Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2
  • 3

TEMAT:

Odp: Co sądzicie o terazniejszym remoncie przedszkola Krasnal Hałabała 2016/10/13 09:55 #27054

  • ania2007
  • ania2007 Avatar Autor
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 9
  • Otrzymane podziękowania: 0
.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez ania2007.

Odp: Co sądzicie o terazniejszym remoncie przedszkola Krasnal Hałabała 2016/10/13 14:40 #27059

  • victory79
  • victory79 Avatar
  • Wylogowany
  • Premium Member
  • Premium Member
  • Posty: 84
  • Otrzymane podziękowania: 6
Ogòlnie w naszych słubickich przedszkolach nie dzieje sie najlepiej ale przyklad idzie z góry wystarczy popatrzec na naszych radnych i starostów, których interesuje tylko własne dobro i walka o stołki to ich tak pochłania, że nie mają czasu myslec o niczym innym.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Co sądzicie o terazniejszym remoncie przedszkola Krasnal Hałabała 2016/10/14 10:01 #27070

  • europa2008
  • europa2008 Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 1
  • Otrzymane podziękowania: 0
Dziwne że cały czas coś trapi rodziców z tego właśnie przedszkola może Pani Dyrektor nie ma czasu dla rodziców ja osobiście uważam że remonty robi się bez obecności dzieci i co chwilę słyszy się opinie właśnie o tym przedszkolu ciekawe dlaczego.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez europa2008.

Odp: Co sądzicie o terazniejszym remoncie przedszkola Krasnal Hałabała 2016/10/14 21:01 #27077

  • OlaAla
  • OlaAla Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 2
  • Otrzymane podziękowania: 0
Z moich informacji pani Dyrektor Krasnal Hałabała co innego mówi co innego robi. Nie jest to tajemnicą dla Burmistrza Ciszewicza czy Pani Dyrektor Skrety. Oni takie rzeczy tolerują. Choćby przegrana sprawa o mobing w tym przedszkolu. Jest więcej "grzeszków" zamiatanych pod dywan. Czas aby rada rodziców wreszcie powiadomiła o tym TVN.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Co sądzicie o terazniejszym remoncie przedszkola Krasnal Hałabała 2016/10/15 06:11 #27080

  • avegwwiazda
  • avegwwiazda Avatar
  • Wylogowany
  • Junior Member
  • Junior Member
  • Posty: 24
  • Otrzymane podziękowania: 2
.
Za tę wiadomość podziękował(a): ania2007

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez avegwwiazda.

Odp: Co sądzicie o terazniejszym remoncie przedszkola Krasnal Hałabała 2016/10/16 12:44 #27082

  • ania2007
  • ania2007 Avatar Autor
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 9
  • Otrzymane podziękowania: 0
.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez ania2007.

Odp: Co sądzicie o terazniejszym remoncie przedszkola Krasnal Hałabała 2016/10/16 15:24 #27083

  • gosix
  • gosix Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 3
  • Otrzymane podziękowania: 0
Witam szanownych rodziców,
ja w mojej kwestii moge tylko dodac , że jestem naocznym świadkiem
jak jeden z dzieciaków dostał od Pani dyrektor solidnego klapsa w tylek jak wychłodził z jadalni.

Uważam tez , że jeżeli jest co najmiej dziwna sytuacja w relacjach miedzy pracownikami a Pania dyrektor a jest , to musi sie odbic to na naszych dzieciach i atmosferze tam panujacej , ludzie to nie roboty maja emocje. Pracownicy ,da sie odczuć iż pracują w dużym stresie i boja sie o stanowiska pracy.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Co sądzicie o terazniejszym remoncie przedszkola Krasnal Hałabała 2016/10/16 16:03 #27084

  • shakeplay
  • shakeplay Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 1
  • Otrzymane podziękowania: 0
Znam Pania dyrektor Cembrowicz osobicie i uwazam ze jest to osoba z zaburzeniami emocjonalnymi i naprawde trzeba by bylo tam bardziej sprawe naglosnic z telewizja albo jakas ukryta kamera Bo to sie zbyt glosne robi. Cale szczescie ze moje dziecko juz tam nie chodzi a opinia o tym przedszkolu jest juz od dluzszego czasu baaardzo kiepska.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez shakeplay.

Odp: Co sądzicie o terazniejszym remoncie przedszkola Krasnal Hałabała 2016/10/16 17:00 #27085

  • lbaczynska
  • lbaczynska Avatar
  • Wylogowany
  • Premium Member
  • Premium Member
  • Posty: 158
  • Otrzymane podziękowania: 3
Przecież te wszystkie wasze oskarżenia są wyssane z palca. Same insynuacje i niczym nie potwierdzone wydarzenia.Nikt i nic wam nie będzie odpowiadać. A już wnioskować na podstawie ochoty do rozmowy o mobbingu to już jakaś paranoja. A tak z drugiej strony to pomoc jest do pomagania a nie rozmów z rodzicami. Niezadowolenie nie wiadomo z czego, kilku zaburzonych rodziców nie może być podstawą do jakichkolwiek oskarżeń. Co innego gdy ktoś łamie prawo o można to udowodnić. Ale w waszych wymysłach tego nie znajdziemy

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Co sądzicie o terazniejszym remoncie przedszkola Krasnal Hałabała 2016/10/16 18:13 #27086

  • gosix
  • gosix Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 3
  • Otrzymane podziękowania: 0

lbaczynska napisał: .... Niezadowolenie nie wiadomo z czego, kilku zaburzonych rodziców nie może być podstawą do jakichkolwiek oskarżeń.


Pani Krystyno , bardzo Pania szanuje za czasy mojej edukacji w L.O , ale tak pisać nie można. Wiadomo broni Pani swoje środowisko ja to rozumiem. Nie mozna mowic ze rodzice maja jakies zaburzenia jest to co najmniej nie na miejscu, bardzo nie ładnie, ale nie mi jest Pania pouczać, a nie zadowolenie wynika wiadomo z czego jest to wyzej napisane.

pozdrawiam

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez gosix.
  • Strona:
  • 1
  • 2
  • 3