Słubice: 23 września 2017   |   Imieniny: Tekla, Bogusław
Słubice24.pl Wiadomości Sport "Jedynka" znowu górą... po obu stronach Odry (foto)
reklama
reklama

"Jedynka" znowu górą... po obu stronach Odry (foto)

Nie zwalniają tempa piłkarki ręczne UKS Jedynka Słubice. W kolejnym pojedynku Wojewódzkiej Ligi Młodziczek w piłce ręcznej zanotowały okazałe zwycięstwo. Z kolei młodsza drużyna z powodzeniem rywalizowała za Odrą.

UKS Jedynka Słubice

Ligowy mecz rozegrano 17 grudnia w hali Gimnazjum nr 1. Do Słubic przyjechała zawsze mocna Sparta Gubin. Nasze zawodniczki, tym razem prowadzone przez drugiego trenera Sławomira Jurgiewicza, zwyciężyły 40:21, a kibice po raz kolejny byli świadkami efektownego meczu, w którym padło wiele bramek.

Tego samego dnia na parkietach w sąsiednim Frankfurcie młodszy zespół UKS-u wziął udział w HSV Engel Cup 2016. W rywalizacji z 9 czołowymi niemieckimi drużynami z przygranicznego regionu, nasze najmłodsze szczypiornistki zajęły bardzo dobre trzecie miejsce. Kibicom szczególnie zapadł w pamięć decydujący pojedynek z TSC Berlin zakończony zwycięskimi dla naszej drużyny rzutami karnymi. Cały turniej wygrał TUS Magdeburg przed VfB Doberlug Kirchhain.

Na ligowym spotkaniu w Słubicach byliśmy obecni razem z naszym redakcyjnym obiektywem. Poniżej fotorelacja.

 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy popierasz pomysł budowy basenu w Słubicach?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama