Słubice: 23 maja 2018   |   Imieniny: Iwona, Michał, Dezyriusz
reklama
reklama

Zima na lodowisku - zobacz kiedy się wybrać (foto)

W kalendarzu już zima. Jednak za oknem aura w żaden sposób nie przypomina tej pory roku. Tych, którzy chcieliby poczuć mocniej zimową atmosferę SOSiR zaprasza na lodowisko, także w okresie świąteczno-noworocznym.

Lodowisko Słubice

Zima nas nie rozpieszcza. Śniegu i mrozu brak, temperatury jesienne. Słubiczanie i na kapryśną aurę mogą znaleźć sposób. Zimowy klimat czeka na wszystkich na miejskim lodowisku.

Uruchomione z opóźnieniem z powodu aktu wandalizmu, o którym pisaliśmy wcześniej, od 10 grudnia otworzyło swoje podwoje. Uszkodzone agregaty udało się naprawić w krótkim terminie, a mieszkańcy mogli wreszcie wybrać się lodowisko i odkurzyć swoje łyżwy.

Ta forma sportu i rozrywki zyskuje coraz więcej zwolenników. Jest atrakcyjną alternatywą spędzenia wolnego czasu dla dzieci i dorosłych. Lodowisko czynne jest codziennie w dogodnych godzinach od 11 do 20.30. Na miejscu można wypożyczyć łyżwy, kaski czy pingwinki do nauki jazdy dla dzieci. Jeśli ktoś ma swoje łyżwy, może je na miejscu naostrzyć.

Słubicki Ośrodek Sportu i Rekreacji przygotował niespodziankę dla wszystkich, którzy lubią aktywnie spędzać czas wolny lub chcieliby spalić kilka dodatkowych kalorii pochłoniętych przy świątecznym stole. Lodowisko będzie dodatkowo czynne:
  • 26 grudnia (2 dzień świąt) w godz.11.00- 20.30
  • 31 grudnia (Sylwester)w godz.11.00- 16.30
  • 1 stycznia (Nowy rok) w godz.13.00- 20.30
W dniach 24 i 25 grudnia (wigilia i 1 dzień świąt) lodowisko będzie nieczynne.

Pełen cennik i rozkład tercji znajdziecie TUTAJ.

O tym jak w tym roku prezentuje się słubickie lodowisko możecie zobaczyć na fotkach przygotowanych przez naszego reportera. Zapraszamy do galerii zdjęć.

 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Jaka powinna być organizacja ruchu na skrzyżowaniu ul. Jagiełły i Konstytucji 3 Maja?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama