Słubice: 20 czerwca 2018   |   Imieniny: Bogna, Florentyna, Rafał
Słubice24.pl Wiadomości Sport Świąteczny kiermasz w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym (foto)
reklama
reklama

Świąteczny kiermasz w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym (foto)

Między 12 a 16 grudnia Specjalny Ośrodek Szkolno- Wychowawczy w Słubicach prowadził świąteczny kiermasz przygotowany przez uczniów i nauczycieli. Na chętnych czekały bożonarodzeniowe dekoracje i słodkości.

Kiermasz SOSW

Tradycyjnie już w przygotowanie kiermaszu świątecznego zaangażowali się uczniowie Szkoły Przysposabiającej do Pracy. Ozdoby powstawały w ramach zajęć przygotowujących młodych ludzi do podjęcia pracy. Uczniowie przygotowywali bożonarodzeniowe kartki, stroiki, bombki, świeczniki i inne dekoracje pod opieką wychowawczyń - Joanny Heppner i Beaty Sznajder.

Świąteczny kiermasz w SOSW ma już wieloletnią tradycję. Zainicjowała go Agnieszka Napierała, wychowawczyni przedszkolaków. W tym roku wspólnie z drugą opiekunką, Elżbietą Jakubowicz, upiekły ciasta i pierniki.

Ich kulinarne przysmaki przyciągnęły wielu gości. Kiermasz odwiedzili nie tylko uczniowie, rodzice, nauczyciele i pracownicy szkoł. Z ciekawością zaglądali tu także pozostali mieszkańcy Słubic. Pieniądze uzyskane ze sprzedaży świątecznych dekoracji i słodkości zostaną przeznaczone na szkolne potrzeby podopiecznych SOSW.

Zachęcamy do obejrzenia galerii zdjęć z kiermaszu. Fotki udostępniła naszej redakcji dyrekcja ośrodka (dziękujemy).

 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy podoba Ci się projekt przebudowy Placu Bohaterów?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama