Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

Wieża 5G PLAY 17 m od domów !! Wysoka na 60 m=20 pięter !! 2020/05/09 11:22 #35555

  • tomek3221
  • tomek3221 Avatar Autor
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 17
  • Otrzymane podziękowania: 3
Dzień Dobry post powstaje ze względu samowolki i załatwiania sprawy po cichu mianowicie chodzi o masz Playa który powstaje 17 m od Najbliższego domu. Lokalizacja to plac manewrowy na prawo jazdy za Holidaysem . 60 m betonowy maszt który będzie nadawał 5 G/Lte , wszelkie odległości zostały złamane.... Właściciel który stawia również na tej samej działce dom , sprzedał się tanio bo 1000 zł miesięcznie ^^ nic tylko się śmiać widocznie 500 plus nie starczało na alimenty ....wypowiedzcie się czy chcecie u siebie w mieścoe tak szkodliwy nadajnik ;) Sprawa zgłoszona urzędy i miejski w Słu i wojewódzki Gorzów, Ministerstwa również już powiadomione ;)
Załączniki:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez tomek3221.

Wieża PLAY 17 m od domów 5G !! 2020/05/09 17:37 #35556

  • Pwner
  • Pwner Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 1
  • Otrzymane podziękowania: 0
Szkodliwy nadajnik ? Może Pan poprzeć swoją wypowiedź jakimiś realnymi badaniami ? Czy jest Pan kolejnym, który będzie chciał palić maszty 5G, bo szkodliwy,i roznosi koronawirusa ?
Proszę poprzeć swoją teorię czymkolwiek więcej, niż zasłyszanymi plotkami

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Wieża PLAY 17 m od domów 5G !! 2020/05/11 20:28 #35561

  • ja28rek
  • ja28rek Avatar
  • Wylogowany
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Posty: 448
  • Otrzymane podziękowania: 35
Aby sieć 5G działała to będzie mnustwo nadajników w naszym mieście. Pod tym linkiem mamy wyjaśnione czy jest to szkodliwe czy nie.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Wieża 5G PLAY 17 m od domów !! Wysoka na 60 m=20 pięter !! 2020/06/02 07:41 #35611

  • ru-dy
  • ru-dy Avatar
  • Wylogowany
  • Junior Member
  • Junior Member
  • Posty: 33
  • Otrzymane podziękowania: 1
Śmiercionośne 5G będzie wszędzie... ja na szczęście dla ochrony siebie i swojej rodziny kupiłem na allegro taki pendrive:
www.dobreprogramy.pl/Pendrive-chroniacy-...sci,News,108165.html

Ale ja nie taki jeleń co się dał oskubać na 140 zł. Wynegocjowałem cenę i zapłaciłem tylko 100 zł i jeszcze dostałem darmową przesyłkę. A teraz już jedzie do mnie taki odpromiennik:
allegro.pl/oferta/ochrona-przed-5g-i-pro...14ee7421a14291fbf951
prawdopodobnie zakupię tego więcej i wytapetuje całe mieszkanie. Będzie drogo ale przynajmniej u mnie w mieszkaniu nie będzie 5G.
Tak w ogóle, słyszałem że przewody w ścianach tez promieniują. Dlatego, aby nie było promieniowania, to na noc wykręcam wszystkie bezpieczniki. Szwagier mi powiedział, że jak nie płynie prąd to nie ma promieniowania. To ja hyc, i jak nie potrzebuję to bezpieczniki wkładam do szuflady. Z rodziną używamy prądu co najwyżej 1h dziennie. Ludzie mówią że jestem szurnięty, ale zobaczymy jak się zdziwią gdy ktoś z ich bliskich dostanie raka.
Ostatnia kwestią którą poruszę to szczepionki. Mam nadzieję że nikt z was nie był tak głupi i nie zaszczepił własnych dzieci. Moje dzieciaki nie są szczepione na nic i są zdrowe. Choroby zakaźne to wytwór wymyślony przez koncerny farmaceutyczne. Ja nie szczepię i żyjemy. Jedynie co robimy, to profilaktycznie płacimy księdzu ofiarę i on nas konsekruje. To chroni nas od zła. Ja bym zrobił to samo an waszym miejscu. A na koniec tylko was przestrzegę przed muzułmaninami, ciapatymi, i innymi pracownikami ze wschodu. Oni podobno nie myją rok i to oni przynieśli koronawirusa do naszego katolickiego kraju.
Słyszałem też, że żurawie mogą mieć pierwiastki szatna, dlatego jednego z nich ukrzyżowałem zupełnie profilaktycznie:
oko.press/ktos-ukrzyzowal-zurawia-na-polu/
Ekolodzy mówią że jestem świrem, ale ja w ocieplenie klimatu i nic takiego nie wierzę. Jest mi zimno zimą wiec o jakim ociepleniu mówimy. Banda idiotów. Ja i tak dalej będę palić plastikiem i śmieciami w moim piecu, wiem że katolikom to nie szkodzi bo oni płacą księdzu i są konsekrowani. Bóg ich chroni. A reszta mnie nie obchodzi, bo mamy przecież nasz piękny katolicki kraj i reszta won stad !
Ludzie mówią że wódka też szkodzi, ale oni się nie znają więc ja będę pić dalej.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez ru-dy.

Wieża 5G PLAY 17 m od domów !! Wysoka na 60 m=20 pięter !! 2020/07/22 09:04 #35762

  • yon
  • yon Avatar
  • Wylogowany
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Posty: 527
  • Otrzymane podziękowania: 26
Zwykly deparchator powinien wystarczyc. Beda dostepne, jak wypuszcza pana Marka Podleckiego z psychiatryka :-)

No, niestety , pan Marek już nie żyje... Ciekawe, komu tak przeszkadzał?...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez yon.

Wieża 5G PLAY 17 m od domów !! Wysoka na 60 m=20 pięter !! 2020/10/06 15:18 #35944

  • vader
  • vader Avatar
  • Wylogowany
  • Junior Member
  • Junior Member
  • Posty: 33
  • Otrzymane podziękowania: 0

tomek3221 napisał: Dzień Dobry post powstaje ze względu samowolki i załatwiania sprawy po cichu mianowicie chodzi o masz Playa który powstaje 17 m od Najbliższego domu. Lokalizacja to plac manewrowy na prawo jazdy za Holidaysem . 60 m betonowy maszt który będzie nadawał 5 G/Lte , wszelkie odległości zostały złamane.... Właściciel który stawia również na tej samej działce dom , sprzedał się tanio bo 1000 zł miesięcznie ^^ nic tylko się śmiać widocznie 500 plus nie starczało na alimenty ....wypowiedzcie się czy chcecie u siebie w mieścoe tak szkodliwy nadajnik ;) Sprawa zgłoszona urzędy i miejski w Słu i wojewódzki Gorzów, Ministerstwa również już powiadomione ;)


Oj Damianek i po co tak skaczesz i kłapiesz dziobem? Spamujesz po wszelkich możliwych forach o tej wieży, a każdy w Słubicach wie żeś dzban i masz nierówno pod deklem. Powiem więcej - niezła jest beka z ciebie. Podobno konkurencja play chce ciebie zatrudnić w reklamie :laugh: :laugh: :laugh:

A tak serio to obrażasz wszystkich na prawo i lewo a racji nie masz. Doucz się o 5G, doczytaj, posłuchaj mądrych ludzi. Mniej koksu a więcej fachowej literatury. :P Bo na razie toś z siebie pośmiewisko zrobił. prawo budowlane też postudiuj.

I nie tobie oceniać kto i do czego potrzebuje 1000 zł. I nie radze wyskakiwać z tekstami o alimentach i prywatnych sprawach, bo i ty masz swoje za pazuchą, dobrze wiesz co bo święty nie jesteś. Jak będzie trzeba opiszemy i zobaczymy kto się wtedy pośmieje. :lol:

Dobrego zasięgu życzę :woohoo: CIAO lovelasie

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1