Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2
  • 3

TEMAT:

Odp: Ortopeda - kogo polecacie? 2017/01/09 16:08 #27776

  • p.trajkowski
  • p.trajkowski Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 2
  • Otrzymane podziękowania: 0
PROFESOR KACZMARCZYK ORTOPEDA! W sposób lekceważący potraktował moją Mamę, która mimo silnych bóli reumatycznych a co najważniejsze po upadku, udała się do gabinetu doktora. Na miejscu doktor stwierdził, że nie jest GRAFOLOGIEM i nie będzie sie nawet starał rozczytywać opisu wykonanego wczesniej prześwietlenia, nie przeczytał żadnego dokumentu z wielu przebytych chorób oraz badań. Zapisał maść i zaprosił po miesiącu na kolejną wizytę z nowym prześwietleniem. Czas wizyty to doslownie 15 minut za co zainkasował 200zł. Nowe centrum medyczne w Słubicach w Galeria Prima wraz jego lekarzem PROFESOREM KACZMARCZYKIEM, to czysty interes po którym nie mogą państwo liczyć na lepsze zdrowie.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ortopeda - kogo polecacie? 2023/11/28 09:07 #37140

  • renata.k
  • renata.k Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 13
  • Otrzymane podziękowania: 0
Ja bardzo długo rehabilitowałam się po skręceniu kostki podczas biegów. Korzystałam z usługi  rehabilitacja Poznań . Koleżanka poleciła mi  gabinet fizjoterapii Szymona Budnika  i do tej pory korzystam z jego usług w zakresie masaży. Nie jest to ortopeda, ale może okaże się przydatne, właśnie jeśli chodzi o rehabilitację po urazie czy chorobie.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
  • 2
  • 3