Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
W Uniwersyteckim Liceum Ogólnokształcącym nie tylko się uczą, ale także pomagają w nauce innym – jako wolontariusze. Co najważniejsze, korepetycje w ULO nic nie kosztują i każdy może z nich skorzystać.

ULO Slubice

Masz problem z zadaniem domowym, materiałem z matematyki przed sprawdzianem? A może po prostu wolisz odrabiać lekcje z kimś, kto w razie potrzeby wyjaśni i pomoże? Uczniowie ULO służą swoją wiedzą.

Podobnie jak w zeszłym roku szkolnym, licealiści udzielają korepetycji w ramach szkolnego wolontariatu. Pomagają młodszym, uczącym się w podstawówkach, z takich przedmiotów jak: matematyka, język polski, język angielski, biologia, chemia czy historia.

Na korepetycje do siedziby szkoły można przyjść można każdy poniedziałek w godz. 15.25-16.10 i piątek w godz. 14-15.30. Nie trzeba się wcześniej zgłaszać, a pomoc nic nie kosztuje.

Niektórzy tak polubili naukę z licealistami, że przychodzą z całym plecakiem zadań domowych. Inni tylko w razie trudności czy ciężkiego sprawdzianu. A jak sami przyznają wolontariusze, taka pomoc daje im wiele satysfakcji.

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.