Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT:

Maltretowanie uczniów w słubickich szkołach w latach osiemdziesiątych! 2014/12/31 14:09 #21217

  • dreamhost
  • dreamhost Avatar
  • Wylogowany
  • Premium Member
  • Premium Member
  • Posty: 141
  • Otrzymane podziękowania: 14
Jeśli pedagog ucieka się do bicia, to albo jest psychicznie chory, albo nie potrafi sobie poradzić w inny sposób, czyli marnym jest pedagogiem. To samo tyczy się rodziców.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Maltretowanie uczniów w słubickich szkołach w latach osiemdziesiątych! 2014/12/31 20:18 #21221

  • xy37
  • xy37 Avatar
  • Gość
  • Gość
w szkole nr 3 byla nauczycielka od matematyki,obecnie dyrektor innej szkoly-pamietam ze ona lala linijka po lapach,nie mam szacunku do tej pani teraz,mimo ze juz nie bije,hehehe..nie wyobrazam sobie,zeby nauczyciel uderzyl moje dziecko,zabilabym chyba...ale dzisiejsze bezstresowe wychowanie tez nie jest dobre.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Maltretowanie uczniów w słubickich szkołach w latach osiemdziesiątych! 2015/01/02 09:14 #21226

  • mysz41
  • mysz41 Avatar
  • Wylogowany
  • Junior Member
  • Junior Member
  • Posty: 26
  • Otrzymane podziękowania: 1
Szkoła nr.1 lata 80 .pani Łukaszewicz.drewniana linijka i szla po rekach nieraz do krwi.a jak chciało się u niej zdać to szło się na działkę do niej jak się spisasłes to zdaleś.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Maltretowanie uczniów w słubickich szkołach w latach osiemdziesiątych! 2015/01/02 11:07 #21228

  • slubfurt79
  • slubfurt79 Avatar
  • Wylogowany
  • Senior Member
  • Senior Member
  • Posty: 63
  • Otrzymane podziękowania: 2
WITAM SERDECZNIE BYLYCH UCZNIOW SZKOLY PODSTAWOWEJ NR.2 W SLUBICACH.
JA ROWNIEZ MIALEM WATPLIWA PRZYJEMNOSC UCZESZCZAC DO TEJ SZKOLY DOKLADNIE 8 LAT NA PRZELOMIE LAT 80TYCH I 90TYCH. NIGDY NIE ZAPOMNE NAUCZYCIELKI MATEMATYKI <ZOFII PILCZUK> KTORA REGULARNIE PSYCHICZNIE I FIZYCZNIE MALTRETOWALA SLABSZYCH UCZNIOW Z JEJ PRZEDMIOTU A WIEC MATEMATYKA. WILEKOROTNIE PRZEZ TE WSZYSTKIE LATA JAKO DZIECKO BYLEM PRZEZ NIA PONIZANY ORAZ BITY. DLA PRZYKLADU PODAM ZE STOJAC PRZY TABLICY NIE POTRAFILEM ZE STRACHU ROZWIAZAC ZADANIA Z MATEMATYKI WOWCZAC UDERZYLA MNIE OTWARTA DLONIA W GLOWE TAK MOCNO ZE UDERZYLEM JESZCZE GLOWA W TABLICE, PAMIETAM ZE CHCIALO MI SIE WYMIOTOWAC I MIALEM ZAWROTY GLOWY NIE WSPOMNE O GUZIE, BYLEM JEDNAK TAK SPARALIZOWANY STRACHEM ZE NAWET RODZICA NIE POWIEDZIALEM O TYM "INCYDENCIE". PS. CO CIEKAWE W SZKOLE SREDNIEJ NAGLE OKAZALO SIE ZE JESTEM DOBRY Z MATEMATYKI ALE TAM MIELISMY NORMALNA NAUCZYCIELKE NIE SADYSTKE...
Załączniki:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez slubfurt79.

Maltretowanie uczniów w słubickich szkołach w latach osiemdziesiątych! 2015/01/02 16:37 #21231

  • xy37
  • xy37 Avatar
  • Gość
  • Gość
powiedz mi,czy ta baba od matmy jeszcze zyje,czy juz zdazyla zdechnac??jesli zyje,odnalazlabym ja,i porozmawiala...po latach jestes juz dorosly,naprawde wybralabym sie z "wizyta"...
w "TROJCE"byl tez nauczyciel w-f ktory nie fizycznie,a psychicznie znecal sie nad uczniami slabymi z w-f.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Maltretowanie uczniów w słubickich szkołach w latach osiemdziesiątych! 2015/01/02 17:12 #21233

  • alien
  • alien Avatar
  • Wylogowany
  • Senior Member
  • Senior Member
  • Posty: 74
  • Otrzymane podziękowania: 1
a
Za tę wiadomość podziękował(a): kunowiceanna

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez alien.

Maltretowanie uczniów w słubickich szkołach w latach osiemdziesiątych! 2015/01/02 18:43 #21235

  • xy37
  • xy37 Avatar
  • Gość
  • Gość
ehheheheheh,na szczescie nie przesiaduje w barach...;-)
dlaczego mam sie wypowiadac z szacunkiem o opisanej wyzej nauczycielce,no powiedz mi dlaczego????

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Maltretowanie uczniów w słubickich szkołach w latach osiemdziesiątych! 2015/01/02 20:28 #21237

  • kacper
  • kacper Avatar
  • Wylogowany
  • Senior Member
  • Senior Member
  • Posty: 47
  • Otrzymane podziękowania: 2

xy37 napisał: w "TROJCE"byl tez nauczyciel w-f ktory nie fizycznie,a psychicznie znecal sie nad uczniami slabymi z w-f.

Ja chodziłem do 3, ale nie o niczym takim nawet nie słyszałem, który to nauczyciel?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez kacper.

Maltretowanie uczniów w słubickich szkołach w latach osiemdziesiątych! 2015/01/02 20:59 #21238

  • kaczka
  • kaczka Avatar
  • Wylogowany
  • Elite Member
  • Elite Member
  • Posty: 292
  • Otrzymane podziękowania: 8

slubfurt79 napisał: WITAM SERDECZNIE BYLYCH UCZNIOW SZKOLY PODSTAWOWEJ NR.2 W SLUBICACH.
JA ROWNIEZ MIALEM WATPLIWA PRZYJEMNOSC UCZESZCZAC DO TEJ SZKOLY DOKLADNIE 8 LAT NA PRZELOMIE LAT 80TYCH I 90TYCH. NIGDY NIE ZAPOMNE NAUCZYCIELKI MATEMATYKI <ZOFII PILCZUK> .


To muszę Ci powiedzieć, że proceder bicia uczniów przez ta panią trwał kilkanaście lat. Nie można było nic zrobić. Bo gdy rodzic poszedł na skargę do dyrekcji okazywało się, że uczeń ten tez zaczynał mieć też kłopoty z j. rosyjskiego. Najgorsze było to, że uczniowie byli bici po twarzy nie za to, że byli niegrzeczni, ale za to brak wiedzy, za błąd w rozwiązywanym zadaniu przy tablicy, za zbyt późne odłożenie długopisu, kiedy pani powiedziała koniec kartkówki i inne. Kto był dyrektorem tej szkoły w latach kiedy ty się w niej uczyłeś ?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez kaczka.

Maltretowanie uczniów w słubickich szkołach w latach osiemdziesiątych! 2015/01/04 06:06 #21239

  • dreamhost
  • dreamhost Avatar
  • Wylogowany
  • Premium Member
  • Premium Member
  • Posty: 141
  • Otrzymane podziękowania: 14

xy37 napisał: powiedz mi,czy ta baba od matmy jeszcze zyje,czy juz zdazyla zdechnac??jesli zyje,odnalazlabym ja,i porozmawiala...po latach jestes juz dorosly,naprawde wybralabym sie z "wizyta"...
w "TROJCE"byl tez nauczyciel w-f ktory nie fizycznie,a psychicznie znecal sie nad uczniami slabymi z w-f.


Owa Pani już jest w "innym świecie". Aczkolwiek też mam przykre wspomnienia z tą niewiastą. Kiedyś raczyła rzucić we mnie cyrklem; na szczęście wbił się w ramię, jednak gdyby poleciał kilkanaście centymetrów wyżej, dzisiaj byłbym pewnie cyklopem. Nie wspomnę już ile linijek i ekierek na mnie połamała. Na szczęście, mimo tego - do dzisiaj lubię matematykę, która to jest nawet jednym z moich hobby - ale nie ma tutaj najmniejszej zasługi Pani Z.P. ;-)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.