Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Lista przewinień 23-latka złapanego przez funkcjonariuszy Straży Granicznej ze Świecka jest naprawdę długa: jechał kradzionym autem, miał przy sobie amfetaminę, był pod jej wpływem, do tego kazało się, że nie ma uprawnień do kierowania samochodami.

straz graniczna_ppatrol

13 maja pogranicznicy zatrzymali do kontroli Vokswagena Tiguana na niemieckich blachach. Okazało się, że kierowca, 23-letni Polak, nie miał żadnych dokumentów auta. To był dopiero początek.

Jak informuje Joanna Konieczniak z Nadodrzańskiego Oddziału Straży Granicznej, w stacyjce pojazdu zamiast kluczyków znajdował się tzw. „łamak”, choć sam samochód nie figurował jeszcze w bazach danych jako utracony.

W trakcie przeszukania mundurowi znaleźli coś jeszcze: mężczyzna w portfelu miał 2,7 g amfetaminy. Badanie na zawartość narkotyku potwierdziło, że jest pod jej wpływem. To nie koniec – okazało się, że zatrzymany nie posiada prawa jazdy.

Za to ostatnie przewinienie został od razu ukarany mandatem 500 zł. Za resztę odpowie przed sądem.

Komentarze   

#1 Mariola 2019-05-15 17:37
O Matko! Skąd się tacy biorą?! A będzie jeszcze gorzej! Pisiory rozdają 500+, sami wiecie o co chodzi! Kochani! Komu zależy na dobru tego kraju niech głosuje na Koalicje Europejską!!!
#2 clasic1 2019-05-15 21:34
Mariolka prowadzisz tutaj propagandę wyborczą . A jak jest rzeczywistośc ?? W jakim kraju żyjemy ??? Wszyscy przez ostatnie 30 lat tej tzn niepodległości pokazli gdzie mają społeczeństwo ! TA scena z "Dnia świra" była prorocza ? :-((((( www.youtube.com/watch?v=ff-XVdiepTo
#3 Redakcja Słubice24.pl 2019-05-15 21:43
Prosimy o komentarze wyłącznie w temacie artykułu. Inne będą usuwane. Dyskusje na temat Unii Europejskiej były prowadzone już w kilku innych miejscach, tam prosimy aby je kontynuować.

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.