Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT:

O:Prawo jazdy 2009/06/25 14:44 #2647

  • brum brum
  • brum brum Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
doświadczenie napisał:

A ja słyszałem, że instruktorzy tych nowych szkół są świerzo po kursie, są bez doświadczenia i nie mają pojęcia o uczeniu. Wiec życzę Tobie powodzenia w Pelce i reszccie w pozostałych świerzych szkółkach:) Ps. Nawet nie wiedzą czy się do tego nadają:woohoo:


Pozatym "świerzo" pisze się przez "ż". Jeśli uczysz tak samo dobrze jak znasz ortografię, to rozumiem Twoje obawy co do konkurencji:) I życzę powodzenia :)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Prawo jazdy 2009/06/25 20:13 #2649

  • franek kimono
  • franek kimono Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
doświadczenie napisał:

A ja słyszałem, że instruktorzy tych nowych szkół są świerzo po kursie, są bez doświadczenia i nie mają pojęcia o uczeniu. Wiec życzę Tobie powodzenia w Pelce i reszccie w pozostałych świerzych szkółkach:) Ps. Nawet nie wiedzą czy się do tego nadają:woohoo:




gdyby nie znali się na tym co robią lub nie byli pewni swoich zdolności, to by nie ładowali swoich pieniędzy w otwarcie szkoły jazdy z marszu, na pewno twój instruktor takie głupoty ci opowiada bo sam nauczył się uczyć na koszt pracodawcy a jak wiedział o co chodzi to dopiero otworzył szkole, tak tylko tchórz postępuje, a jeździć po Gorzowie to i małpę nauczysz....pozdrawiam nowe szkoły bo tylko one wymuszą na starych wygach choć o drobinę refleksji...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Prawo jazdy 2009/06/25 21:23 #2650

  • internauta
  • internauta Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
Jak zwykle same barany

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Prawo jazdy 2009/06/25 22:20 #2651

  • jons
  • jons Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
brum brum napisał:

doświadczenie napisał:

A ja słyszałem, że instruktorzy tych nowych szkół są świerzo po kursie, są bez doświadczenia i nie mają pojęcia o uczeniu. Wiec życzę Tobie powodzenia w Pelce i reszccie w pozostałych świerzych szkółkach:) Ps. Nawet nie wiedzą czy się do tego nadają:woohoo:


Pozatym "świerzo" pisze się przez "ż". Jeśli uczysz tak samo dobrze jak znasz ortografię, to rozumiem Twoje obawy co do konkurencji:) I życzę powodzenia :)


Tak ,dokładnie popieram. Najpierw to niech się osoba nauczy poprawnej pisowni, a dopiero pozniej ocenia innych bezpodstawnie. Ja natomiast słyszalem, ze ta jedna nowa szkola to ma instruktora, który ma prawo jazdy juz parenascie lat i doswiadczenie. Pozdro!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Prawo jazdy 2009/06/25 23:00 #2655

  • Polonista
  • Polonista Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
jons napisał:

brum brum napisał:

doświadczenie napisał:

A ja słyszałem, że instruktorzy tych nowych szkół są świerzo po kursie, są bez doświadczenia i nie mają pojęcia o uczeniu. Wiec życzę Tobie powodzenia w Pelce i reszccie w pozostałych świerzych szkółkach:) Ps. Nawet nie wiedzą czy się do tego nadają:woohoo:


Pozatym "świerzo" pisze się przez "ż". Jeśli uczysz tak samo dobrze jak znasz ortografię, to rozumiem Twoje obawy co do konkurencji:) I życzę powodzenia :)


Tak ,dokładnie popieram. Najpierw to niech się osoba nauczy poprawnej pisowni, a dopiero pozniej ocenia innych bezpodstawnie. Ja natomiast słyszalem, ze ta jedna nowa szkola to ma instruktora, który ma prawo jazdy juz parenascie lat i doswiadczenie. Pozdro!


Heh bo wam się nigdy błędu nie zdażyło zrobić. Chyba, że wy Nadludzie. Jacyś lepsi nieomylni. Czepiacie sie chłopaka:angry:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Prawo jazdy 2009/06/26 07:14 #2656

  • rudy rudi
  • rudy rudi Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
niestety czas posiadania prawa jazdy nie idzie w parze z doświadczeniem, można mieć 20 lat prawo jazdy i nie wyjechać za obręb województwa...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Prawo jazdy 2009/06/26 20:19 #2660

  • olo
  • olo Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
Albo posiadać 20 lat prawo jazdy i być rozważnym kierowcą z doświadczeniem .

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Prawo jazdy 2009/06/27 20:45 #2666

  • pierdoła
  • pierdoła Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
...Jezu, ale tu pierdoły wypisują! Od razu widać, że to instruktorzy na siebie plotkują. Pieprzę ta i zapiszę się na kurs w Gorzowie, bo tu to chyba zwymiotuję. INSTRUKTORZY zmieńcie pracę... bo długo nie pociągniecie...nienawiść może i do zawału doprowadzić :) pozdrawiam. Pierdoła.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Prawo jazdy 2009/07/20 11:56 #2948

  • Monika
  • Monika Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
Ja polecam wszystkim szkole jazdy "PABLO",wspanialy instruktor,dobrze tlumaczy i mozna sie od niego duzo nauczyc.BArdzo cierpliwy i wogole swietny z niego facet :) POZDRAWIAM PAWEL;)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Prawo jazdy 2009/07/20 15:23 #2954

  • KOLES
  • KOLES Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
7 LAT TEMU ZDAWAŁEM PRAWKO I POLECAM JURKA ZASADE ;)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.