Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT:

O:Prawo jazdy 2009/06/20 08:10 #2589

  • Kursantka
  • Kursantka Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
Zdecydowanie polecam Bolka i Lolka!!!! Naprawde bardzo dobrze przygotowali mnie do egzaminu!!!:)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Prawo jazdy 2009/06/20 10:38 #2590

  • r6
  • r6 Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
jesli chodzi o motor to napewno Bolek i Lolek bo kto nauczy lepiej niz Daniel jezdzic na motorze?:)pzdr

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Prawo jazdy 2009/06/20 21:23 #2593

  • padera
  • padera Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
im więcej szkółek tym więcej postów, ale lolki i bolki sobie słodzicie aż na wymioty bierze. mieszkam na paderewskiego i jakoś żadnego z was nie widziałem na motorze, a wasz plac to przecież parking koło kamy więc nie wiem czy on jest dostępny tak jak piszecie w tym postawionych postach, a teraz mochery bolkowe i lokowe możecie jechać mój post jak chcecie bo mnie to ryba!!!! . pozdro dla ziomalów z rancho w drzecinie, bo dzisiaj było grubo!!!
wojtek nie daj się, bo slubice24 należy do Ciebie i Ty za reklamę płacisz!!!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Prawo jazdy 2009/06/20 23:01 #2594

  • r6
  • r6 Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
heh no to mało widziales panie z Paderewkiego a i skoro narzekasz ze sie nie podpisuja to sam sie podpisz chyba sie nie bojisz przeciez jestes z Paderki mozesz obrazac chlopakow i nikt Ci nie nie powie,no dawaj czekam na imie i nazwisko cwaniaczku...tez mieszkam na paderewskiego wiec szybko Cie odwiedze:)pzdr Bolków

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Prawo jazdy 2009/06/21 08:43 #2595

  • edek
  • edek Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
tylko się tam nie pobijcie na tej ulicy...;)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Prawo jazdy 2009/06/22 12:05 #2603

  • Paweł
  • Paweł Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
No to widzę że kolega z paderki ma ładny styl życia...
Jeśli ciągle patrzy przez okno lub stoi gdzies "pod sosna".
A tak po za tym jedna trasa prowadzi na plac na kamie ?? :laugh:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Prawo jazdy 2009/06/24 23:26 #2639

  • herman
  • herman Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
Panie Jurku...!
Jestem osobiście ..co najmniej zniesmaczony tym co dziś okazało się mym oczom!
Chluba słubickiej instruktorki,moralny kręgosłup, wieszcz słubickiego forum i wzór stawiany na piedestale przez rzeszę słubickich posiadaczy prawa jazdy wznoszących tu pana Jurka na piedestały....JECHAŁ DZISIAJ PO SŁUBICACH Z NIEPRZEPISOWĄ ILOŚCIĄ KURSANTÓW W SAMOCHODZIE:ohmy:
Byłem wręcz zniesmaczony...panie Jurku...niech się pan wstydzi:unsure:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Prawo jazdy 2009/06/25 00:50 #2640

  • olo
  • olo Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
Słyszałem, że jest nowa szkoła i pan co prowadzi jest super, nazywa się PeLka, coś takiego ,jest bardzo spokojny i cierpliwy . Do dzieła, Ja zaczynam życzcie mi powodzenia.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Prawo jazdy 2009/06/25 09:18 #2643

  • doświadczenie
  • doświadczenie Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
A ja słyszałem, że instruktorzy tych nowych szkół są świerzo po kursie, są bez doświadczenia i nie mają pojęcia o uczeniu. Wiec życzę Tobie powodzenia w Pelce i reszccie w pozostałych świerzych szkółkach:) Ps. Nawet nie wiedzą czy się do tego nadają:woohoo:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Prawo jazdy 2009/06/25 14:42 #2646

  • brum brum
  • brum brum Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
doświadczenie napisał:

A ja słyszałem, że instruktorzy tych nowych szkół są świerzo po kursie, są bez doświadczenia i nie mają pojęcia o uczeniu. Wiec życzę Tobie powodzenia w Pelce i reszccie w pozostałych świerzych szkółkach:) Ps. Nawet nie wiedzą czy się do tego nadają:woohoo:


A ty właścicielem której ze szkół jesteś że tak piszesz? :) Jak jesteś dobry to i tak do Ciebie przyjdą i swoje zarobisz. Nie oczerniaj innych tylko skup się na dobrym szkoleniu, to się nie będziesz musiał martwić nawet jak 30 szkół będzie w Słubicach.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.