Słubice: 24 stycznia 2019   |   Imieniny: Felicja, Rafał, Tymoteusz
reklama
reklama
Witamy, Gościu
Nazwa użytkownika Hasło: Zapamiętaj mnie

Szkło zamiast kafelek w kuchni na ścianę
(1 przeglądających) (1) Gość
  • Strona:
  • 1

TEMAT: Szkło zamiast kafelek w kuchni na ścianę

Szkło zamiast kafelek w kuchni na ścianę 11/09/2014 16:27 #20707

• ru-dy
  • Czasami tu wpada
takie pytanie, czy jest w Słubicach ktoś kto zajmuje się docinaniem i układaniem szklanych paneli do kuchni? Chodzi generalnie o panele stosowane zamiast kafelek. Widziałem to już kilkakrotnie, ale nie wiem czy jest ktoś kto to robi w Słubicach. Znalazłem jedna firmę w Kostrzynie, ale gdyby był ktoś nam miejscu to by było lepiej.

Czy ktoś wie jakie są ceny tego czegoś?
Ostatnio zmieniany: 11/09/2014 16:28 przez ru-dy.

Odp: Szkło zamiast kafelek w kuchni na ścianę 11/10/2014 08:13 #20710

• Office
  • Forumowy mądrala
Z tego co piszesz chodzi Ci o Lacobel. Jest to jedno z lepszych rozwiązań do kuchni i nie tylko z racji chociażby tego że pod przezrocze możesz dać dowolną fototapete i jeśli Ci się znudzi zawsze możesz zmienić, poza tym łatwe w utrzymaniu czystości .Niestety Lacobel nie należy do najtańszych. Możesz sam zamówić szkło Lacobel i sam zamontować.Sposobów montowania jest wiele.Kwestia poszukania w necie. Ewentualnie jeśli chcesz mieć wycinane pod np. kontakty musi to zrobić szklarz gdyż szkło musi być hartowane.W słubicach szklarz za pocztą zajmuje się również Lacobelem.

Odp: Szkło zamiast kafelek w kuchni na ścianę 11/10/2014 09:23 #20711

• mm
  • Czasami tu wpada
zastanawiam się, czy firma Rocca na os. Przemyslowym nie prowadzi. Na pewno maja blaty z kamienia do kuchni, na pewno kiedys sobie zamowie, bo sa piekne. A Office dobrze podpowiada - przez internet tez sie da, ostatnio zamowilam drzwi przesuwne ze wszystkim, jak poszlam w Slubicach zapytac o cene samego systemu, to za glowe sie zlapalam...

Odp: Szkło zamiast kafelek w kuchni na ścianę 11/10/2014 12:50 #20712

• Office
  • Forumowy mądrala
Jeśli chodzi o wykonanie czegokolwiek w słubicach to ceny są zawyżone i to bardzo.Lepiej praktycznie podejść do sprawy i starać się zrobić samemu. Myśmy też w domu wykonali sami wiele rzeczy co pozwoliło nam sporo zaosczędzić jak na przykład szafa pod wymiar.Wszędzie wołali po 5 lub 6 tysięcy a my zrobiliśmy za tysiąc złotych.Wystarczyło zakupić system drzwi przesuwanych laguna do tego tylko dobrać drzwi frontowe i dociąć u stolarza pod wymiar, który sami zrobiliśmy,z nie potrzebnych szafek docięliśmy półki i szafa jak ta lala.

Odp: Szkło zamiast kafelek w kuchni na ścianę 11/10/2014 15:09 #20715

• ru-dy
  • Czasami tu wpada
dzięki za odpowiedzi. Rozumiem że ten "Lacobel" montowałeś sobie sam? Problem z gniazdkami na ścinie w kuchni można rozwiązać w ten sposób, iż można zakupić panele 230V montowane w blacie. Blat kuchenny na pewno łatwiej ciąć niż szkło. Na necie widzę że koszt 1 m kw. to ok 200 zł. W tej cenie da się kupić naprawdę dobre kafelki, więc jeszcze przemyślę.

Co do szafki pod wymiar, to coś prostego można zamówić tutaj:
www.centrum.meble.pl/meble-na-wymiar/regaly-szafy

przyjeżdża w paczce, pocięte na odpowiedni wymiar i się samemu składa. Samemu chyba tez będę brał od nich jedna sztukę szafki do korytarza dociętej na egzotyczny wymiar.

Inne pytanie: Czy orientujecie się może gdzie w okolicy (lub na internecie) da się kupić szafę o szerokości ok 2,5m i wysokości również ok 2,4 - 2,5m? Chodzi o to aby była szeroka na połowę ściany w pokoju i wysoka aż do sufitu. Czyli ma być zamiennikiem szafy do zabudowy, oczywiście o wiele tańszym. Kupował ktoś coś takiego?
Oczywiście jak wezmę stolarza to za X tysięcy zrobi mi jak chcę, ale oczywiście chodzi o rozwiązanie w cenie zwykłej szafy. Musi przecież ktoś robić coś takiego, bo to żadna filozofia. Na allegro jest coś takiego, ale może gdzieś jest jakiś sklep w pobliżu?
Ostatnio zmieniany: 11/10/2014 15:39 przez ru-dy.

Odp: Szkło zamiast kafelek w kuchni na ścianę 11/10/2014 15:48 #20716

• Office
  • Forumowy mądrala
Jeszcze raz wróce do tematu szaf pod zabudowę i systemów przesuwanych firmy LAGUNA.Taki system w zależności od wymiarów planowanej szafy to koło 300 zł. do tego na wymiar stolarz wycina Ci płyty jakie sobie wybierzesz i można dosyć sprawnie samemu przy pomocy kolegi lub sąsiada zmontować sobie szafę max do 1 tysiąca .Poczytaj sobie w necie na prawde warto.

Odp: Szkło zamiast kafelek w kuchni na ścianę 11/11/2014 22:28 #20731

Witam lacobell dostępny jest w slubicach w każdym wymiarze i kolorze,wycinają na gniazdka itd.Pozdrawiam

Odp: Szkło zamiast kafelek w kuchni na ścianę 11/12/2014 06:37 #20733

• Forman
  • Stały użytkownik
Co do duzej szafy ubraniowej, wolnostojacej to popatrz we frankfurcie w sklepie meblowym, tym kolo reala, lub w furstenwalde w sklepie roller przy zjezdzie z autostrady. Ceny calkiem przyzwoite, znajomi kupowali w tych sklepach bardzo duzo mebli i wyszlo duzo taniej niz w polsce.

Odp: Szkło zamiast kafelek w kuchni na ścianę 11/12/2014 18:45 #20738

• ru-dy
  • Czasami tu wpada
Philips1974 napisał:
Witam lacobell dostępny jest w slubicach w każdym wymiarze i kolorze,wycinają na gniazdka itd.Pozdrawiam

rozumiem że mówisz o szklarzu obok poczty?

@Office @Forman: Dzięki za info o meblach.
Ostatnio zmieniany: 11/12/2014 18:46 przez ru-dy.

Odp: Szkło zamiast kafelek w kuchni na ścianę 11/12/2014 21:23 #20741

Absolutnie nie, szklarz obok poczty Tylko i Wyłącznie dla Niemca ceny zaporowe,zakład szklarski Nocznickiego Bozemski jak dobrze pamietam.cena za mój "lakobell" 2,5m x 1,20 m kolor Orange cena z montażem i otworami na gniazda 1000zl.Pozdrawiam
Ostatnio zmieniany: 11/12/2014 21:24 przez Philips1974.

Odp: Szkło zamiast kafelek w kuchni na ścianę 01/10/2019 10:49 #34206

Podbijam watek. Czy zmieniło się coś od czasu ostatniego wpisu i czy jest ktoś/firma w Słubicach godna polecenia, która zajmuje się kładzeniem szklanych paneli w łazienkach?

Odp: Szkło zamiast kafelek w kuchni na ścianę 01/11/2019 20:43 #34212

Szczerze to mnie jakos to rozwiazanie nie przekonuje...
Moze ktos wrzuci jakies foto jak to wyglada w realu?

Odp: Szkło zamiast kafelek w kuchni na ścianę 01/11/2019 21:37 #34218

• redone
  • Początkujący
Ja natomiast jestem ciekaw jak to sie prezentuje.
  • Strona:
  • 1
Wygenerowano w 0.24 sekundy
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama