Słubice: 20 czerwca 2018   |   Imieniny: Bogna, Florentyna, Rafał
reklama
reklama

"Jedynka" znowu górą... po obu stronach Odry (foto)

Nie zwalniają tempa piłkarki ręczne UKS Jedynka Słubice. W kolejnym pojedynku Wojewódzkiej Ligi Młodziczek w piłce ręcznej zanotowały okazałe zwycięstwo. Z kolei młodsza drużyna z powodzeniem rywalizowała za Odrą.

UKS Jedynka Słubice

Ligowy mecz rozegrano 17 grudnia w hali Gimnazjum nr 1. Do Słubic przyjechała zawsze mocna Sparta Gubin. Nasze zawodniczki, tym razem prowadzone przez drugiego trenera Sławomira Jurgiewicza, zwyciężyły 40:21, a kibice po raz kolejny byli świadkami efektownego meczu, w którym padło wiele bramek.

Tego samego dnia na parkietach w sąsiednim Frankfurcie młodszy zespół UKS-u wziął udział w HSV Engel Cup 2016. W rywalizacji z 9 czołowymi niemieckimi drużynami z przygranicznego regionu, nasze najmłodsze szczypiornistki zajęły bardzo dobre trzecie miejsce. Kibicom szczególnie zapadł w pamięć decydujący pojedynek z TSC Berlin zakończony zwycięskimi dla naszej drużyny rzutami karnymi. Cały turniej wygrał TUS Magdeburg przed VfB Doberlug Kirchhain.

Na ligowym spotkaniu w Słubicach byliśmy obecni razem z naszym redakcyjnym obiektywem. Poniżej fotorelacja.

 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy podoba Ci się projekt przebudowy Placu Bohaterów?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama