Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2
  • 3

TEMAT:

Odp: Program wyborczy Pana Dubackiego z FB 2018/05/15 10:20 #32848

  • Mustafa
  • Mustafa Avatar
  • Gość
  • Gość
Zastrzegam, że to moja myśl, a nie Pana Dubackiego.
@jkn51. Powiedz ile autobusów odjeżdża z dworca Słubice? Nie chce mi się liczyć ale chyba nie więcej jak 25-30 na dobę. Kilka, kilkanaście przejazdem. Średnio ile to będzie na godzinę? 2-3 autobusy? Ruch jest bardzo mały. Moim zdanie przeznaczanie tak dużej, drogiej działki w atrakcyjnym punkcie miasta i wydatek 1.5 lub 1.8 mln (różne dane) na budowę dworca było olbrzymią przesadą.
Można było sprzedać tą działkę za grube miliony, a na szerokiej ulicy Chopina (lub w innym miejscu) wyznaczyć 2-3 miejsca na autobusy dla wsiadających i wysiadających i masz oszczędności ( wpływ gotówki do kasy miasta za sprzedaż działki) o których pisałem.
Ta działka gdzie stoi ten koszmarek byłaby też idealna na centrum rekreacyjno-sportowe z basenem.
p.s Nie sugeruję żadnych przekrętów. Warunki przetargu rozpisuje się tak, że mucha nie siada i wszystko jest legal ;)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez Mustafa.

Odp: Program wyborczy Pana Dubackiego z FB 2018/05/15 12:11 #32849

  • thores
  • thores Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 1
  • Otrzymane podziękowania: 0
18.06.2015r. rzecznik urzędu Beata Bielecka dumnie poinformowała na łamach Gazety lubuskiej, ze gmina wydała kwotę 196 000 zł na zakup 16 solarów, zainstalowanych na dachu przedszkola samorządowego nr 4 "Krasnal Hałabała” przy Bohaterów Warszawy. Dzięki takiemu rozwiązaniu rachunki za podgrzewanie wody mają spaść nawet o połowę.
Cały artykuł tutaj www.gazetalubuska.pl/strefa-biznesu/wiad...juz-solary,10167472/
Wystarczy spojrzeć na dach w/w przedszkola aby się przekonać jak wydawane są nasze gminne pieniądze. Wstyd dla dyrekcji przedszkola, ZAO i Burmistrza ża tak nadzorowane inwestycje.
Od ilu lat panele nie działają i są zakryte czarną folią? Czym jest spowodowane że woda w basenie nie jest grzana solariami za które wydaliśmy prawie 200 tysięcy złotych?
A może to bardziej skomplikowana sprawa?
Tak wygląda magia budowania basenów w Słubicach.
Załączniki:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Program wyborczy Pana Dubackiego z FB 2018/05/15 13:04 #32850

  • Mustafa
  • Mustafa Avatar
  • Gość
  • Gość
@jkn51
Masz następne 2 stówki.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez Mustafa.

Odp: Program wyborczy Pana Dubackiego z FB 2018/05/15 15:01 #32851

  • lbaczynska
  • lbaczynska Avatar
  • Wylogowany
  • Premium Member
  • Premium Member
  • Posty: 158
  • Otrzymane podziękowania: 3

Mustafa napisał: Zastrzegam, że to moja myśl, a nie Pana Dubackiego.
@jkn51. Powiedz ile autobusów odjeżdża z dworca Słubice? Nie chce mi się liczyć ale chyba nie więcej jak 25-30 na dobę. Kilka, kilkanaście przejazdem. Średnio ile to będzie na godzinę? 2-3 autobusy? Ruch jest bardzo mały. Moim zdanie przeznaczanie tak dużej, drogiej działki w atrakcyjnym punkcie miasta i wydatek 1.5 lub 1.8 mln (różne dane) na budowę dworca było olbrzymią przesadą.
Można było sprzedać tą działkę za grube miliony, a na szerokiej ulicy Chopina (lub w innym miejscu) wyznaczyć 2-3 miejsca na autobusy dla wsiadających i wysiadających i masz oszczędności ( wpływ gotówki do kasy miasta za sprzedaż działki) o których pisałem.
Ta działka gdzie stoi ten koszmarek byłaby też idealna na centrum rekreacyjno-sportowe z basenem.
p.s Nie sugeruję żadnych przekrętów. Warunki przetargu rozpisuje się tak, że mucha nie siada i wszystko jest legal ;)

Starostwo już sprzedaje wielce atrakcyjną działkę od trzech lat. Miasto zrobiłoby taki dworzec na Chopina ,to by dopiero było narzekanie, a że pada,a że zimno, a że wieje, A że nie ma gdzie usiąść, a że nie ma gdzie biletów kupić, a że nie ma parkingu.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Program wyborczy Pana Dubackiego z FB 2018/05/15 15:22 #32852

  • jkn51
  • jkn51 Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Elite Member
  • Elite Member
  • Posty: 237
  • Otrzymane podziękowania: 30
Mustafa , przekierowaleś dyskusję na inny temat , kolejny internauta o przedszkolu . Ja o krupie Ty o biskupie . Tak się nie da. Ja wiem. Twoja prawda jest bardziej Twojsza. Jak będę chciał dyskutować na temat dokonań obecnego burmistrza , to zapodam ten temat. Teraz chcialem tylko poinformować , że tej lipy Pana Dubackiego NIE KUPUJĘ. Kropka. temat skończyłem.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Program wyborczy Pana Dubackiego z FB 2018/05/15 15:37 #32853

  • Mustafa
  • Mustafa Avatar
  • Gość
  • Gość

jkn51 napisał: Mustafa , przekierowaleś dyskusję na inny temat , kolejny internauta o przedszkolu . Ja o krupie Ty o biskupie . Tak się nie da. Ja wiem. Twoja prawda jest bardziej Twojsza. Jak będę chciał dyskutować na temat dokonań obecnego burmistrza , to zapodam ten temat. Teraz chcialem tylko poinformować , że tej lipy Pana Dubackiego NIE KUPUJĘ. Kropka. temat skończyłem.


@jkn51
Rozmawiamy o tym samym. Ty się pytasz skąd na to wszystko kasa, a ja wskazuję skąd.
@Ibaczyńska
Jeszcze nie tak dawno burmistrz się chwalił, że SCWI sprzedało działkę po WOP, w gorszym miejscu i chyba niewiele większą jak ta pod dworzec, jak dobrze pamiętam 5 mln złotych?
No właśnie @jkn51, czytasz? 5 mln złotych i gdzie jest ta kasa, na co poszła?
@jkn51, to ile już mamy milionów? Może dołożymy jeszcze do tego wieżę?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez Mustafa.

Odp: Program wyborczy Pana Dubackiego z FB 2018/05/18 12:27 #32877

  • piotrek16
  • piotrek16 Avatar
  • Wylogowany
  • Junior Member
  • Junior Member
  • Posty: 20
  • Otrzymane podziękowania: 0
Pan Dubacki wciska kit, który wcześniej wciskał razem z Ciszeiwczem. Nowy burmistrz nie może być z ekipy Ciszewicza, bo to nic nie zmieni tylko obroni stołki swoich, np. prezes PUK

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Program wyborczy Pana Dubackiego z FB 2018/05/21 13:41 #32900

  • jkn51
  • jkn51 Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Elite Member
  • Elite Member
  • Posty: 237
  • Otrzymane podziękowania: 30
Masz na myśli "bylego" pana W. Najtragiczniejsza decyzja kadrowa w gminie jaką znam to jego powołanie.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
  • 2
  • 3