Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

Szukam nowego mieszkania w Słubicach - pomóżcie w decyzji.. 2013/05/13 07:00 #16311

  • CLIOCOCO
  • CLIOCOCO Avatar Autor
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 1
  • Otrzymane podziękowania: 0
przeniesiony na "miasto, mieszkańcy, problemy"

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez CLIOCOCO.

Odp: Szukam nowego mieszkania w Słubicach - pomóżcie w decyzji.. 2013/05/13 07:07 #16313

  • ilona2486
  • ilona2486 Avatar
  • Wylogowany
  • Premium Member
  • Premium Member
  • Posty: 93
  • Otrzymane podziękowania: 5
Są nowo wybudowane osiedla,szczerze polecam te wybudowane przez Pana Jasiewicza,bo osiedle WIMAR nie ma gruntu na wlasność

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Szukam nowego mieszkania w Słubicach - pomóżcie w decyzji.. 2013/05/13 10:56 #16317

  • Luiza1980
  • Luiza1980 Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 1
  • Otrzymane podziękowania: 0
Witam. Najlepiej przejdź się do każdego z tych biur i sprawdź co mają w swoich ofertach.
Jeśli chodzi o rzekome zadłużenia w gruncie na Osiedlu Wimar to może to być zagrywka ze strony konkurencji.
Ja osobiście kupując dziś mieszkanie poszła bym obejrzeć wszystkie możliwe opcje(oczywiście tam gdzie się da:) ).
No i najważniejsze: na pewno nie kupiła bym mieszkania wirtualnie..........
pozdrawiam

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Szukam nowego mieszkania w Słubicach - pomóżcie w decyzji.. 2013/05/14 09:34 #16331

  • ja28rek
  • ja28rek Avatar
  • Wylogowany
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Posty: 448
  • Otrzymane podziękowania: 35

ilona2486 napisał: Są nowo wybudowane osiedla,szczerze polecam te wybudowane przez Pana Jasiewicza,bo osiedle WIMAR nie ma gruntu na wlasność


Nie pisz głupot.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez ja28rek.

Odp: Szukam nowego mieszkania w Słubicach - pomóżcie w decyzji.. 2013/05/14 10:53 #16332

  • ilona2486
  • ilona2486 Avatar
  • Wylogowany
  • Premium Member
  • Premium Member
  • Posty: 93
  • Otrzymane podziękowania: 5
to są głupoty?Taka jest prawda

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Szukam nowego mieszkania w Słubicach - pomóżcie w decyzji.. 2013/05/14 17:30 #16352

  • pysiu83
  • pysiu83 Avatar
  • Wylogowany
  • Senior Member
  • Senior Member
  • GG: 482429
  • Posty: 56
  • Otrzymane podziękowania: 3
Ceny mieszkań w Słubicach są różne a co niektórzy sprzedający upadli na głowę z ceną . Jedni chcą 230tys za 65m2 , inni chcą 150tys za kawalerkę 33m2 i tak w kółko . Nowe mieszkanie stan surowy to cena około 3200-3500 za m2 , w zależności od lokalizacji.

Jeśli chodzi o standard to pojęcie względne : jeden będzie się zachwalał jaka to wypasiona łazienka o podwyższonym standardzie a drugi stwierdzi ze to normalna sprawa . Dla mnie osobiście np. pełen wypas łazienka znaczy ze nawet tv jest w podłodze przy kibelku więc czy stoisz czy siedzisz....wiesz

Jeśli chodzi o warunki umowy to z reguły wszędzie standard , tylko jedna kwestia : jak da rade to zaliczka a nie zadatek , zaliczka jest zwrotna a zadatek nie.... W zależności kto jak rozumuje przepisy i dobrej chęci i podejścia sprzedającego .

W razie pytań pisz śmiało.
Pozdro

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez pysiu83.
  • Strona:
  • 1