Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT:

Odp: NIK w ZUWŚ Sp. z o.o., a trzecia kadencja burmistrza Ciszewicza 2016/10/21 12:47 #27174

  • lbaczynska
  • lbaczynska Avatar
  • Wylogowany
  • Premium Member
  • Premium Member
  • Posty: 158
  • Otrzymane podziękowania: 3

marks napisał:

lbaczynska napisał: Czemu przez ostatnie cztery lata.

Nie przez ostatnie cztery lata, tylko jakieś 3-4 lata temu była tam poważna awaria, już wtedy trzeba było zrobić to raz a dobrze.

ZUŚW jest od 1991.

A kto jest prezesem przez większość tego czasu?

Zresztą taraz będzie duża inwestycja za 60 mln.więc chyba zastosują te nowe technologie

Pożyjemy, zobaczymy. Ale jak inwestycja będzie tak nadzorowana jak w te w Cybince, to marnie to widzę.

Oj żal wam 4litery ściska (szczególnie HMR), że się udało taka dotację załatwić.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: NIK w ZUWŚ Sp. z o.o., a trzecia kadencja burmistrza Ciszewicza 2016/10/21 14:10 #27175

  • grudzień
  • grudzień Avatar
  • Gość
  • Gość
Żal ? Myślisz, że można z tej kasy coś uszczknąć dla siebie ?
Panowie z Cybinki będą się czuli w tych 60 mln jak ryba w wodzie, jak lis w kurniku.
Doświadczenie, jak raport NIK-u wykazał już mają :evil:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: NIK w ZUWŚ Sp. z o.o., a trzecia kadencja burmistrza Ciszewicza 2016/10/21 14:47 #27176

  • HMR
  • HMR Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Elite Member
  • Elite Member
  • Posty: 164
  • Otrzymane podziękowania: 19

marks napisał: No proszę, kolejna awaria przy Żeromskiego 20, ile to lat minęło od ostatniej 2, 3, 4?
slubice24.pl/wiadomosci/aktualnosci/9298...gu-na-ul-zeromskiego


:laugh:
ciekawe ile tym razem wody Góra przeznaczy na płukanie sieci.

Dlaczego nikt nie wspomina, że to mieszkańcy sami będą przepłukiwać skażoną wodę z wykorzystaniem własnych wodomierzy? Oj, znowu będą straty. :evil: :evil:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez HMR. Powód: lol

Odp: NIK w ZUWŚ Sp. z o.o., a trzecia kadencja burmistrza Ciszewicza 2016/10/21 14:54 #27177

  • HMR
  • HMR Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Elite Member
  • Elite Member
  • Posty: 164
  • Otrzymane podziękowania: 19

Oj żal wam 4litery ściska (szczególnie HMR), że się udało taka dotację załatwić.


@lbaczyńska. Mylisz się. Sądzę, że jesteś BMW, czyli "Bardzo Mądrym Wielbicielem" obecnej władzy lub samą władzą. Niemniej jednak nie czytasz ze zrozumieniem i wiem, że jak ktoś pluje Tobie w twarz, to mówisz, że deszcz pada.

Mądrej głowie dość po słowie. Fakty :evil: :evil:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: NIK w ZUWŚ Sp. z o.o., a trzecia kadencja burmistrza Ciszewicza 2016/10/21 15:17 #27179

  • marks
  • marks Avatar
  • Gość
  • Gość

lbaczynska napisał: Oj żal wam 4litery ściska (szczególnie HMR), że się udało taka dotację załatwić.

Mówisz, że może być z tego niezły dil? Jest jakiś mniej lub bardziej oficjalny cennik, ile można zarobić przy załatwieniu takiej dotacji? Podziel się szczegółami z nami niewiernymi.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez marks.

Odp: NIK w ZUWŚ Sp. z o.o., a trzecia kadencja burmistrza Ciszewicza 2016/10/21 16:35 #27180

  • lbaczynska
  • lbaczynska Avatar
  • Wylogowany
  • Premium Member
  • Premium Member
  • Posty: 158
  • Otrzymane podziękowania: 3
Nie remontują źle, remontują też źle. Nie załatwią dotacji źla, ale gdy załatwią też źle. Nie inwestowali źle, będą inwestować jeszcze gorzej. Bierze my udział w paranoi. O co kaman

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: NIK w ZUWŚ Sp. z o.o., a trzecia kadencja burmistrza Ciszewicza 2016/10/21 16:44 #27181

  • lbaczynska
  • lbaczynska Avatar
  • Wylogowany
  • Premium Member
  • Premium Member
  • Posty: 158
  • Otrzymane podziękowania: 3

HMR napisał:

Oj żal wam 4litery ściska (szczególnie HMR), że się udało taka dotację załatwić.


@lbaczyńska. Mylisz się. Sądzę, że jesteś BMW, czyli "Bardzo Mądrym Wielbicielem" obecnej władzy lub samą władzą. Niemniej jednak nie czytasz ze zrozumieniem i wiem, że jak ktoś pluje Tobie w twarz, to mówisz, że deszcz pada.

Mądrej głowie dość po słowie. Fakty :evil: :evil:

Co za różnica kim jestem, wszystkie moje wnioski popieram albo przepisami prawa albo wystąpieniem pokontrolnym NIK, albo faktami ogólnie znanymi. A ty coś tam rzucisz i kompletnie nie można tego zweryfikować

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: NIK w ZUWŚ Sp. z o.o., a trzecia kadencja burmistrza Ciszewicza 2016/10/22 15:06 #27182

  • BlogerWolnaEuropa
  • BlogerWolnaEuropa Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 5
  • Otrzymane podziękowania: 1

lbaczynska napisał:

HMR napisał:

Oj żal wam 4litery ściska (szczególnie HMR), że się udało taka dotację załatwić.


@lbaczyńska. Mylisz się. Sądzę, że jesteś BMW, czyli "Bardzo Mądrym Wielbicielem" obecnej władzy lub samą władzą. Niemniej jednak nie czytasz ze zrozumieniem i wiem, że jak ktoś pluje Tobie w twarz, to mówisz, że deszcz pada.

Mądrej głowie dość po słowie. Fakty :evil: :evil:

Co za różnica kim jestem, wszystkie moje wnioski popieram albo przepisami prawa albo wystąpieniem pokontrolnym NIK, albo faktami ogólnie znanymi. A ty coś tam rzucisz i kompletnie nie można tego zweryfikować


Ja stawiam na to że jest to drugie ja naszej rzecznik urzedu.
Broni bliskiego sobie burmistrza, na którego wcześniej wylewała "pomyje".
Do czasu kiedy nie stali się sobie bliscy.
Zastanawia mnie w jakiej partii dziś jest nasz burmistrz.
A dlaczego? Bo wcześniej zwierzył się w GL:
Nie należy do żadnej partii od 2003 roku. - Wystąpiłem z Platformy Obywatelskiej z powodu różnic programowych z ówczesnym przewodniczącym PO w powiecie, obecnie marszałkiem województwa Marcinem Jabłońskim - stwierdził. ( Ciekawe czy ktoś ma pismo Pana Tomasza C. rezygnacji z członkostwa w PO? ) Wcześniej Tomasza Ciszewicza popierało m.in. PiS oraz PSL. Teraz nie chce się wiązać z żadna partią. Ale był też członek stowarzyszenia Miłośników Ziemi Słubickiej.

Bardzo ciekawa polityczna przeszłość PiS, PSL, PO... dziś? Ale to chyba nie jest partia polityczna :)
W 2017 gmina ma do wydania 75,5 miliona złotych, ciekawe która firma wygra przetargi?
Jakie przetargi? Mamy to.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez BlogerWolnaEuropa.

Odp: NIK w ZUWŚ Sp. z o.o., a trzecia kadencja burmistrza Ciszewicza 2016/10/23 17:24 #27189

  • lbaczynska
  • lbaczynska Avatar
  • Wylogowany
  • Premium Member
  • Premium Member
  • Posty: 158
  • Otrzymane podziękowania: 3

BlogerWolnaEuropa napisał:

lbaczynska napisał:

HMR napisał:

Oj żal wam 4litery ściska (szczególnie HMR), że się udało taka dotację załatwić.


@lbaczyńska. Mylisz się. Sądzę, że jesteś BMW, czyli "Bardzo Mądrym Wielbicielem" obecnej władzy lub samą władzą. Niemniej jednak nie czytasz ze zrozumieniem i wiem, że jak ktoś pluje Tobie w twarz, to mówisz, że deszcz pada.

Mądrej głowie dość po słowie. Fakty :evil: :evil:

Co za różnica kim jestem, wszystkie moje wnioski popieram albo przepisami prawa albo wystąpieniem pokontrolnym NIK, albo faktami ogólnie znanymi. A ty coś tam rzucisz i kompletnie nie można tego zweryfikować


Ja stawiam na to że jest to drugie ja naszej rzecznik urzedu.
Broni bliskiego sobie burmistrza, na którego wcześniej wylewała "pomyje".
Do czasu kiedy nie stali się sobie bliscy.
Zastanawia mnie w jakiej partii dziś jest nasz burmistrz.
A dlaczego? Bo wcześniej zwierzył się w GL:
Nie należy do żadnej partii od 2003 roku. - Wystąpiłem z Platformy Obywatelskiej z powodu różnic programowych z ówczesnym przewodniczącym PO w powiecie, obecnie marszałkiem województwa Marcinem Jabłońskim - stwierdził. ( Ciekawe czy ktoś ma pismo Pana Tomasza C. rezygnacji z członkostwa w PO? ) Wcześniej Tomasza Ciszewicza popierało m.in. PiS oraz PSL. Teraz nie chce się wiązać z żadna partią. Ale był też członek stowarzyszenia Miłośników Ziemi Słubickiej.

Bardzo ciekawa polityczna przeszłość PiS, PSL, PO... dziś? Ale to chyba nie jest partia polityczna :)
W 2017 gmina ma do wydania 75,5 miliona złotych, ciekawe która firma wygra przetargi?
Jakie przetargi? Mamy to.

Ooo. Kolejny inteligentny inaczej. Co to wogóle ma za znaczenie.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: NIK w ZUWŚ Sp. z o.o., a trzecia kadencja burmistrza Ciszewicza 2016/10/24 09:13 #27191

  • HMR
  • HMR Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Elite Member
  • Elite Member
  • Posty: 164
  • Otrzymane podziękowania: 19
W najbliższy czwartek, tj. 27.10.2016 r. ma się odbyć kolejna sesja Rady Miejskiej.

Czy znajdzie się chociaż 1 radny, który zada stosowne pytanie burmistrzom Ciszewiczowi i Siemińskiemu, ile będzie kosztować 1 m3 za wodę i ścieki w trakcie realizacji inwestycji oraz tuż po niej i przez najbliższe 20-25 lat?

:whistle: :evil:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.