Kliknij przycisk i otwórz MENU >>

Specjalista ds.obsługi klienta z j. francuskim

Kontakt Sylwia Kołakowska
667 700 253
sylwia.kolakowska@randstad.pl
Dodane 2020-01-07
Autor

Opis

Znasz język francuski? Podejmij wyzwanie! Mamy dla Ciebie ofertę, w której język francuski to podstawa komunikacji i początek międzynarodowych znajomości!

oferujemy
-umowę o pracę stałą- bezpośrednio z pracodawcą
-pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16
-prywatną opieka medyczna
-możliwość rozwoju w firmie o ugruntowanej pozycji

zadania
-administracja związana z obsługą pozyskanych klientów
-kontakt telefoniczny oraz mailowy z klientami
-rejestracja zamówień i zgłoszeń
-opracowywanie reklamacji
-serwis posprzedażowy
-utrzymywanie długotrwałych relacji z klientami
-współpraca z innymi działami w firmie

oczekujemy
-wykształcenie min. średnie
-bardzo dobra znajomość j. francuskiego - warunek konieczny
-mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta
-znajomość pakietu MS Office
-zaangażowanie, umiejętność pracy w zespole

Nie czekaj ! Aplikuj !