Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

Opłaty "za zaległości" na ROD ZORZA 2020/06/03 10:12 #35621

  • zuzazuza
  • zuzazuza Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Junior Member
  • Junior Member
  • Posty: 20
  • Otrzymane podziękowania: 0
Czy są tu inni działkowcy z Zorzy, którzy orientują się, jakie prace były w zeszłym roku prowadzone na sieci? Podobno były. Moi znajomi są od ok. roku szczęśliwymi posiadaczami działki na ZORZY własnie. Dostali niedawno blankiet do zapłaty z informacją, że mają "100 zł zaległości za zeszły rok". Kiedy chcieli wyjaśnić, za co są zaległości, dowiedzieli się, że były prowadzone prace na sieci i każdy został obciążony kwotą 100 zł. Biorąc pod uwagę, ile jest tam działek, to jest pewnie spora kwota. A ciśnienie wody jest słabe, jak było, woda jest wyłączana (dostępna tylko w określonych godzinach). Nie widać było żadnych dużych prac, sprzętu budowlanego, rozkopanych alejek itp. - ani ich efektów. Czy ktoś może wie, na czym polegały prace? Gdzie się odbywały? W jakim trybie został wyłoniony wykonawca tak dużych prac, co właściwie zrobił? Czy inni tak po prostu płacą dodatkową stówę i nie pytają? Czy można to jakoś sprawdzić? Czy ktoś to sprawdza? Czy inni działkowcy albo redakcja mogą pomóc się dowiedzieć więcej?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Opłaty "za zaległości" na ROD ZORZA 2020/06/04 10:45 #35625

  • ja28rek
  • ja28rek Avatar
  • Wylogowany
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Posty: 448
  • Otrzymane podziękowania: 35
Jeżeli zarząd nie chce pokazać dokumentacji za co to jest(mają obowiązek dać do wglądu) i tylko słownie się tłumaczą to proponuję zadzwonić do PZD Gorzów, bo pod nich podlegają wszystkie ogródki działkowe w Słubicach i niech oni wyjaśnią sprawę. Może się okazać, że to jakiś wał i ktoś próbuje wyciągnąć pieniądze.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1