Słubice: 20 czerwca 2018   |   Imieniny: Bogna, Florentyna, Rafał
reklama
reklama

Charytatywny maraton fitness dla Bartka

Już wkrótce rusza kolejna akcja charytatywna dla Bartka Cieślaka. Tym razem w zbiórkę pieniędzy dla niepełnosprawnego słubiczanina zaangażowała się grupa organizująca festiwal teatralny Unithea, a fundusze zostaną zebrane podczas maratonu fitness.

bartek maraton

Na początku grudnia za pośrednictwem naszej strony zwracaliśmy się do internautów o pomoc dla Bartka Cieślaka. Jest on sparaliżowany w wyniku udaru mózgu. Od tego momentu porusza się na wózku. Bartek nie poddaje się jednak i walczy o swoje marzenia. Jednym z nich jest móc ponownie stanąć na nogi.

Kluczem do powrotu do zdrowia jest właściwa rehabilitacja. Wydatnie może w tym pomóc tzw. egzoszkielet, czyli specjalna konstrukcja, która na nowo pozwala uczyć się chodzić. Temu rozwiązaniu sprawność zawdzięczają już tysiące osób na całym świecie. Urządzenie jest bardzo kosztowne, dlatego na jego zakup mogą pozwolić sobie nieliczni. Doraźnym rozwiązaniem są turnusy rehabilitacyjne, na których można z korzystać z egzoszkieletu. I właśnie na taki turnus Bartek Cieślak zbiera fundusze.

Tym razem w realizacji marzenia chcą pomóc mu miłośnicy fitnessu. 14 stycznia zapraszają na charytatywny maraton zumby, aerobiku i treningu siłowego. Całość ruszy o godz. 12 i potrwa do 16. Zaplanowanych jest kilka 45-minutowych sesji, które prowadzone będą przez lokalne trenerki: Karolinę Jankowską, Magdalenę Cieślak oraz Martę Bąkowską.

Kulminacyjnym momentem wydarzenia (o godz. 15.45) będzie losowanie nagród spośród wszystkich uczestników maratonu. Organizatorzy przewidzieli 25 zaproszeń na belgijską czekoladę do Mount Blanc, zestawy czekoladek w celu uzupełnienia spalonych kalorii, miesięczną kurację w Naturhouse, voucher na konsultację dietetyczną i inne niespodzianki.

Podczas maratonu będzie można skorzystać z darmowych porad dietetycznych udzielanych przez doradcę Naturhouse. Dla wszystkich chętnych będzie to okazja aby zadbać o swoje zdrowie i jednocześnie pomóc Bartkowi.

Wstęp kosztuje 12 zł lub 3 euro. Cały dochód z biletów przekazany zostanie Bartkowi Cieślakowi.

Termin: 14.01.2017, godz.12-16. Miejsce: foyer Collegium Polonicum, ul. Kościuszki.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy podoba Ci się projekt przebudowy Placu Bohaterów?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama