Kliknij przycisk i otwórz MENU >>

Sprzedam dom o pow. 206,21 m2 w Kunowicach

Kontakt 509 268 820
Dodane 2020-08-01

Opis

Sprzedam piętnastoletni dom znajdujący się w Kunowicach (6 km od Słubic) za 950 000 tys. zł. Cena podlega rozsądnej negocjacji.

Dom znajduje się w otoczeniu innych domków jednorodzinnych, w spokojnej dzielnicy.

Dom o powierzchni 206 m2 został wybudowany z bloczków silikatowych, ocieplony styropianem i pokryty elewacyjnym tynkiem strukturalnym. Dom zawiera parter, poddasze oraz piwnice.

Na parterze (110,65 m2) jest duży, przestronny, jasny salon, duża kuchnia, jadalnia, duża łazienka, osobne WC, korytarz, duża sypialnia oraz duży pokój/garderoba. Kuchnia jest w pełni wyposażona w meble pod zabudowę zawierająca sprzęt AGD (zmywarka, piekarnik, kuchnia gazowa, okap kuchenny i lodówka). Dodatkowo na parterze znajduje się wiatrołap. Wejście główne do domu posiada osobne pomieszczenie (tzw. ganek), dzięki czemu wejście do domu posiada dwoje drzwi.

Na poddaszu (95,56 m2) znajdują się cztery przestronne pokoje, duża łazienka, osobne WC oraz korytarz, który może służyć jako dodatkowy salon.

Piwnica (54,59 m2) natomiast ma dwa duże pomieszczenia gospodarcze oraz kotłownię.

Dom znajduje się na dużej słonecznej działce o powierzchni 1601 m2. Teren jest w całości ogrodzony (boki i tył - siatka, przód - ogrodzenie betonowo-metalowe) oraz obsadzony wzdłuż ogrodzenia krzewami, które zapewniają prywatność. Dodatkowo działka obsadzona jest różną roślinnością.

Przy domu wybudowano także duży garaż na jeden samochód z bramą na pilota oraz dodatkowe "poddasze", gdzie można przechowywać rzadko używane rzeczy.