorzowy i egzamin....tak to kiedys wygladalo i nikt nie zdawał za 1 razem
Napiszcie czy do egzaminu instruktor puszcza po 30 h czy naciąga na dokupienie kolejnych godzin, bo mu statystyki popsujecie i wtedy do rankingu dodamy koszt prawa jazdy
Podajcie czy was wozi za free na egzaminy jeśli oblejecie, ile godzin odchodzi na dojazdy itp, w ile osob jezdzi do gorzowa i ile wy tracicie czasu na taki wyjazd, wtedy ranking miał by sens a tak kurs koszuje x a po kursie musisz dodac jeszcze kilka stówek bo wewnętrznego nie zdałeś i szef nie wyda zaświadczenia potrzebnego do ustalenia egzaminu.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.