Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

Słubicki internet światłowód 2020/07/18 23:05 #35747

  • Karol2017
  • Karol2017 Avatar Autor
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 4
  • Otrzymane podziękowania: 0
Witam, chciałbym się dowiedzieć jak to jest z ,,slubickiswiatlowod.pl". Od 2018 roku nie dają znaków życia, a jednak strona nadal działa. Czy nadal oferują swoje usługi ? Ktoś jest nadal podłączony pod ich sieć? A już zaczyna mnie wkurzać, że w Słubicach nie ma ogólnie dostępnego dobrego internetu, Orange Neonstrada 80/8 Mb/s tak naprawdę oferuje max. niestabilne 45/6 Mb/s (internet przerywa się co godzinę na minutę, nie polecam do gier), a Vectra 100/15 Mb/s oferuje jeszcze bardziej niestabilny internet max. 10/11 Mb/s.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Słubicki internet światłowód 2020/07/22 08:54 #35758

  • yon
  • yon Avatar
  • Wylogowany
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Posty: 527
  • Otrzymane podziękowania: 26
Ostatnio chwalila sie Vectra, ze bedzie przechodzic na swiatlowody. Na razie jest jak zwykle - 5 minut deszczu wystarczy, zeby wszystko zdychalo.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Słubicki internet światłowód 2020/07/22 11:48 #35767

  • Karol2017
  • Karol2017 Avatar Autor
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 4
  • Otrzymane podziękowania: 0

yon napisał: Ostatnio chwalila sie Vectra, ze bedzie przechodzic na swiatlowody. Na razie jest jak zwykle - 5 minut deszczu wystarczy, zeby wszystko zdychalo.

Nie wiem jak oni to zrobili, ale w czasie pandemii internet był stabilniejszy. Teraz nawet, gdy nie pada, nie wieje to internet jest jeszcze gorszy. Wyrzuca go co kilkanaście minut na np. 10 sekund, pingi skaczą, prędkość pobierania dla oferty 100Mb/s waha się od 2 do 25 Mb/s przy czym nie można czegokolwiek oglądać na żywo online w nawet zwykłym HD. Najgorsze jest to, że to wina nie pochodzi ode mnie, bo prędkość wysyłania jest bardzo stabilna i nie spada poniżej 9 z uwagi na to, iż mało kto udostępnia coś w internecie.
Załączniki:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1