Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT:

Odp:Mechanik w Słubicach 2008/10/30 13:49 #898

  • open
  • open Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
ja byłem w warsztacie na wojska polskiego i nikomu go nie polecam nic mi nie zrobili a zapłaciłem 400 zdzierstwo

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp:Mechanik w Słubicach 2008/10/31 18:32 #920

  • SZATAN
  • SZATAN Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
POLECAM WARSZTAT NA WOJSKA POLSKIEGO RAZEM Z WULKAZNIZAJCA WULMAR !!! ROBIA DOBRZE I SOLIDNIE . PROSTOWANIE FELG WYMIANA OPON ... najlepszy mechanik

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp:Odp.:Mechanik w Słubicach 2008/10/31 19:18 #922

  • anomiowy
  • anomiowy Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
O JAKI WARSZTAT CI CHODZIŁO PATRYK ??

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp:Odp.:Mechanik w Słubicach 2008/10/31 19:36 #923

  • ANONIM
  • ANONIM Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
Jezeli chodzi ci o ten warsztat kolo dawnego komesu,to SIE grubo mylsisz bylem u nich kilka razy i jestem zadowolony,ceny sa bardzo dobre,a to ze dlugie terminy to znaczy ze maja duzo pracy.A jak jest drogo to zmieniaj sobie czesci sam,albo do bodzia ktory splajtowal.Pozdrawiam wszytskich klijentow Wulmaru.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp:Mechanik w Słubicach 2008/10/31 19:53 #924

  • heeee?
  • heeee? Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
jak to bodzio splajtował?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp:Mechanik w Słubicach 2008/11/01 15:48 #928

  • hAHA
  • hAHA Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
No a moze nie.Bodzio albo robi swoje auta albo jakis tamm dobrych jkolegow rzadnych klijentow tam nie przyjmuja.Polecam wulkanizacje WULMAR razem z warsztatem

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp:Mechanik w Słubicach 2008/11/04 22:35 #935

  • djpolonia
  • djpolonia Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 11
  • Otrzymane podziękowania: 0
a znacie tego auto servis pphu na wladislawa lokieta????

jak on jest??

niewie´m, dzwonilem tam, no i tanio jest...ale niewiem czy dobrze.....byliscie kiedys u niego????

z gory dzieki

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp:Mechanik w Słubicach 2008/11/05 17:06 #941

  • slubiczanin
  • slubiczanin Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
ja ci polecam warsztat kolo dawego komesu razem z wulkanizacja robia bardzo dobrze.A na lokietka nigdy nie widzialem zeby cos robili oni nie maja za duzo pracy,oni tylko tam zyja z parkingu 24h.Jeszcze raz polecam ci wulmar.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Mechanik w Słubicach 2008/11/20 21:01 #1021

  • Przemysław ....
  • Przemysław .... Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
Panowie napewno nie jakiś wulmar bo nie od dziś wiadomo ze pan MARCINIAK to zdzierus i tak samo zdarł ze mnie!!! A dlaczego, bo jak się nie ma klientów i wjeżdża z marszu a nie jakies kolejki to trzeba zarobic nawet na tym jednym kliencie. A poza tym brak jakich kolwiek doświadczonych pracowników. Żałosne ale taka prawda. Inne warsztaty są o wiele lepsze i doswiadczone. polecam szkołę i na garażach.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Mechanik w Słubicach 2008/11/20 22:01 #1022

  • gosciu
  • gosciu Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
jezeli cos ci sie nie podoba toznaczy ze nie umiesz normalnie zaplacic.A jak ci sie nie podoba to jedz do rajka tam zaplacisz 2x tyle.Iiiota

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Mechanik w Słubicach 2008/11/22 20:29 #1028

  • gosc3
  • gosc3 Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
przemek jak masz jakis problem to przyjedz na wulmar i powiedz a nie wypisujesz w internmecie.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Mechanik w Słubicach 2008/11/23 11:46 #1030

  • zaraza
  • zaraza Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
Bardzo dobry mechanik jest w Rzepinie. Jeżeli ktoś ma Mercedesa do naprawy to tylko tam. Właściciel jest pasjonatem tych aut, głównie je tylko naprawia, nic innego tam nie widziałam. Sprowadza też te nie nadające się do jazdy, powypadkowe dla zamienników dzięki czemu ma wiele używanych oryginalnych części. Właściciel nazywa się Miodowski (o ile nie przekręciłam lekko nazwiska). Nie wiem przy jakiej ulicy mieści się jego warsztat. Za kościołem należy minąć tory kolejowe i skręcić w prawo. Jadąc prosto dojedzie się do starego CPN-u za którym zaraz mieści się warsztat. Z ceną również można się dogadać. Jest terminowy i dokładny. Nie należy do ludzi, którzy ciągną z klienta ile się da. Dba o swoich klientów, zdaje sobie sprawę, że jak klient wyjedzie zadowolony, to z pewności wróci. Ja tam samochód zawsze odstawiam i nigdzie indziej. Poza tym panuje tam miła atmosfera. Pracowników też ma dobrych. Ci najważniejsze nie każdy jest mistrzem we wszystkim tylko każdy ma swoją działkę na której się bardzo dobrze zna.
Gorąco polecam i pozdrawiam!!!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Mechanik w Słubicach 2008/11/24 23:13 #1041

  • polak
  • polak Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
Polecam WYMIANE OPONA Z letnich na zimowe w WULKAZNIZACJI M.M Marciniak . SZYBKO DOBRZE I BEZ PROBLEMU . czasem trzeba chwile poczekac ale to normalne w tym okresie . ALE I TAK WARTO :) A MECHANIK TYLKO U PANA MIECZYSŁAWA .NAJLEPSZY JAKIEGO ZNAM!!! POLECAM

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Mechanik w Słubicach 2008/11/25 08:02 #1042

  • me
  • me Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
A kto mi powie, gdzie w Słubicach znajdę osobę, która ominie mi immobilizer w starym autku? Pilne!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Mechanik w Słubicach 2008/11/25 19:33 #1044

  • janeczek
  • janeczek Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
witam

Kto poleci mi jakiegos dobrego mechanika, który wymieni mi części w zawieszeniu?

Mam kilka rzeczy do zrobienia, wymiana gałek kierowniczych, stabilizatora, tulej metalowo gumowych w belce z tyłu.

Byłem kiedyś u ziętka i bodzia, ale tam płaci się w setkach! złodzieje. Za ziętkiem chyba też ktoś coś robi??

prosze o jakies namiary na zdolnego mechanika, u ktorego za usługe nie płaci się chorych sum

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.