Słubice: 23 maja 2018   |   Imieniny: Iwona, Michał, Dezyriusz
reklama
reklama

Weekend z kolarskimi przełajami - zobacz program

Koniec tygodnia upłynie fanom kolarstwa przełajowego pod znakiem sportowej rywalizacji. W dniach 14-15 stycznia Słubicki Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza na dwie rowerowe imprezy - Puchar Polski i Mistrzostwa Polski LZS.

przelaje

O imprezie pisaliśmy w naszej poprzedniej publikacji. Dziś znamy już więcej szczegółów.

Do udziału w obu zawodach łącznie zgłosiło się blisko 200 zawodniczek i zawodników. Pierwszego dnia czeka nas rywalizacja w ramach cyklu Pucharu Polski. Będzie to ostatnia, XI edycja tych zawodów, dlatego od razu po jej zakończeniu organizatorzy zaplanowali podsumowanie klasyfikacji generalnej. Dzień później kolarze zawalczą o medale w ramach Mistrzostw Polski Zrzeszenia LZS.

- Impreza ma charakter otwarty. Serdecznie zapraszamy mieszkańców Słubic do przyjścia i do aktywnego dopingu. Spacer na tereny za stadionem na pewno przyda się każdemu - zachęcają organizatorzy.

Rywalizacja będzie przebiegać na pętli liczącej 2550 metrów wyznaczonej na duktach leśnych wokół SOSiR-u. Biuro zawodów będzie czynne w sobotę i niedzielę już od godz. 8:00. Pierwsi kolarze ruszą na trasę o godz. 10:30. Mapka trasy wraz z dokładnym programem minutowym imprezy do pobrania poniżej.

Do pobrania
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Jaka powinna być organizacja ruchu na skrzyżowaniu ul. Jagiełły i Konstytucji 3 Maja?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama