Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

Ratujmy słubicki szpital 2021/03/05 13:30 #36306

  • Wiktoria Górkiewicz
  • Wiktoria Górkiewicz Avatar Autor
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 2
  • Otrzymane podziękowania: 0
W związku z wieloletnimi negatywnymi doświadczeniami mieszkańców Słubic dotyczącymi funkcjonowania Szpiatal w Słubicach, zrobię wszystko wraz z mieszkańcami, aby to zmienić. Będę opisywała prawdę choć kontrowersyjną, ale opartą na źródłach, dokumentach i faktach. Wy również Państwo będziecie mogli się nią podzielić właśnie tutaj. Zapraszam do współpracy i komentowania.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ratujmy słubicki szpital 2021/03/05 13:44 #36307

  • Wiktoria Górkiewicz
  • Wiktoria Górkiewicz Avatar Autor
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 2
  • Otrzymane podziękowania: 0
Kto jest odpowiedzialny za nieudzielanie pomocy małej dziewczynce pytam włodarzy Szpitala, Pan Panie Bajon? czy persomel, który doprowadza do tego typu zdarzeń REGULARNIE?!

Załączniki:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez Redakcja Słubice24.pl. Powód: wyświetlanie załączników

Lekarze tylko na papierku!! 2021/03/05 16:22 #36309

  • aducha997
  • aducha997 Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 6
  • Otrzymane podziękowania: 1
Leżałam z bólu na podłodze o 2 w nocy A oni mieli to w dupie. Jak się wyspali to dopiero do mnie przyszli. Ja jestem po przeszczepie szpiku i powinni traktować mnie bardziej poważnie niż osoby z katarem. Przyszła Pani radiolog i powiedziała że ona nie wie co ma mi dać ze ona się nie zna?? ( się pytam co taki pseudo lekarz robi na dyżurze!!) po czym powiedziała mojemu mężowi żeby mnie zawiózł do szpitala psychiatrycznego do Gorzowa bo ja udaje?? że nic mi nie jest tylko mam problemy psychiczne po przebytej chorobie. A była to już moja któraś z kolei wizyta w tym szpitalu. Poprzednie wizyty wyglądały podobnie, z wielką łaską brali ma sor. Zrobili morfologie, kroplówke ( podejrzewam że sól) . Żadnych badań mi nie zrobiono . Wszyscy traktowali mnie jak wariatkę, wiedząc że jestem po przejściach. Na drugi dzień poszłam zrobiłam wyniki prywatnie. Jak zobaczyła mnie Pani w laboratorium to powiedziała że mam żółtaczke. I z wyników tak też wyszło. Dr Moszczuk od razu po wynikach wiedział że to "głupie" kamienie na woreczku żółciowy?‍♀️?‍♀️. Wystarczyło zrobić usg. Dostałam skierowanie do szpitala ale pojechałam w rodzinne strony.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez aducha997.

Ratujmy słubicki szpital 2021/04/07 17:52 #36432

  • Anonim88
  • Anonim88 Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 1
  • Otrzymane podziękowania: 0
Witam,
Mam takie pytanie do władz naszego szpitala odnośnie wykonania testów na Covid...
Czym się różni pacjent który dostał skierowanie na test od lekarza rodzinnego od pacjenta prywatnego?? Czy ta cała pandemia opiera się tylko na robieniu kasy z każdej strony??
W dniu wczorajszym otrzymałem kolejne zlecenie na test gdzie pojechałem go zrobić po godzinie 13tej, gdyż naprawdę jest problem żeby ktoś zawiózł kogoś kto ma podejrzenie Covida ale Pani w okienku poinformowała mnie , że testy na NFZ, są robione w godzinach od 8 do 12 a później komercyjne... To ja już nie rozumiem nic punkt czynny do 20tej a jakaś segregacja na lepszych i gorszych czy o co chodzi w tej całej pandemii? W listopadzie miałem robiony test to nawet zlecenie wykonania było do domu a teraz nie dość że trzeba jechać to jeszcze jakaś segregacja!! Nie wspomnę o tym, że osoby które siedzą w punkcie wgl nie są ubrani w kombinezony. To chyba już pandemii nie ma?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1