Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT: Uwaga na oszustów z Furstenwalde !!!

Uwaga na oszustów z Furstenwalde !!! 2021/06/12 20:55 #36567

• piesek123
  • piesek123 Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Początkujący
  • Początkujący
  • Otrzymane podziękowania: 1
Przestrzegamy wszystkich szukających pracy jako kierowca C E przed tą pseudo firmą transportową.. Wyzysk na maxa. Rotacja kierowców jak mało gdzie.. Zwalniają w jednej chwili za odmowę jazdy po zakończeniu czasu jazdy.. W przypadku rezygnacji z pracy zapomnijcie o swojej zapłacie za wypracowany czas.. Nie szanują nikogo.. Żadnego poszanowania kierowcy i przepisów pracy... Banda oszustów z DDR.. Firma mieści się przy LANGEWAHLER STRASSE 58 w Furstenwalde.. Pozadrawiamy.. Byli pracownicy

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez piesek123.

Uwaga na oszustów z Furstenwalde !!! 2021/09/26 14:07 #36619

• piesek123
  • piesek123 Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Początkujący
  • Początkujący

Uwaga na oszustów z Furstenwalde !!! 2021/10/05 23:41 #36641

• charlotta
  • charlotta Avatar
  • Wylogowany
  • Forumowy mądrala
  • Forumowy mądrala
  • Otrzymane podziękowania: 4
A ja ostrzegam przed oszustem ze Slubic, prowadzacego firme transportowa.
Siostra moja likwidowala mieszkanie w Berlinie i szukala transportu do Zielonej Gory. Z internetu wyszukala firme transportowa ze Slubic. Zdecydowala sie na ta firme, poniewaz jak sadzila to firma ze Slubic zna procedury obowiazujace na granicy. Uzgodnili miedzy soba cene za ta usluge i czekjala na potwierdzenie sms-em. Kilka razy monitoeala o przeslanie potwierdzenia ! Dzien przed przeprowadzka nie bylo zadnego potwierdzenia,wiec dzwoni zaniepokojona do faceta A facio, ze jeszcze bedzie trzeba zaplacic za autostrade i dla 3 osob po 500 zl. za test a poza tym on jest z Gorzowa i nie zna procedor na granicy. I to wydukal kilka godzin przed przeprowadzka ! Oczywiscie ceny za ustalona usluge nie potwierdzil wiec siostra podziekowala mu, nazywajac go doslownie szuja i oszustem. Oszust myslal, ze trafil na jakas naiwna kobiete i 5 min. przed przeprowadzka naciagnie na dodatkowa kase!
Do przeprowadzki zostla zaangazowana firma transportowa z Zielonej Gory. Testow na covid19 nie trzeba bylo . Nikt na granicy o to nie pytal.
Wiec moi mili, uwazajcie rowniez na oszustow ze Slubic ,ktorzy oglaszaja sie w internecie!!!!!

Uwaga na oszustów z Furstenwalde !!! 2021/11/20 19:47 #36685

• brek
  • brek Avatar
  • Wylogowany
  • Czasami tu wpada
  • Czasami tu wpada
  • Otrzymane podziękowania: 2
Bardziej im zaszkodzisz jeśli opiszesz nieprawidłowości i wyślesz tą informację do niemieckiego odpowiednika ITD lub do policji. Sprawy czasu pracy i odpoczynku kierowców są w państwach unii rygorystycznie przestrzegane. Jeśli transport tej DDRowskiej firmy jeździ na tacho to ich kontrola ostro przetrzepie. Dzięki za przestrogę

Uwaga na oszustów z Furstenwalde !!! 2021/11/21 19:10 #36687

• damcio
  • damcio Avatar
  • Wylogowany
  • Czasami tu wpada
  • Czasami tu wpada
ja,ja naturlich

• Strona:
  • 1