Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

zarządzający przechodnią zarząd dróg powiatowych w słubicach 2013/06/20 19:32 #16673

  • leszektaxi
  • leszektaxi Avatar Autor
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 4
  • Otrzymane podziękowania: 0
Jeśli chodzi o czystość w budynku i na zewnątrz budynku, to jest OK, bo wykonują te prace ludzie którzy wkładają w te prace swoje serce, ale pan który prowadzi sprawy techniczne, wynajmuje lokale i co roku podnosi tylko czynsz na polecenie starostwa. Pan dyrektor ma to serdecznie w D..bo czy się stoi czy leży. 3 badyle się należy A windę po prawej stronie nie czynną od kilku miesięcy zamienił na ścieżkę zdrowia dla starszych ludzi bo na tak duży obiekt czynna jest tylko jedna winda Widocznie oszczędza na pensje starosty

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: zarządzający przechodnią zarząd dróg powiatowych w słubicach 2013/06/21 05:25 #16674

  • robinioska
  • robinioska Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 18
  • Otrzymane podziękowania: 1
Nie wspomnę że przy przychodni nie ma parkingu, tzn jest na 4 samochody. Polija i straz miejska tylko czeka aby zakładac blokady i nakładac mandaty, nie rozumiem po co tak duzy pas zieleni przy przychodni, który spokojnie mozna by było zamienić na parking!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: zarządzający przechodnią zarząd dróg powiatowych w słubicach 2013/06/21 19:41 #16685

  • ja28rek
  • ja28rek Avatar
  • Wylogowany
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Posty: 448
  • Otrzymane podziękowania: 35
Był parking 100 metrów od przychodni, ale Pan burmistrz prawdopodobnie sprzedał, i stoi już około rok zagrodzony. Też czasami muszę z mamą jechać do przychodni i nie ma gdzie zaparkować !!! Mam nadzieję, że nasz Pan burmistrz rozwiąże ten problem bardzo szybko.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1