Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

Lekarze Słubice 2020/12/02 13:45 #36040

  • klingbeil86
  • klingbeil86 Avatar Autor
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 5
  • Otrzymane podziękowania: 0
Musze to napisać ponieważ w głowie się nie mieści dziadek jest w złym stanie przyjezdza pogotowie zadbali o dziadka bo było kiepsko i mówią że lekarz musi doglądać dziadka miał zrobione wyniki są kiepskie dzwonili do lekarza a on mówi że nie przyjedzie dopóki nie będzie zrobiony test na co id on to zglosi po czym dowiadujemy się ze dzwoni sanepid ze dziadek jest objęty kwarantanna a do teraz nikt nie przyjechal zrobić testu .dziadek ma skierowanie do szpitala ale dopóki nie będzie zrobiony test oni go nie przyjmą bo widnieje jako kwarantanna co się wyprawia w tej Polsce .Dla przykładu e Frankfurcie nad Odrą tydzień temu bolało mnie kolano opuchlizna poszedłem do lekarza rodzinnego bez problemu skierowanie do specjalisty zaraz skierowanie do szpitala tam zrobi mi test przyjęli mnie dzień później atroskopia kolana wycięcie łekotki naderwane więzadło juz jestem w domu mam rehabilitację i można wszystko zrobić podczas pandemi a tu człowiek potrzebuje natychmiastowej pomocy a przez pieprzona biurokracje czeka i nie wie co będzie a później w wiadomościach ze tak dużo ludzi umiera a jak mam być jak nie otrzymują pomocy na czas.A pani z diagnostyki dzwoniła ze wyniki są zle potrzebana pilna pomoc .LUDZIE TO JAKIEŚ ŻARTY

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez klingbeil86.

Lekarze Słubice 2020/12/04 06:52 #36046

  • ja28rek
  • ja28rek Avatar
  • Wylogowany
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Posty: 448
  • Otrzymane podziękowania: 35
Patologia w naszej służbie zdrowia była od zawsze. A teraz to już jest armagedon. Sprywatyzować wszystko, oddać ludziom składkę NFZ, która jest nie mała i będziemy leczyć się prywatnie. I tak jak jest jakaś poważna operacja czy rak to się nie doczekasz i tylko ludzie co mają hajs to są odpowiednio leczeni.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Lekarze Słubice 2020/12/18 08:27 #36111

  • yon
  • yon Avatar
  • Wylogowany
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Posty: 527
  • Otrzymane podziękowania: 26
Punkt widzenia zalezy od punktu siedzenia. My chcielibysmy sie leczyc bo placimy skladki i uwazamy, ze za to powinnismy byc uprawnieni do korzystania ze Sluzby Zdrowia a NFZ uwaza ze to oni sa beneficjentami koncowymi naszych wplat i sluzyc mamy tylko do tego, zeby w odpowiednim czasie , w zebach dostarczyc im nasze wplaty. Reszta jest od wielu lat niezmienna, bo ci , od ktorych by moglo zalezec naprawienie tego syfu sa umoczeni w pobieranie profitow, zeby sytuacja nie ulegla zmianie. I nic sie nie zmieni ... chyba, ze na gorsze...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Lekarze Słubice 2020/12/25 22:00 #36134

  • belinis
  • belinis Avatar
  • Wylogowany
  • Junior Member
  • Junior Member
  • Posty: 28
  • Otrzymane podziękowania: 2
Niestety ale taki jest przykry fakt, ludzie nie umierają na covida tylko na choroby które powinni być leczone. A potem przykleja się ladkę covid i rączki umyte.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1