Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT:

O:Najgorszy pracodawca.... 2009/08/20 14:39 #3359

  • Aga
  • Aga Avatar
  • Gość
  • Gość
Tak , w Słubicach znaleźć fajna pracę to masakra. Wyzysk, ale trzeba trafić na dobrego pracodawcę, który dobrze zapłaci i doceni pracownika. Ja trafiłam , dobrze płaci ale tez wymaga. Ale wiadomo jak jest. Najlepiej iść do pracy zrobić SWOJE i do domu. I nie plotkować z pracownikami. Plotkowanie miedzy nami pracownikami to najgorsze co może być. WIERZCIE MI!!!!!!!!!!!!!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Najgorszy pracodawca.... 2009/08/21 14:34 #3366

  • pracownica
  • pracownica Avatar
  • Gość
  • Gość
Sssss napisał:

Nie pracowałam tam - ale dużo słyszałam i czytałam ... może założycielce wątku chodzi o to, aby odradzić jej np. taką firmę jak PRESPO - pewnie większość wie co mam na myśli.

Oj! Wiemy co masz na myśli, niejedna mieszkanka Słubic i okolic tam pracowała i wie co to jest szef...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Najgorszy pracodawca.... 2009/08/21 20:12 #3368

  • Perła
  • Perła Avatar
  • Gość
  • Gość
A ja mam propozycję! Załóżcie sami firmę i pozatrudniajcie takich samych, jak wy.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Najgorszy pracodawca.... 2009/08/23 17:22 #3380

  • zen
  • zen Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 5
  • Otrzymane podziękowania: 0
Perła napisał:

A ja mam propozycję! Załóżcie sami firmę i pozatrudniajcie takich samych, jak wy.




A po czym Perełko oceniasz jacy My jesteśmy ?? Może takie komentarze warto sobie podarować - bo co np. Twój wniósł do tego wątku ??
Jeśli ktoś jest wykształcony i wart dobrej pracy, to ma prawo się bać, tego, że trafi na pracodawcę który go będzie wykorzystywał bądź nie szanował jego samego, czy jego umiejętności. Jeśli stworzył taki wątek to dobrze jest mu coś doradzić lub odradzić, jak np. 'Prespo' - bo też dużo o tej firmie słyszałam, a nie się naśmiewać.

Pozdrawiam

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Najgorszy pracodawca.... 2009/08/23 19:32 #3382

  • Gość
  • Gość Avatar
  • Gość
  • Gość
Z Kirejem,to ciekawe.To naprawdę dobre rady!Dziwi mnie tylko,że tak mało jest tych rad.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Najgorszy pracodawca.... 2009/08/25 17:40 #3398

  • worker
  • worker Avatar
  • Gość
  • Gość
zen napisał:

Perła napisał:

A ja mam propozycję! Załóżcie sami firmę i pozatrudniajcie takich samych, jak wy.




A po czym Perełko oceniasz jacy My jesteśmy ?? Może takie komentarze warto sobie podarować - bo co np. Twój wniósł do tego wątku ??
Jeśli ktoś jest wykształcony i wart dobrej pracy, to ma prawo się bać, tego, że trafi na pracodawcę który go będzie wykorzystywał bądź nie szanował jego samego, czy jego umiejętności. Jeśli stworzył taki wątek to dobrze jest mu coś doradzić lub odradzić, jak np. 'Prespo' - bo też dużo o tej firmie słyszałam, a nie się naśmiewać.

Pozdrawiam


Jeśli ktoś jest wykształcony i wart dobrej pracy, to niech nie szuka ciepłego etatu, tylko bierze się za swój interes i zakłada firmę. W dzisiejszych czasach pracodawcy dużo chetniejz atrudniają osoby prowadzące działalnosc. Rozliczasz sie wtedy fakturami, bez zadnych umów. Ja tak robię od 2 lat i jestem b. zadowolony. A Zus place sobie sam, będąc jednoosobową firmą.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Najgorszy pracodawca.... 2009/08/26 09:39 #3403

  • junela
  • junela Avatar
  • Gość
  • Gość
znam wielu innych i też szukaja najemników nie pracownika.umowa sobie a życie sobie i jeszcze długo będziemy murzynami we własnym kraju.Mój mąż postawił się pracodawcy o pieniądze z nadgodzin to otrzymał wypowiedzenie ,ale nie załamał sie tylko szuka innego zatrudnienia ,a pracodawca niech nie myśli że jest jedyny na Świecie .Nie ma ludzi niezastąpionych .MIEJMY ODWAGĘ DBAĆ O SWOJE I UMIEĆ SIĘ PRZECIWSTAWIAĆ TYM DRANIOM

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Najgorszy pracodawca.... 2009/09/02 17:45 #3461

  • Pracodawca
  • Pracodawca Avatar
  • Gość
  • Gość
Kurczę a to jaja , ciekawe tylko dlaczego do mnie zawsze przychodzą złodzieje i lenie , jednego pracownika to mi policja zabrała , kilku mnie okradło , a ptrzestrzegam wszystkiego daję umowę , żadnych nadgodzin, płacę za urlop , pensja duzo powyżej 1000, plus zus oczywiście , a tu czytam że niema pracy !

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Najgorszy pracodawca.... 2009/09/02 18:13 #3462

  • pracuś
  • pracuś Avatar
  • Gość
  • Gość
Ile to jest dużo powyżej 1000?
200 czy 2000 PLN?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Najgorszy pracodawca.... 2009/09/02 20:41 #3470

  • pracodawca
  • pracodawca Avatar
  • Gość
  • Gość
Jest i kolejny przykład , 8000tyś za czytanie ze zrozumieniem

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.