Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT:

Żłobek w Słubicach 2009/11/05 12:39 #4407

  • Sylvia
  • Sylvia Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
Witam,

jestem od niedawna mieszkanka Słubic. Proszę o informacje jak wygląda sytuacja żłobków w Słubicach?
Czy są, jakie są warunki finansowe i od ilu miesięcy można juz zostawić dziecko.

Będę niezmiernie wdzięczna za informacje.


Sylvia

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Żłobek w Słubicach 2009/11/05 21:11 #4422

  • Małgorzata
  • Małgorzata Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
Parę miesięcy temu chciałam oddać dziecko do żłobka miejskiego, bo wracać musiałam do pracy po urlopie macierzyńskim... Wniosek trzeba złożyć do końca maja, ale gwarancji nie ma, że dziecko zostanie przyjęte. \nie czekając wynajęłam opiekunkę ... Aha! Do żłobka przyjmują dziecko po ukończonym 9 miesiącu życia (nie zważając, że macierzyński kończy się 3 miesiące wcześniej) - porażka... Ale to Słubice.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Żłobek 2011/11/22 12:31 #10856

  • kamiza80
  • kamiza80 Avatar
  • Wylogowany
  • Senior Member
  • Senior Member
  • Posty: 41
  • Otrzymane podziękowania: 0
Jak wyglada sytuacja z miejscami w żłobku ?Jak dlugo sie czeka na miejsce?Podobno powstaje nowy lub juz powstal?Czy ktos moze cos napisac na ten temat.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Żłobek 2011/11/27 20:10 #10906

  • gawdzik30
  • gawdzik30 Avatar
  • Gość
  • Gość
:( kolosalne stawki, dużo dzieci na jedną opiekunke, ja bym stawiała na opieke prywatną

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Żłobek 2011/11/27 20:24 #10909

  • amadler
  • amadler Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 11
  • Otrzymane podziękowania: 0
Ja byłam bardzo zadowolona - Panie bardzo miłe (Pani Ela, Zosia i Krysia super). Mój synek nigdy nie powiedział, że któraś z Pań na niego krzyczała, a jak poszedł do przedszkola to długo tęsknił za swoimi wychowawczyniami. Oczywiście były małe niedomówienia, ale zawsze można było wszystko wyjaśnić i liczyć na pomoc.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Żłobek 2011/12/05 23:48 #10962

  • kotek
  • kotek Avatar
  • Wylogowany
  • Junior Member
  • Junior Member
  • Posty: 31
  • Otrzymane podziękowania: 5
Moje dziecko jest już duże,ale słubicki żłobek jest najlepszy na świecie.Dobre,wrażliwe i przemiłe Panie.Nigdy nie zamieniłabym ich na żadną nianię.Dla nich troska o dziecko zawsze była najważniejsza i nawet jeśli młoda mama popełnia błędy,to potrafiły w cudowny sposób jej pomóc.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Żłobek 2011/12/09 18:43 #11012

  • gawdzik30
  • gawdzik30 Avatar
  • Gość
  • Gość
A ile dziecko ma lat? Bo ja otwieram od lutego.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Żłobek 2011/12/14 12:24 #11080

  • zosia01
  • zosia01 Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 12
  • Otrzymane podziękowania: 1
Mój synek chodził do państwowego. W wakacje jak było zamknięte, to sam ciągnął mnie za rękę, bo chciał iśc do pani i dzieci. Zapewniam, że żadnemu maluchowi nie stanie się tam krzywda. Na grupie ok. 20 dzieci są 4 panie z wieloletnim doświadczeniem. Jeśli chodzi o prywatne to albo niania albo od 2,5 roku na 1-go Maja do Krainy Radości - nauczycielki z powołania.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Żłobek 2011/12/14 12:27 #11081

  • zosia01
  • zosia01 Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 12
  • Otrzymane podziękowania: 1
A te nowe od lutego? Wiem tyle że ma byc, ale ludzie lubią wiedziec chociaż jak nazywa się ta osoba, która to otwiera. U gawdzika to znam bar: mają naprawdę bardzo dobre jedzenie :D

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Żłobek 2011/12/15 10:32 #11097

  • gawdzik30
  • gawdzik30 Avatar
  • Gość
  • Gość
Dobre skojarzenie, posiłki będą właśnie z baru od Gawdy, więcej informacji pod nr 533-295-103.
Przedszkole będzie czynne od 6.30 do 19. Grupa 15 dzieci, lokalizacja ul. Wojska Polskiego.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Żłobek 2011/12/15 14:03 #11099

  • torpeda
  • torpeda Avatar
  • Wylogowany
  • Premium Member
  • Premium Member
  • Posty: 93
  • Otrzymane podziękowania: 8
A gdzie przy wojska polskiego?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Żłobek 2011/12/15 21:09 #11104

  • gawdzik30
  • gawdzik30 Avatar
  • Gość
  • Gość
Naprzeciwko starego komesu

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Żłobek 2012/01/03 17:36 #11285

  • gawdzik30
  • gawdzik30 Avatar
  • Gość
  • Gość
Witam już pierwszego lutego ruszamy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Zapraszamy Wszystkie Maluszki do naszej placówki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Żłobek 2012/01/03 19:25 #11289

  • qqłka
  • qqłka Avatar
  • Wylogowany
  • Elite Member
  • Elite Member
  • Posty: 170
  • Otrzymane podziękowania: 4
Jakie są stawki?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Żłobek 2012/01/12 23:32 #11469

  • Cinusiowa
  • Cinusiowa Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 10
  • Otrzymane podziękowania: 3
Moja córka chodzi do Miejskiego Żłobka już drugi rok i jest zachwycona. Uwielbia swoje Panie i dzieci z grupy:) Jak tylko widzi żłobek już się bardzo cieszy :) Panuje tam naprawdę bardzo miła atmosfera, Panie są bardzo odpowiedzialne i doświadczone. Moja córka wiele się w żłobku nauczyła, jest samodzielna. Panie mają niesamowitą wyobraźnie i w bardzo fajny sposób potrafią dzieciom zająć czas. Zawsze bawią się wśród dzieci, nie są puszczane jak samopas. Zdarza mi się nawet w dni wolne, ze moja mała przychodzi do mnie i mówi "Mamuś chcę iść do dzieci, do żłobka". To dla mnie najlepszy dowód na to, że czuje się tam dobrze, nie dzieje jej się krzywda:) Nie zamieniłabym tej placówki na żadną inną. Nie zgodzę się z tym, że dzieci w grupie jest za dużo, bo takie dzieciaczki szybko się integrują i nie trzeba się skupiać zbyt wiele na każdym z osobna. Potrafią działać w grupie. Jeśli ktoś twierdzi, ze stawki są za wysokie, to chyba nie zna cen, jakie są w prywatnych placówkach. Bądźcie realistami - nie ma nic za darmo. To naprawdę niewiele, jeśli dzięki tym Paniom mam codziennie psychiczny spokój, że moje dziecko jest pod dobrą opieką i szczęśliwe. A nie oszukujmy się, praca z dziećmi wcale nie należy do łatwych. Uważam, ze Panie odwalają po prostu kawał dobrej roboty!!!!! Chylę im czoła i pozdrawiam!!!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
  • 2