Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT:

O:Mechanik w Słubicach 2009/08/10 13:09 #3192

  • bruder
  • bruder Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
facet od My napisał:

bartek napisał:

proponowałbym Pana Rutkę......-najważniejsze.... nie podmienia części itd.


:ohmy::S

Czy Jtech hmmm, czy u nich mozna zaufac? chodzi o "te czesci"...
Z terminami to tragedia, ale to akurat mozna przezyc (mimo wstawienia auta i wieczornego odebrania bez naprawienia...)....


Nie podmieniaja caly czas u nich robie i wszystko zawsze jest ok. Nie wyganiaja czlowieka z hali jak inni mechanicy

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Odp.:Mechanik w Słubicach 2009/08/11 10:33 #3204

  • xxx
  • xxx Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
WARSZTAT PRZY MOTOZBYCIE KALECTWO NAWET TŁUMIKA NIE POTRAFIĄ POSPAWAĆ NIE POLECAM

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Mechanik w Słubicach 2009/08/18 11:21 #3313

  • slubice slubice
  • slubice slubice Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
Czytam te forum i widze ze kazdy warsztat ma swoich zadowolonych klientow i tych nie zadowolonych. To czysta konkurencja a na takim forum widac rowniez wypowiedzi wlascicieli tych warsztatow.Jest kilka warsztatow i z prawie wszystkich uslug korzystalem.i polecam WULMAR .
Nigdy nie mialem problemow na tym warsztacie z naprawa czegos zawsze dobrze zrobione. a ceny wiadomo zaleze od tego co sie naprawia .Pozdrawiam

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Odp.:Mechanik w Słubicach 2009/08/18 15:56 #3319

  • big
  • big Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
mi pospawali i to w 3 autach, chodza tak jak trzeba do dzisiaj.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Mechanik w Słubicach 2009/11/15 12:33 #4589

  • fg
  • fg Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
co sądzicie o warsztacie za przejazdem kolejowym????

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Mechanik w Słubicach 2009/11/27 10:21 #4872

  • m
  • m Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
ja polecam chlopakow z dełu

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Mechanik w Słubicach 2009/11/27 11:18 #4874

  • King
  • King Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
Przez szereg lat i doświadczeń ze słubickimi mechanikami stwierdzam jedno: W SŁUBICACH NIE MA DOBRYCH MECHANIKÓW I DOBRYCH WARSZTATÓW. Miałem wiele aut, nie zawsze nowych i obsługa w tutejszych warsztatach jest fatalna, nie wspominając o naprawach. Jak głupiego Niemca można oszukać na parę Euro i się nie pokapuje, to git, ale prawdziwa wiedza o mechanice wychodzi w spotkaniu z polskim klientem. I tak:

1.Warsztat na Witosa (Dzierniejko) - chciał mi wymieniać amortyzatory i przekładnię kierowniczą, gdy tak naprawdę uszkodzone było łożysko na półosi.
2. Jankowiak nie potrafi zmienić rozrządu (chyba, że dostanie w ręce piętnastoletniego VW) a źle założony rozrząd może zniszczyć silnik jak w moim przypadku.
3. U Konopackiego same pijaczki i praktykanci a jeden ważniejszy od drugiego. Chcesz tam zmienić rozrząd? Licz się z uszkodzeniem popychaczy zaworów, bo źle założą pasek.
4. J-tech - masz kasę i czas, to czekaj i płać.
5. Matkowski - Naprawią Ci auto pod warunkiem, że to nie usterka silnika,

Zadowolony byłem jedynie po naprawach u Szymańskiego na Nocznickiego i podobno bystry chłopaczek to ten z Narutowicza, choć tam jeszcze nie jeździłem. Obecnie mam nowe auto i serwisuję je w Poznaniu. Serwis ASO to też nieporozumienie, ale nie mam wyjścia. Ostatnio wymieniając uszczelniacz wału korbowego nie dokręcili wahacza, co skończyło się prawie wypadkiem, gdy auto przy hamowaniu ze 130 km/h zaczęło ściągać na przeciwny pas ruchu.

Aha, jeżeli ktoś ma auto japońskie, to polecam z czystym sumieniem OTULAKOWSKI SERWIS z Poznania. Gość trochę gburowaty w pierwszym kontakcie, jednak naprawdę jest w porządku i ma niesamowitą wiedzę. Mechanika, elektryka itd. Jeden z trzech gości w Polsce, który naprawia np. silniki Wankla w Mazdach. Generalnie poprawia po serwisach z całego kraju a z serwisu Mazdy z Frankfurtu regularnie jeżdżą do niego auta, bo niemiaszki przeważnie nie znają przyczyny usterek.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Mechanik w Słubicach 2009/11/29 17:40 #4953

  • driver
  • driver Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
a tacy istnieja??

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Mechanik w Słubicach 2009/11/29 19:52 #4962

  • Racja
  • Racja Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
W Słubicach nie ma dobrych mechaników ani warsztatów. Zdziercy sami i partacze. Bałbym się tu nawet zlecić któremuś zmianę oleju, dlatego serwisuję auto w Niemczech.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Mechanik w Słubicach 2009/11/29 20:34 #4963

  • Borg
  • Borg Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
Czytam wypowiedzi i wspominam dawnego szefa w serwisie Daewoo. Panowie , to byl gość.
Nie było usterki nie do usunięcia. Każdy klient był najważniejszy. Ceny miał normalne a obsługę na duuużym poziomie.
Czasmi zajeżdżało się po radę i słuchało jak poezji. Najbardziej zawiły temat wyłożył w sposób przystępny dla każdego.
Ja, zwykły nauczyciel do dziś wiem po co jest i jak działa np: silnik krokowy. Niestety, wyjechał gdzieś podobno na biegun. Wcale mu sie nie dziwię.
Ale żal. Nie szanujemy fachowców i oni odchodzą. Zostają ci, którzy zostają. Szkoda. Cholera szkoda.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Mechanik w Słubicach 2009/11/29 20:47 #4965

  • Ja
  • Ja Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
Pozostaje,tylko rower kupić.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Mechanik w Słubicach 2009/11/29 21:20 #4971

  • pati
  • pati Avatar
  • Wylogowany
  • Junior Member
  • Junior Member
  • Posty: 39
  • Otrzymane podziękowania: 0
Ile według was kosztuje wymiana zerwanej linki sprzęgła?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez pati.

O:Mechanik w Słubicach 2009/11/29 22:41 #4991

  • kefas
  • kefas Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
Jakie "doświadczenia" z mechanikami masz na myśli?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Mechanik w Słubicach 2009/11/29 22:52 #4999

  • ja
  • ja Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
kazdego przycinaja 300procent przebity na czesciach plus robocizna nie ty jedna bylas oszukana...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Mechanik w Słubicach 2009/11/30 02:46 #5006

  • ddd
  • ddd Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
kazdy chce zarobic...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.