Słubice: 27 maja 2017   |   Imieniny: Juliusz, Magdalena, Jan
Słubice24.pl Wiadomości Sport Świąteczny kiermasz w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym (foto)
reklama
reklama

Świąteczny kiermasz w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym (foto)

Między 12 a 16 grudnia Specjalny Ośrodek Szkolno- Wychowawczy w Słubicach prowadził świąteczny kiermasz przygotowany przez uczniów i nauczycieli. Na chętnych czekały bożonarodzeniowe dekoracje i słodkości.

Kiermasz SOSW

Tradycyjnie już w przygotowanie kiermaszu świątecznego zaangażowali się uczniowie Szkoły Przysposabiającej do Pracy. Ozdoby powstawały w ramach zajęć przygotowujących młodych ludzi do podjęcia pracy. Uczniowie przygotowywali bożonarodzeniowe kartki, stroiki, bombki, świeczniki i inne dekoracje pod opieką wychowawczyń - Joanny Heppner i Beaty Sznajder.

Świąteczny kiermasz w SOSW ma już wieloletnią tradycję. Zainicjowała go Agnieszka Napierała, wychowawczyni przedszkolaków. W tym roku wspólnie z drugą opiekunką, Elżbietą Jakubowicz, upiekły ciasta i pierniki.

Ich kulinarne przysmaki przyciągnęły wielu gości. Kiermasz odwiedzili nie tylko uczniowie, rodzice, nauczyciele i pracownicy szkoł. Z ciekawością zaglądali tu także pozostali mieszkańcy Słubic. Pieniądze uzyskane ze sprzedaży świątecznych dekoracji i słodkości zostaną przeznaczone na szkolne potrzeby podopiecznych SOSW.

Zachęcamy do obejrzenia galerii zdjęć z kiermaszu. Fotki udostępniła naszej redakcji dyrekcja ośrodka (dziękujemy).

 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy popierasz budowę mariny rzecznej w Słubicach?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama