Kliknij przycisk i otwórz MENU >>

pracownik biurowy z językiem niemieckim

Kontakt Sylwia Kołakowska
667 700 253
sylwia.kolakowska@randstad.pl
Dodane 2020-01-07
Autor

Opis

Zastanawiałeś się kiedyś, jak to jest pracować w firmie, która inwestuje w ludzi, oferuje bogaty pakiet socjalny, a do tego mieści się w Twojej okolicy? Już teraz możesz się dowiedzieć, wystarczy, że wyślesz do nas swoje CV!

oferujemy
-stabilne zatrudnienie bezpośrednio u pracodawcy w oparciu o umowę o pracę
-pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16
-prywatną opiekę medyczną
-premię uznaniową, premię obecnościową, premię roczną
-możliwość rozwoju w firmie o ugruntowanej pozycji

zadania
-administracja związana z obsługą klientów firmy
-kontakt telefoniczny oraz mailowy z klientami w języku niemieckim
-rejestracja zamówień i zgłoszeń
-opracowywanie reklamacji
-serwis posprzedażowy
-utrzymywanie długotrwałych relacji z klientami
-współpraca z innymi działami w firmie

oczekujemy
-wykształcenia min. średniego
-mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta
-dobrej znajomości j. niemieckiego
-znajomości pakietu MS Office
-zaangażowania, umiejętności pracy w zespole