Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT:

O:Mechanik w Słubicach 2010/04/05 12:16 #5799

  • balcerek
  • balcerek Avatar
  • Gość
  • Gość
A może ktoś z czystym sumieniem polecić serwis Rutka? W sumie nigdy nie korzystałem z żadnego serwisu w Słubicach, więc może lepiej wybrać się do innej miejscowości (niższe ceny?), np. Krosno, Rzepin czy właśnie wspomniana Cybinka?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Mechanik w Słubicach 2010/04/06 08:33 #5800

  • Grzesiek
  • Grzesiek Avatar
  • Wylogowany
  • Moderator
  • Moderator
  • Posty: 36
  • Otrzymane podziękowania: 0
Ja mogę polecić Ci serwis Rutka z czystym sumieniem. Naprawy były zawsze dobrze wykonane i nigdy nie było problemów.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Mechanik w Słubicach 2010/04/06 13:33 #5801

  • dreamhost
  • dreamhost Avatar
  • Wylogowany
  • Premium Member
  • Premium Member
  • Posty: 141
  • Otrzymane podziękowania: 14
Grzesiek napisał:

Ja mogę polecić Ci serwis Rutka z czystym sumieniem. Naprawy były zawsze dobrze wykonane i nigdy nie było problemów.


Ciekawe czy skrajnie nietypowe amerykańce też robi. Chociaż o mechanikach w Słubicach, gdybym miał powiedzieć krótko, zwięźle i bardzo ogólnie, słowa te nie nadawałyby się na forum.

A właśnie czy ktoś wie, czy jakiś serwis w Słubicach ma pojęcie o autach amerykańskich / kanadyjskich, tzn. czy np. ma komputer ze złączem ALDL i odpowiednim softem...?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez dreamhost.

O:Mechanik w Słubicach 2010/06/08 01:09 #6137

  • mlody19
  • mlody19 Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 3
  • Otrzymane podziękowania: 0
no to moze ja cos napisze posiadam niemieckie auta i takimi jezdze tylko i wylacznie dotychczas jezdzilem do czesia dz. na witosa jednakze zawiodl mnie pare razy i musialem zrezygnowac co nieco kuma jego mechanik rysiek ale nie do konca, takze czesia na witosa nie polecam. co do pana jankowiaka z drzymaly polecam naprawialem u niego kolektor ssacy i zrobil naprawde rewelacja nie bylo problemu z jazda na drugi koniec polski, wiec musze goscia polecic ma pojecie, co do kolejnego mechanika z narutowicza sebastian ma pojecie o naprawach ale czasem za duzo cwaniaczy, wiec moze byc ale trzeba z nim ostro pogadac, polecam naprawde pana grzesia serwis "ebi" moim zdaniem jedyny mechanik ktory ma pojecie w calych slubicach naprawie kazde auto nowe i stare jedyny jakiego moge polecic z czystym sumieniem tylko do niego jezdze, do do diesli jedynym fachowcem jest grzesiek duer na za komesem ma service diesla i jedyny w miescie zna sie na rzeczy co do wulmaru jak pisali sa spoko ale kroja jak za zboze i trzeba ich pilnowac zeby czasem nic nie popsuli to tyle by bylo.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Mechanik w Słubicach 2010/06/09 21:59 #6158

  • ru-dy
  • ru-dy Avatar
  • Wylogowany
  • Junior Member
  • Junior Member
  • Posty: 33
  • Otrzymane podziękowania: 1
Mam doświadczenie tymi z Łokietka - parking i spawanie bram, cena kosmiczna i krętactwo, byleby tylko wjechać na kanał i coś zrobić aby trzeba było zapłacić, najlepiej bez żadnego remontu.

Teraz mam pytanko o te najazdy czy kanał czy tunel co jest gdzieś w Słubicach, można to jakoś wynająć i użyć ? Robił to ktoś z Was ? Większość jakiś drobnych ustereczek można zrobić samemu z drobnymi narzędziami, tylko że do większości trzeba kanał.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez ru-dy.

O:Mechanik w Słubicach 2010/07/22 11:58 #6368

  • Piterson
  • Piterson Avatar
  • Gość
  • Gość
Niestety nie polecam już pana Marciniaka, o mały włos przez mechaników którzy tam pracują nie straciłem wraz z rodziną życia.
Usługa która została wykonana, została wykonana po partacku, podczas wymiany elementów zawieszenia zostały pozrywane gwinty, zamiast oryginalnych śrub zostały powkręcane inne, o mniejszej średnicy, o czym nie zostałem w ogóle poinformowany.
Podczas jazdy o mało nie urwaliśmy wahacza.
Tylko żałuję że nie wziąłem rachunku za usługę, bo bym teraz mógł założyć sprawę w sądzie.
Co do wyważania kół, kiedyś wyważali tam solidnie, teraz szkoda tylko pieniędzy.

Do pana Marciniaka i syna nic nie mam.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Mechanik w Słubicach 2010/07/27 14:57 #6398

  • Góral
  • Góral Avatar
  • Wylogowany
  • Senior Member
  • Senior Member
  • Posty: 65
  • Otrzymane podziękowania: 0
A ja polecam Sebastiana na Narutowicza, jest sumienny i wiarygodny, czasem tylko trzeba trochę poczekać bo ma dużo pracy. Naprawiał mi klimę, chodzi teraz bez zarzutu z czego jestem zadowolony.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Mechanik w Słubicach 2011/09/13 20:04 #10262

  • diabeelek
  • diabeelek Avatar
  • Wylogowany
  • Senior Member
  • Senior Member
  • Posty: 60
  • Otrzymane podziękowania: 1
A możecie polecić kogoś kto zna się na Audi? Cieknie mi coś z samochodu ale niestety sam nie byłem w stanie zlokalizować wycieku... Chciałbym podjechać do kogoś i sprawdzić co to cieknie i żeby cena była przystępna.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Mechanik w Słubicach 2011/09/13 20:56 #10263

  • Piterson
  • Piterson Avatar
  • Gość
  • Gość
może to Ci z klimy cieknie skroplona woda ?
O ile masz klimę.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Mechanik w Słubicach 2011/09/13 21:05 #10264

  • dżozef
  • dżozef Avatar
  • Wylogowany
  • Senior Member
  • Senior Member
  • Posty: 62
  • Otrzymane podziękowania: 1
Piterson napisał:

Niestety nie polecam już pana Marciniaka, o mały włos przez mechaników którzy tam pracują nie straciłem wraz z rodziną życia.
Usługa która została wykonana, została wykonana po partacku, podczas wymiany elementów zawieszenia zostały pozrywane gwinty, zamiast oryginalnych śrub zostały powkręcane inne, o mniejszej średnicy, o czym nie zostałem w ogóle poinformowany.
Podczas jazdy o mało nie urwaliśmy wahacza.
Tylko żałuję że nie wziąłem rachunku za usługę, bo bym teraz mógł założyć sprawę w sądzie.
Co do wyważania kół, kiedyś wyważali tam solidnie, teraz szkoda tylko pieniędzy.

Do pana Marciniaka i syna nic nie mam.


niestety mogę potwierdzić. głupia sprawa - wymiana żarówki w lampie, jakiś gówniarz od nich wziął, zaczął się mocować i szarpać, coś konkretnie trzasło, pytam co się stało, nic nic- słyszę, wszystko jest ok to tak "zaskakuje"

Myslę, kurde dupa, a nie zaskakuje, nie znam sie na samochodach, ale idiotą nie jestem, ale patrze żarówka świeci, upewniam się jeszcze raz pytajac czy na pewno, koleś mowi że jest ok.

Potem jade na przeglad a diagnosta mowi ze lewy reflektor źle świeci, ze nie jest dobrze ustawiony, no to pyk żeby pokretłem wyregulować, aha, dupa, nic nie działa, nie ma regulacji - teraz już wiadomo co trzasło, poszły mocowania plastikowe od regulatora wysokości swiatla, diagnosta dopuscil do jeżdzenia ale kazał zrobić, szkoda tylko że musze teraz zaplacic za to że jakis idiota od nich z warsztaty nie umial wymienic żarówki.

nikomu bym tam nie polecił robić auta, za duże ryzyko, tez mam nauczke jak piterson, mozna było wziac rachunek, i potem do nich jechać, ale czlowiek madry po szkodzie.

swoją droga dlaczego w sklepach, taksowkach wszyscy obligatoryjnie dają paragony, rachunki, a w warsztatach samochodowych jeszcze nigdy nie spotkalem sie zeby ktos sam dawał przeciez normalnie kasują, świadczą uslugi, itd.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Mechanik w Słubicach 2011/09/14 06:45 #10265

  • diabeelek
  • diabeelek Avatar
  • Wylogowany
  • Senior Member
  • Senior Member
  • Posty: 60
  • Otrzymane podziękowania: 1
Piterson to nie klima :) Klima cieknie ale z innych otworów a to jest coś innego ale nie wiem właśnie co i chciałbym do kogoś podjechać, żeby mi sprawdził

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Mechanik w Słubicach 2013/07/23 08:21 #16970

  • Adrian Łopusiewicz
  • Adrian Łopusiewicz Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 3
  • Otrzymane podziękowania: 0
Witam, czy może ktoś polecić mechanika, który zrobi przegląd całego układu hamulcowego? Potrzebuje mechanika, nie wymieniacza części, kogoś kto poświęci swój czas i postawi trafną diagnozę. Zapłacę ile trzeba.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Mechanik w Słubicach 2013/07/23 09:08 #16971

  • Dar699
  • Dar699 Avatar
  • Wylogowany
  • Senior Member
  • Senior Member
  • Posty: 54
  • Otrzymane podziękowania: 1
Co do paragonów sprawa jest prosta.Poproś o taki to cena podskoczy o podatek VAT ale go dostaniesz.To stara metoda mechaników bez paragonu jest dla ciebie taniej a i pan mechanik ma nieopodatkowany dochód.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Mechanik w Słubicach 2013/07/27 16:47 #16997

  • Pit
  • Pit Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 2
  • Otrzymane podziękowania: 0
Miałem kilka aut i wielu mechaników w Słubicach odwiedziłem , jedyny którego polecam to Józek ,ma warsztat za hotelem OAZA (nie pomylić mechaników bo obok jest drugi)
Pozostałych Słubickich pseudo mechaników szkoda opisywać.
UNIKAJCIE
-j-tech
-na końcu Konstytucji 3-go Maja po prawej w kierunku Drzymały( Andrzej)
-Jasiniak

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Mechanik w Słubicach 2014/08/15 09:31 #19818

  • pio
  • pio Avatar
  • Wylogowany
  • Premium Member
  • Premium Member
  • Posty: 111
  • Otrzymane podziękowania: 3
polecam naprawiać u Walczaka

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.